Ahoj, mohli byste mi prosím pomoct? Hledám levné letenky na víkend, nebo prodloužený víkend kamkoliv po Evropě?  .

Letenky na víkend

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Ahoj, mohli byste mi prosím pomoct? Hledám levné letenky na víkend, nebo prodloužený víkend kamkoliv po Evropě? smiley Díky moc!

0

Musíš ještě napsat, na který víkend konkrétně to je, jestli tím myslíš pátek-neděle, sobota-pondělí, pátek-pondělí, čtvrtek-neděle... a taky která odletová letiště jsou pro tebe zajímavá a v neposlední řadě, co je "levná letenka", limit? smiley

0 Citovat

Ahojda,hledam take letenky na vikend Prahy/Brna do Edinburgu? Je to 8 nebo 9-13.rijna pro 2 osoby. Nejlevnejsi jsem nasla za 10tis pro oba. Nejaka levnejsi moznost?

0 Citovat

Naprosto auper smiley dekuji moc.. hned si to bookuju smiley

0 Citovat

Letenky z ČR na víkend - http://airixo.com/cs/odlety/ceska-repub ... e&colSrt=3

0 Citovat

Nějaký víkend co nejdříve. A jestli pátek- neděle, nebo sobota- pondělí, nehraje roli. Max 4 dny a v říjnu je moc pozdě.. Měl jsem na mysli takové ty akce Praha - Benátky za 500 apod. Jestli není něco podobného i teď. Na airixo jsem našel všechno drahý smiley

0 Citovat

letenky za "petikilo" se kupuji nejaky ten mesic dopredu .. cim vic se blizi datum odletu tim jsou letenky drazsi

0
6 reakcí