Ahoj, chci se zeptat, zda náhodou někdo není schopen výše uvedenou kombinaci najít někde levněji než já aktuálně na webu United.com, kde je za 850 Euro. V případě cesty tam, se nemusí jednat o daný vybraný let, ale klidně to může být něco jiného s datumem odletu 6.12 a to z Vídně, Prahy, Katowic nebo Krakova. V případě Vídně nebo Prahy, ale ideálně s odletem v 12:00 hodin a později. V případě polských letišť je to jedno.Ovšem na cestě zpět už hledám pouze konkrétní lety v konkrétní čas a to: 14.12.2019 v 08:15 SFO-EWR, číslo letu UA295, a potom navazující let EWR-VIE v 17:55, číslo letu OS90. Ano vím, že flexibilita veškerá žádná a nemůžu čekat zázraky, ale třeba je někdo šikovnější než já. Google flights tento spoj najde za cca 19700 Kč, ovšem nabízí odkaz na web United s cenou 850 Euro, což je kolem 22000 Kč.  .

VIE-FRA-SFO-LAS, SFO-EWR-VIE. Jde to někde levněji než na webu United.com?

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Ahoj, chci se zeptat, zda náhodou někdo není schopen výše uvedenou kombinaci najít někde levněji než já aktuálně na webu United.com, kde je za 850 Euro. V případě cesty tam, se nemusí jednat o daný vybraný let, ale klidně to může být něco jiného s datumem odletu 6.12 a to z Vídně, Prahy, Katowic nebo Krakova. V případě Vídně nebo Prahy, ale ideálně s odletem v 12:00 hodin a později. V případě polských letišť je to jedno.

Ovšem na cestě zpět už hledám pouze konkrétní lety v konkrétní čas a to: 

14.12.2019 v 08:15 SFO-EWR, číslo letu UA295, a potom navazující let EWR-VIE v 17:55, číslo letu OS90. 

Ano vím, že flexibilita veškerá žádná a nemůžu čekat zázraky, ale třeba je někdo šikovnější než já. Google flights tento spoj najde za cca 19700 Kč, ovšem nabízí odkaz na web United s cenou 850 Euro, což je kolem 22000 Kč. 


screenshot-2019-11-04-at-16-11-14.png
screenshot-2019-11-04-at-16-11-23.png

0

Maximalne  se dostanes na 19.436  v pripade odletu v 10:15 z Vidne.  Cenu ale hlavne urcuje ten zpatecni let s tim presnym trasovanim. Ten je drahy. 

0 Citovat

Nakonec jsem sundal aspoň 1000 Kč na cestě tam s trošku jiným routingem VIE-MUC-SFO-LAS.

0 Citovat

Je to na me trochu slozite a na CL se mi spatne zoomuje do fotek (zku***e PC, nechce se mi zapinat Mac), nicmene pokud hledas konkretni routing na konkretni datum / spoj tak za Westcoast s odletem za mesic okolo 20k je uplne normalni cena (bez kufru) bohuzel, specielne pokud do toho mixu pridas OS, tak je to smrtelna kombinace.. :( Ale sam obcas litam do US na posledni chvili a konkretni dny a znam tu bolest kdyz platis za monkey class to, za co bys jindy letel upper classem s sampickem.. :D


Na druhou stranu muj (smutny) osobni rekord s UA je 121k czk za zpatecni PRG - EWR businessem, nastesti sem to prefakturoval klientovi jako travel cost.. Dycky si rikam, ze jsem si mel koupit eco s Norkem a za ty prachy si udelat cestu kolem sveta v C :D :D :D

0
3 reakce