1. Fórum
  2. Letecké společnosti
  3. British / American návazný let - změna času

British / American návazný let - změna času

Napsal Brian 2019-12-02T10:19:10+01:00 ve fóru Letecké společnosti
5 odpovědí

Ahoj,

v březnu letíme Praha - Londýn - NYC, je to návazný let (jedna letenka), nicméně včera mi přišlo info, že odlet z Londýna přesunuli o skoro dvě hodiny dřív a tedy jej nestíháme, protože z Prahy je přílet do Londýna 12:30 a odlet z Londýna je 12:10. Změna času o které informovali se týká jenom odletu z Londýna, nikoliv z Prahy. Poradíte prosím jak v takovém případě postupovat? Mám čekat že dojde ke změně i toho prvního letu a nebo rovnou kontaktovat British nebo American? Linka Praha - Londýn je British, Londýn - NYC jsou American.

S podobnou situací nemam zkušenost, proto se ptám zkušenejších. Díky moc.

tak mali by to zmenit, ale nic sa nestane ak proaktivne kontaktujete predajcu letenky

Spis jim napis a ze chces PRG-LHR prehodit na ranni let zduvodu...

Urcite je kontaktuj, diky stejne veci mi jednou zrusili navazny let (odlet z Prahy posunuli o 10min a nestihal jsem minimum na prestup mezi terminaly).. :( A nikdo me proaktivne nekontaktoval, zjistil jsem to 3 dny pred odletem (a kupoval novou letenku, ale za tu puvodni jsem dostal refund - nicmene kdybych tam nahodou nevolal kvuli special baggage tak sem to zjistil az rano na Ruzyni)..

Shodou okolnosti se jednalo taky o BA & AA let pres LHR do NYC :D :D :D

Díky za sdílení zkušenosti a názoru. Poslal jsem request na support, pokud se neozvou, zkusím tam zavolat.

Tak odepsali, že je potřeba je kontaktovat telefonicky... Achjo, tohle je opravdu přístup.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!