Ahoj, mám na svoje jméno zakoupený wizz discount club. Chtěl bych koupit letenky rodičům, ale nepoletím s nimi. Táta se jmenuje úplně stejně jako já, takže bych mohl letenky stejně zakoupit přes můj účet. Nikde jsem neuváděl rok narození ani nevyplnoval číslo pasu nebo občanky. Myslíte, že to mám risknout a nebo raději ne? Díky za názory  .

Wizz Discount Club

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

13 reakcí

Ahoj, mám na svoje jméno zakoupený wizz discount club. Chtěl bych koupit letenky rodičům, ale nepoletím s nimi. Táta se jmenuje úplně stejně jako já, takže bych mohl letenky stejně zakoupit přes můj účet. Nikde jsem neuváděl rok narození ani nevyplnoval číslo pasu nebo občanky. Myslíte, že to mám risknout a nebo raději ne? Díky za názory smiley

0

Když máte stejná jména, tak není co řešit. Rodiče to prostě dobře vymysleli smiley

0 Citovat

Díky za ujištění! smiley

0 Citovat

Ten check je myslim len na zaklade webu, podmienka je, aby si si v ramci WDC zakupil letenku aj na svoje meno, ak kupujes aj pre inych. Na letisku pri nastupe to uz nikto nesleduje. Takze ja by som to "riskol".

0 Citovat

Dalsia zmena vo WDC ? http://imgur.com/6MSrgNA

0 Citovat

Už to tak bude :
"Členství Standard je pro vás a vašeho společníka/společnici za roční předplatné pouhých 899 CZK
Členství Skupina je pro vás a dalších až 5 společníků, jako jsou příbuzní a přátelé za roční předplatné pouhých 1499 CZK"

Že já ty letenky nekoupil včera, do háje smiley

0 Citovat

Úspora 135 CZK na každé velké kabinové zavazadlo a odbavené zavazadlo zakoupené online.

0 Citovat

Počkat, jak to teda bude? Nově s klasickým WDC platí výhody jenom když cestuje člověk ve dvou? Nebo to platí pouze na zavazadla? Otázka, jestli za to pak ta zavazadla stojí. smiley

0 Citovat

Po novom za tu istu cenu WDC Standart mozu letiet maximalne 2 osoby vratane teba (predtym ak si dobre pametam az 9) a pridali k tomu celemu automaticku zlavu na batozinu (cca 5€). WDC Group je skoro to iste, az na to ,ze letiet za zvyhodnenu cenu mozu max 5 osob. Tato novinka je z mojho pohladu zmena k horsiemu ... okrem batoziny vyhody ziadne, teda pre mna smiley ocakavaju asi vecsi zisk z group WDC kedze predpokladam ,ze lacno lietalo vela skupiniek ludi a chceli to takto zatrhnut, plus ocakavaju narast prepravy batoziny, ludia sa chytia aj na 5€ zlavu ...

0 Citovat

Rychlá otázka, ať nemusím dělat nové téma smiley
Katowice - Kyjev za začátku března na 1900,- RT .
Má cenu ještě čekat na lepší cenu? Dík smiley

0 Citovat

Jo, tak to je změna určitě k horšímu. Letíme teď v listopadu Brno<->Eindhoven v sedmi lidech (pak pokračujem do Amsterdamu) a na WDC jsme ušetřili asi 4 tisíce Kč. No, povedlo se mi to koupit moc pěkně. Ale prodloužit to budu muset asi stejně po jejich.

0 Citovat

Ještě k členství. Mě dobíhá dosud členství za 750czk a tím že mohu kupovat 1+9. Když mi skončilo poprvé, pořád mě wizz bombardoval e-maily ať si jej prodloužím. Až asi dva měsíce od vypršení mi přišel mail last offer wizzair membership za 20eur namísto 30eur. Nemá někdo podobnou zkušenost? Zajímalo by mě zda to vyzkouší znovu smiley Bylo by to fajn

0 Citovat

Mám členství WDC a koupil jsem letenku pro sebe a další osobu. Projde v pořádku odbavení, když na stejný let koupím ještě další letenku pro tátu, který se jmenuje stejně, jako já? Dá se takhle hacknout členství pro víc osob na stejném letu, zkoušel někdo? Díky

0 Citovat

adostrian napsal(a):

Mám členství WDC a koupil jsem letenku pro sebe a další osobu. Projde v pořádku odbavení, když na stejný let koupím ještě další letenku pro tátu, který se jmenuje stejně, jako já? Dá se takhle hacknout členství pro víc osob na stejném letu, zkoušel někdo? Díky

Ano tiez som to tak kupil a aj bez problemov preletel... Este doplnim ze wizzair mi niekolko krat pisal ze tam mam dvojitu rezervaciu, ze ak je to OK tak to nemam riesit a ak to je chyba tak sa mam ozvat, teda som sa neozval a vsetko to preslo v poriadku, ci mas clenstvo alebo nemas na letisku nikto neriesi...

0
13 reakcí