Hezky naceněné letenky na pořádnou a i fancy lyžovačku nabízí Easyjet, únor - březen, přeprava lyží 42€/let nebo lze půjčit na místě komplet vybavení na celý týden za 100€  .

[U2] Berlín - Are Ostersund 36€

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

5 reakcí

Hezky naceněné letenky na pořádnou a i fancy lyžovačku nabízí Easyjet, únor - březen, přeprava lyží 42€/let nebo lze půjčit na místě komplet vybavení na celý týden za 100€




txl-are.png

0

dlho sa mi nestalo, aby som musel otvorit google maps a pozriet kam to vlastne leti :))

0 Citovat

Já to měla stejně....

U této nabídky platí obzvlášť, že levná letenka není vše.

0 Citovat

Skipas není drahý, když to porovnám s Alpami, ale to ubytko je pekelné :)) ale když na to někdo má, tak proč ne, známí si to pochvalovali

0 Citovat

tonic napsal(a):

dlho sa mi nestalo, aby som musel otvorit google maps a pozriet kam to vlastne leti :))


Já to tipoval více severněji :D Ale líbí se mi to blízko Norské hranice :D  Předpokládám, že půjčení auta ve SWE a přejetí do NOR by nemusel být problém ? :) 

0 Citovat

V Åre jsem byl lyžovat v prosinci a když vyjde počasí, je to příjemná lyžovačka :) Skipas + půjčovny jsou na podobné úrovni jako v Alpách, ubytko se holt musí vybírat aspoň 3 měsíce předem, pak jde i to. Jídlo se dá pořešit v Ice nebo Coopu :D Jediný problém je doprava z letiště v Östesundu, odkud to jde jen taxíkem.

0
5 reakcí