Zdravim. Necestujem velmi low-costami, a ked som letel, tak hlavne s EuroWings...  (ti maju 55x40x23) Teraz vsak letim do Barcelony z Budapesti z Wizzair. Moja otazka znie:   - mam ruksak, ktory ma rozmery cca 52x34x14... K tomu mam zaplateny 20kg kufor... Kedze max. rozmery su 40x30x18cm, moja otazka znie, je velka sanca, ze ma s tym bez zaplatenia nepustia? Zda sa mi, ze ludi, co mali zaplateny kufor az tak velmi nekontrolovali - na prirucnej batozine maju nalepku, ktoru mi daju pri check-ine ked odovzdam kufor, co ludom len s prirucnou nedavaju. Je to tak, alebo si mam dokupit priority? Kontrolovat ma budu v Budapesti aj v Barcelone.. Dik  .

Velkost prirucnej batoziny - WizzAir - problem?

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

4 reakce

Zdravim.


Necestujem velmi low-costami, a ked som letel, tak hlavne s EuroWings...  (ti maju 55x40x23)

Teraz vsak letim do Barcelony z Budapesti z Wizzair.


Moja otazka znie:  

- mam ruksak, ktory ma rozmery cca 52x34x14...

K tomu mam zaplateny 20kg kufor...


Kedze max. rozmery su 40x30x18cm, moja otazka znie, je velka sanca, ze ma s tym bez zaplatenia nepustia?


Zda sa mi, ze ludi, co mali zaplateny kufor az tak velmi nekontrolovali - na prirucnej batozine maju nalepku, ktoru mi daju pri check-ine ked odovzdam kufor, co ludom len s prirucnou nedavaju.


Je to tak, alebo si mam dokupit priority?

Kontrolovat ma budu v Budapesti aj v Barcelone..


Dik

0

Ruksaky veľmi nekontrolujú, ale nikto nepovie čo bude. V tvojom prípade by som hodil ruksak do kufra a potrebné veci do nejakej tašky 

Ešte aby nejaký snaživec ti nehodil ruksak do rámu pri checkine kufru.

0 Citovat

ahoj, dik za radu. mam vacsi kufor, takze by to nebol problem...

otazka je vsak, ci odporucas/odporucate nechat zrkadlovku aj s druhym objektivom v kufri...

samozrejme, nie volne pohodenu, ale aj tak. to do prirucnej batoziny s max. 40x30x18 a s puzdrami velmi nedam :) 


asi to nieje ok napad, nechat to v kufri, ci?

ak poskodia fotak/objektiv, mam narok na nahradu skody?



0 Citovat

Neboj, dají si pozor, ukradnou ho bez poškození. 😂

0 Citovat

tak ja mam fotak vzdy pri sebe aj objektivy, len teda mne sa to zmesti vsetko do prirucnej :) do podpalubnej by som dal maximalne lacny objektiv niekde zabaleny v ponozkach :D

vsak nemozes si zobrat len brasnu s fototechnikou a ostatne dat do kufru?

0
4 reakce