Ahoj, chystame se s pritelem pres Vanoce na Phuket. Mohl by mi nekdo z Vas poradit, jak sehnat nejlevneji letenky? Vim,  ze pres Vanoce to bude prestrelene, ale treba se postesti. Chceme letet v rozmezi od 16.12., navrat +- 4.1.2020. Nechceme letet s Aeroflotem, jinak je nam to jedno. Klidne stravime 2 dny v Bangkoku, nez preletime. Budu moc rada za jakykoliv tip. Dekuji. .

Phuket pres Vanoce

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Ahoj, chystame se s pritelem pres Vanoce na Phuket. Mohl by mi nekdo z Vas poradit, jak sehnat nejlevneji letenky? Vim,  ze pres Vanoce to bude prestrelene, ale treba se postesti. Chceme letet v rozmezi od 16.12., navrat +- 4.1.2020. Nechceme letet s Aeroflotem, jinak je nam to jedno. Klidne stravime 2 dny v Bangkoku, nez preletime. Budu moc rada za jakykoliv tip. Dekuji.

0

good luck with that! lehce konstruktivněji - zkus usual suspects - Scoot z Berlína, číňany odkukoliv. Jestli se objeví nějaký error fare ti nikdo neřekne, promo fare se v tomto období neobjeví. S Aeroflotem jsem nikdy neletěl, ale krom chlastu tam nějaký problém nevidím. Jako výhodu vidím krátké prolety. Jestli ti vadí ožralí Rusáci/Číňani, tak rozhodně na Phuket nejezdi. Rychlým mrknutím na Skyscanner ve vašich datech jako nejlevnější variantu vidím China Eastern za 661liber/osoba, což je v daných datech OK, ale prolety nad 24hodin za mě neakceptovatelné.  Od listopadu t.r. (ano, za 2 měsíce) měl lítat Babišem avizovaný přímý let Air Asia Praha-BKK, ale nepřekvapivě to ani tentokrát nevyjde. Nahoď co jsi našla a nudící se frajeři zde zkusí podstřelit tvou cenu. Vypiš odletová letiště, maximální prolet, maximální počet přestupů. Opravdu si nemyslím že jen cena je nejdůležitější, pokud se mýlím, těším se na kombinace nalezených letů

0 Citovat

Jsme tady... Nudící se frajeři.


ussu.jpg

0 Citovat

Myslim si, ze 2- 3 prestupy jsou pro nas prijatelne, to same i delka letu nad 20 hodin, kdyz tam zapocitame prestupy. Odletova letiste klasika Praha, zvladli bychom i Viden, Mnichov, Berlin...

0 Citovat

já su byrne, kerý si ty? p.s.: zatím nic levnějšího než ty číňany jsem nenašel


0 Citovat

Dycinky Keyser Söze :-) Počkal bych do konce září, možná něco připlave...

0
5 reakcí