Obracim na zkusene cestovale. Nekdo nejaky tip na letenku do AUH uplne nejlepe. Dni mam pevne dane. 16.12 2019 - 26.12 2019. Odlet nejlepe BER. 2 dospeli a 1x dite do 2 let. Odbavene zavazadlo v cene . Ja jsem prosel snad co je mozne projit. Taky kombinace velbloudem po Egypte. Co jsem nasel: PRG - AUH - AUH - TXL komplet za 687 € s TK. Bohuzel cas priletu 1:15 a odletu 2:10 neni nejlepsi ale kvalita vykon a cena asi nejlepsi.Varianty do DXB anebo DWC a pak taxi diky malemu diteti nejsou levnejsi ale kdyby byli nebranil by jsem se. W6 s BUD na DWC  je pase diky ceste z BER do BUD. Ma nekdo jeste napad?  .

DXB-DWC-AUH

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Obracim na zkusene cestovale. Nekdo nejaky tip na letenku do AUH uplne nejlepe. Dni mam pevne dane. 16.12 2019 - 26.12 2019. 

Odlet nejlepe BER. 2 dospeli a 1x dite do 2 let. Odbavene zavazadlo v cene . Ja jsem prosel snad co je mozne projit. Taky kombinace velbloudem po Egypte. 

Co jsem nasel: 

PRG - AUH - AUH - TXL komplet za 687 € s TK. Bohuzel cas priletu 1:15 a odletu 2:10 neni nejlepsi ale kvalita vykon a cena asi nejlepsi.

Varianty do DXB anebo DWC a pak taxi diky malemu diteti nejsou levnejsi ale kdyby byli nebranil by jsem se. 

W6 s BUD na DWC  je pase diky ceste z BER do BUD. Ma nekdo jeste napad? 

0

otazocka ... ked nevadi odlet z prahy, tak preco vadi prilet do Dubaja? Autom som absolvoval dvakrat cestu z Dubaja do Abu Dhabi a teda mi to pride prijemnejsie ako Berlin-Praha. 

0 Citovat

@tonic Prilet do dubaje nevadi. Odlet z Prahy je taky proto, ze oproti Berlinu je to o 130 € levnejsi. 

Vlak Berlin - Praha 15 € osoba. Prilet do DXB nevadi a klidne muze byt. W6 ale nevyjde levneji nez jine spolecnosti. Kdyz pridam zavazadlo cestu do BUD atd. Auto nechci nebudu potrebovat. 

SW ani zadarmo. A let Flydubai ve nedeli 22:00 neni spatny ale cenove jsem uz na 800 za RT se zavazadlem. A taky 6 hodin v 738 se mi moc travit nechce.

0 Citovat

tak potom asi len ten turkish  ... zial tie prilety uz neovplyvnis.

Na W6 som ani nenarazal, alebo na FD ... tam potom sa uz objavuje napr. Aeroflot ak sa leti do Dubaja za ok ceny. ale tiez ziadne zazraky necakat. 




0 Citovat

Ten jsem taky koukal. Ale taky uz maji tarify bez zavazadel. 

A pak jsem na 950 € z Berlina a zpet do Berlina a jeste cesta do AUH. 

Asi to tak vypada. Jen jsem chtel treba nekdo poradi neco lepsiho. Levnejsiho. 

0 Citovat

Zkus si to zadat do Skyscanneru - nic levnějšího než tam už asi nenajdeš.

0 Citovat

Taky jsem prosel. Taky nic. 

Ja jsem uz koukal i priskoky s FR do AMM a pak dal. Taky nic moc. Holt vanoce. Neda se nic delat. Aspon mne bude hrat na srdci, ze to byla nejlevnejsi varianta v pomeru vykon cena 


0
6 reakcí