Termíny od konce dubna do května, možná i dál. Nezkoušel jsem.   .

[QR] Vídeň - Tokyo 11 600 Kč

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

14 reakcí

Termíny od konce dubna do května, možná i dál. Nezkoušel jsem. 




screenshot-2020-01-23-at-09-45-42.png

0

Odlety až do 30. června, návrat jde i v červenci


vie-tyo.png

0 Citovat

Silno nad tym uvazujem.Odlet toho 30.6.  a navrat okolo 13.7. Cena 455€ za spiatocku. Teraz ide o to ci je to dobra cena ? A dalsou otazkou je pocasie.Nebol tam niekto v tomto obdobi? Obcasny dazd by nevadil len ci tam v tom obdobi neprsi stale? Ceny by snad este nemali byt nejak hore i ked Olympiada uz sa bude blizit. 

Inak v Tokiu by sme asi boli cca 3-4 dni. Potom trochu pocestovat asi az po Hirosimu. 

0 Citovat

Průměrného tam pry prsí 15 dni v červenci  / juli taky jsem se nad tím zamyslela

0 Citovat

A nezabudat na olympiadu v lete

0 Citovat

Keby prsalo aj kazdy druhy den trochu tak by to tolko nevadilo.Len ci to nie su celodenne lejaky.

0 Citovat

baca12 napsal(a):

A nezabudat na olympiadu v lete


Odlietali by sme cca 10 dni pred cize to by snad este nebol problem.

0 Citovat

Na přelomu června / července je na Honšú už vedro, já bych se tomuhle období vyhnul. 

0 Citovat

Breathe napsal(a):

Na přelomu června / července je na Honšú už vedro, já bych se tomuhle období vyhnul. 


S tym sa pocita. Problem je ze si nemozeme s priatelkou len tak kedykolvek zobrat 14 dni volna. Pokial je to trochu porovnatelne s Banghkokom tak to uz v takom obdobi mame vyskusane.

0 Citovat

Breathe napsal(a):

Na přelomu června / července je na Honšú už vedro, já bych se tomuhle období vyhnul. 

+1 

Pokud to tedy není error fare za 200 éček.

0 Citovat

Vedro tam bude, ale na to že to jsou prázdniny je to dobrá cena.

0 Citovat

Zbytečně strašíte. Některé roky může být deštivěji, ale v první půlce července 2017 mi během cesty na  trase Tokio, Fudži, Matsumoto, Kamikochi, Magome - Tsumago (tj. včetně hor, kde může pršet víc) zapršelo snad jen jednou večer v Tokiu. Podle statistik zaprší v červenci v Tokiu a Ósace víc než 0,5 mm denně 11-12 dní (v Praze 9 dní), a to v průměru kolem 155 mm, což není moc.

Horko mi určitě nebylo a podle statistik jsou to příjemné teploty: https://en.wikipedia.org/wiki/Tokyo#Climate

Tepleji je v Ósace a okolí, kde jsem byl začátkem srpna, což je úplně nejteplejší část roku. Ve městě to bylo v pohodě, ale na Kumano Kodo jsem se při úvodním stoupání s batohem do prudkého kopce s ohledem na vysokou vlhkost dost zpotil. Červenec je v Ósace podle statistik srovnatelný s nejchladnějším měsícem v Bangkoku.

0 Citovat

jedna zajimavost , sorry za OT,   na webu  QR  ukazuje cenu do Vladivostoku: 535eur  VIE-VVO (prestup v HND),

napr  odlet z VIE 30.6 a odlet z VVO  17.7.,   lety do ruska  operuje S7

0 Citovat

jul-august je samozrejme aj v Japonsku teply, proste je leto...zazil som to uz 2x a nemyslim ze je to o nieco horsie ako u nas doma. Btw, myslim ze z VIE na HND a spat su pri tejto "akcii" dobre ceny aj v biz.

0 Citovat

Diky za odpovede a nazory. Tak som to nakoniec kupil  v termine 30.6-13.7. 2020 :)


Teraz uz len vymysliet itinerar...
0
14 reakcí