Ahoj, nevěděl by někdo o česky mluvícím průvodci v Panamě? Dočetla jsem se  samou chválu na nějakou paní Jarmilku. Nevěděl by na ní někdo kontakt?   .

Panama český průvodce

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

3 reakce

Ahoj, nevěděl by někdo o česky mluvícím průvodci v Panamě? Dočetla jsem se  samou chválu na nějakou paní Jarmilku. Nevěděl by na ní někdo kontakt? 

0

Nejspíš jsem s ní byla na pár výletech, ale bohužel jsem si kontakt nevzala, což mě teď zpětně hodně mrzí. Musela by jste maximálně zkusit třeba CK Fischer popř. jinou velkou cestovku, jestli by vám ten kontakt dali, protože oni si ju na výlety najímali a byla fakt super :-) , protože tam už hodně let žije a dokáže přesně popsat rozdíly v životech u nás a u nich, hlavně téma  manželství a přístupu mužských tam k domácnosti, je velice poučné  :-D :-D

0 Citovat

Díky Aluško. Jj, slyšela jsem, že je úžasná. :)  Zkusím oslovit Fisher, ale moc tomu nedávám, třeba se ještě někdo najde, kdo ji nebo někoho kdo tam žije, zná ;)

0 Citovat

Na TA píšou recenze klienti Eximu na hotel Royal Decameron Panama a tu průvodkyni tam zmiňují. Dá se jim napsat SZ.

0
3 reakce