[DT] Porto - Kapské město - Svatý Tomáš - Lisabon 12.727 Kč

Napsal Lukáš Horák 2019-09-27T11:19:26+02:00 ve fóru Tipy na levné letenky
10 odpovědí

Naprosta bomba! Jak je videt, za dobry peniz je mozne navstivit Kapske Mesto s malebnymi stolovymi horami v okoli na par dni a pak konecne raj na Svatem Tomasi. Kdo si priplati, muze navstivit i jeste panenstejsi Princuv ostrov. Koukam, ze za podobnou cenu lze kombinovat i s Johannesburgem a navstivit tak treba hornate Lesotho a Svazijsko.

Když vynecháš prostřední segment, tak jsi na ceně 8,3k, ale nějak levněji vyřešit přesun z JAR na ST moc nejde. 

 Pod 10K by to bylo ideální. Ale kromě JARu a STP se zdají ostatní destinace (routingy) dražší. Nebo snad zkusit jiný termín?!

Jako moznou zajimavou kombinaci jsem nasel: LIS - LAD - CPT, pak autobusem nebo autem do WDH - LAD - TMS - LIS za 10,5K. Ted se jeste rozhodnout pro Namibii s vizem (80 eur) a take jestli auto je tam nutnosti a muze se letet ;-D

Jak je to teď s těmi vízy do Namibie? MZV píše, že do Berlína nebo přes HK v Praze, ale s administrativním poplatkem navíc. 

Hodil jsem to do Timaticu a vypadlo mi, že: 

Namibia - Destination Visa

Visa required.

Visa issuance:

Nationals of Czechia can obtain a visa on arrival at Hosea Kutako International airport (WDH) for a maximum stay of 3 months.


To je nějaká novinka? 

Tak to vypadá, že od letoška to tak je, to je příjemné zjištění: 

https://neweralive.na/posts/nami...-countries

Cena 1080 NAD

1000 nebo 1080 NAD je 65 eur, takze levnejsi nez prechodzich 80 eur.

(He said an amount of N$1000 will be charged for the issuance of the visa upon arrival at Hosea Kutako International Airport.)

Zapomněl jsem, že v Timaticu bylo k té Namibii, že při transitu přes Angolu musí být vakcinace proti žluté zimnici. 

Jeste se tam i  vhodnou kombinaci LIS - LAD - MPM  / CPT - LAD - LIS objevila dobra moznost k navsteve Mozambiku a Jizni Afriky za 8500 Kc.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!