Zkrachovala CK Thomas Cook.Doporučuje se opatrnost s Neckermannem a Condorem, které jsou s TC majetkově propojené.  .

Krach CK Thomas Cook

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

10 reakcí

Zkrachovala CK Thomas Cook.

Doporučuje se opatrnost s Neckermannem a Condorem, které jsou s TC majetkově propojené. 

0

Tak na stránkách Condoru je text, že Condor funguje a všechny lety letí podle plánu. Tak uvidíme...

0 Citovat

T psal správně, že doporučuje opatrnost, s čímž souhlasím. Ano, německé dcery koncernu ještě nejsou zastižené insolvencí, ale může to být jak domeček z karet...

0 Citovat

Vcera Qatarci vykazali stratu vyse 600 mil. USD ... akosi to ide dole vodou vsetko

0 Citovat

Ad Neckermann: Tuzemská CK Neckermann zastavila prodej zájezdů, v zahraničí má stovky Čechů (https://www.idnes.cz/ekonomika/d...nomika_fih)

0 Citovat

No to je pech teda, zrovna oni :-(...před třemi týdny jsme od Neckermanna měli krásný hotel v Alpách. 

0 Citovat

to je vysledok eurovych leteniek a cestovania na vlastnu past *irony off

0 Citovat

Condor sice zatím létá, ale požádal německou vládu o překlenovací úvěr, může mu dojít hotovost.

0 Citovat

Jo, taky od nich (Německý Neckermann / Thomas Cook) mám koupené ubytování na říjen v hotelu na Mallorce (bylo za super cenu,AI, k tomu let Ryanair).. Respektive mám zaplacenou jen zálohu, zbytek se jim minulý týden nepodařilo strhnout z karty kvůli limitu na kartě a chtěli ať jim to pošlu na účet...

Tak teď nevím - mám si s sebou radši vzít stan a hamaku? 😃

Na emaily chodí jen automatická odpověď - stejná zpráva o krachu co mají na webu.. 

0 Citovat

Za mě nic neposílat a s tím hotelem nepočítat. Thomas Cook ti ho nezajistí. 

0 Citovat

@Bobo8: určitě nic neposílej, vyhodíš to z okna. Místo toho si to celé zajisti znovu s hamakou nebo bez, a přihlaš se jako věřitel do insolvenčního řízení pokud by ti sami nevrátili tu zálohu.

0
10 reakcí