Zdravím, uměl by někdo najít co nejlevnější spojení nejlepe z Prahy, Vídně nebo třeba Budapešťi do Baku v termínu odlet 11-12.6 a návrat 18 až 20.6?Zatím jsem našel nejlevněji kolem 7k což se mi zdá dost☹️  .

Baku červnu

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

Zdravím, uměl by někdo najít co nejlevnější spojení nejlepe z Prahy, Vídně nebo třeba Budapešťi do Baku v termínu odlet 11-12.6 a návrat 18 až 20.6?

Zatím jsem našel nejlevněji kolem 7k což se mi zdá dost☹️ 

0

To jsi našel supercenu.

0 Citovat

Alternatívne Kutaisi alebo Tbilisi a vlak/bus

0 Citovat

Moc často nelétám a tak nevím zda to koupit a nebo čekat na nějakou akci🤔

0 Citovat

Tam by som čakal tak 3000-4000 max. 

0 Citovat

Z Budapeště lítá Wizz, nic levnějšího přímo do Baku myslím neseženete. Jedině pak dojet vláčkem z Gruzie.

0 Citovat

tak vzhledem k tomu, že se tam v tom termínu hraje EURO 2020, tak jsou ceny logicky vysoko nahoře...

0 Citovat

Tak to mení situáciu

0 Citovat

Nemusí to být primo z Budapesti. Ta to hodně nastřelila,  takže tu škrtám. Jeden přestup nevadí. Na ten vlak se moc necítím. Zas takový dobroduh a cestoval nejsem :D

0 Citovat

Když jsem tam letěl dva roky zpátky tak hodně levně vycházel Azerbaijan Airlines z Kyjeva. Dnes už asi tyhle levné lety vyčlenil pod Buta Airways, což je jejich low cost dcera. Z Bratislavy i Vídně se do Kyjeva dostaneš levně a i delší přestup je jedině plus, obzvlášť pokud ti vzhledem k cíli v Baku post sovětské země nevadí. 

0 Citovat

Do Kyjeva zpáteční je to cca 2800 z Pardubic, ale z Kyjeva do Baku je to drahý :( 

0 Citovat

Levnější než Kyjev bývá Charkov, ale i tam je potřeba se nějak dopravit.

0 Citovat

No tak pokud nepřijde nějaká akce, tak to asi vzdávám. Už se to skoro nedá sehnat pod 10k a to fakt nedám.

0 Citovat

Na ten vlak asi nemam koule...

0 Citovat

tak potom platte ... akoze aky problem nocny vlak, alebo autobus? 

0 Citovat

Pokud je tam v tom termínu EURO, tak nečekej levné letenky, můžeš letět do Gruzie, nebo Arménie a odtud po zemi (nemusí to být jen vlak). Nebo přes Rusko, případně Írán když si vyřídíš vízum. Ale na to přijdeš určitě sám když koukneš do mapy.

0 Citovat

Spíš by to bylo moc zdlouhavé cestovaní. Nebudu mít tolik dovolené. Hold když nenajdu nic pořádnýho tak lístky prodáme a poletíme jinam.

0 Citovat

***** repre :)

0 Citovat

Vždyť z Tbilisi jede noční vlak, odjíždí někdy kolem 8 večer a přijíždí v 8 ráno, to není nic zdlouhavého, jen místo v hotelu spíš ve vlaku. Navíc když vezmeš první třídu, tak je to dost luxus i proti českým vlakům, navíc to není ani drahé, někde kolem 800 Kč za jednu cestu. 

0 Citovat

Ty letenky do Tbilisi v tom termínu nejsou taky žádný disko. Podle zdejšího vyhledávače letenek se to nevyplatí.

0 Citovat

matej15 napsal(a):

Vždyť z Tbilisi jede noční vlak, odjíždí někdy kolem 8 večer a přijíždí v 8 ráno, to není nic zdlouhavého, jen místo v hotelu spíš ve vlaku. Navíc když vezmeš první třídu, tak je to dost luxus i proti českým vlakům, navíc to není ani drahé, někde kolem 800 Kč za jednu cestu. 

Jo, akorát se nedá koupit dopředu na webu, jen na místě v Tiflisu, zato se dá předpokládat, že bude taky vyprodanej...


0 Citovat

studenak napsal(a):

Ty letenky do Tbilisi v tom termínu nejsou taky žádný disko. Podle zdejšího vyhledávače letenek se to nevyplatí.

V tom případě ještě můžeš do Kutaisi...

0 Citovat

Prostě je EURO a ceny půjdou klidně ještě nahoru, chce to jet tam někdy jindy, moc toho nevymyslíš

0 Citovat

Kašli na repre, to je finančně fakt darda, nebo komplikované přesuny. 

Radši si zajdi na Partizany do Bělehradu, až bude derby, nebo do Krakova na Wislu. Levnější, lepší atmoška a při troše štěstí dostaneš i na budku :D
0 Citovat

Hlavne nech nenapadne kúpiť letenku do Jerevenu a skúsiť to po zemi:))

0