Dobrý den, máte, prosím, někdo zkušenosti se zrušenými lety v souvislosti s koronavirem? Letecká společnost nám před dvěma dny zrušila let (přes Hong Kong) na Filipíny s tím, že dostaneme plnou refundaci. Měli jsme ale ještě rezervované bydlení přes booking (bez možnosti refundace) a vnitrostátní letenky s Air Asia. Majitelé ubytování stejně jako Booking odmítá jakoukoliv kompenzaci, odkazují mě na leteckou společnost. Ta říká, že mají zodpovědnost jen za svůj let. Z Air Asia se neozvali vůbec. Řešil jste někdo teď podobnou věc s lepším výsledkem?  .

Koronavirus - kompenzace za zrušené lety a navazující služby

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Zdá se mi to, nebo se roztrhnul pytel s tím, že proplaceno bude za 6 měsíců?


Včera hotel v Polsku (kde jsem měl nevratnou rezervaci, ale psal jsem jim, že nemohu využít, co jsem si zaplatil, když jsou zavření), tak mi odepsali, že peníze vrátí, ale za 6 měsíců. 


Dnes po 2 urgencích, kdy už mělo být proplaceno v dubnu, mi odepsali z Air Malta, že proplaceno bude za 6 měsíců.

0 Citovat

@Roiman4: Platil som debetnou kartou k standardnemu uctu Revolut. Pozadoval som aby mi vratili peniaze naspat na kartu. LATAM suhlasil, ze teda ano ale nakoniec mi aj tak poslali voucher. U druhej platby, na ktoru sa nevztahovala EU261, mi ponukali len prebookovanie a dalej sa so mnou nebavili az do chvile ked som zaziadal o chargeback. Potom mi ponukli voucher s tym, ze si hned mozem zaziadat o jeho vymenu za peniaze na ucet. Ale nevedeli odhadnut kedy tie peniaze aj realne uvidim. Teraz cakam ako dopadne chargeback na obe platby.

0 Citovat

Takže chargeback, to je super... mám letenku FRA-MAD, tak zkusím ještě EU regulí na ně 

0 Citovat

Prosím info, pokud máte někdo zkušenost - za měsíc jsem měla letět do Lisabonu z Vídně, jelikož mi v půlce dubna dali vědět, že let je posunutý o více jak 3 hodiny, využila jsem nabídku full refund a vyplnila formulář - 15.4 - na mail přišlo info, že požadavek o refund evidují, ale musím počkat bla bla bla .. čekám, čekám, cash nikde - píšou taky, že pokud už jsem žádost odeslala, nemám ji posílat znovu - byť mě svrbí prsty, tak odolávám a jsem trpělivá ..  tak a teď / pokud blbý, tak se omlouvám / dotaz : platnost mé platební karty mi končí teď v květnu, mám již vydanou novou, má jiné číslo - pokud někdy vůbec Ryanair / letenka přes Laudamotion / cash nazpět pošle .. je rozhodující platná kreditní karta, ze které původní platba odešla nebo číslo účtu, ze kterého byla odeslána ?  .. dotaz jsem se pochopitelně snažila vznést přes chat, leč nemám štěstí na spojení :-( ...

0 Citovat

Podstatne je cislo uctu. Mne tak Airbnb vracalo peniaze ked karta ktorou som povodne platil bola uz asi mesiac neplatna.

0 Citovat

Dnes vráceno na účet Prg/Lax/Prg  (13.05. - 26.05.) placeno na Rumbo es pro Bravofly.

Kráceno o storno poplatek 30,- eur - budu uplatňovat cestovní pojištění, protože storno provedla letecká společnost BA.

0 Citovat

Martin V napsal(a):

"... začínám to vzdávat" a o to jde. Aby to co nejvíce lidí vzdalo. Mi se nepovedlo u Ryanairu zažádat asi u 30% zrušených letů a taky už nejsou nikde vidět. U těch co se povedlo, tak peníze chodily jen na začátku, teď už jenom voucher y. Takže pokud ti doteď nepřišly, tak je ani něčekej dřív než za rok.


A kde ty vouchery případně uvidím? díky

0 Citovat

A kde ty vouchery případně uvidím? dík

0 Citovat

A kde ty vouchery případně uvidím? dík

0 Citovat

Vouchery přijdou do mailové schránky, kterou máš na účtu Ryanair po odsouhlasení, že je chceš.

Je to 18 násobné číslo.

0 Citovat

Tak update mé zkušenosti s letenkami American Airlines koupené u SA. Zrušeno aerolinkou 20.4., mail přišel od AA, kam jsem cíleně zadával mail, od SA nepřišlo nic. Obratem zažádáno mailem u SA o refund. Přišla odpověď že peníze přijdou za 1-4 týdny. Včera to byly 4 týdny, žádné peníze nepřišly. Napsal jsem jim, téměř obratem přišlo: peníze máme, napište, že je opravdu chcete poslat zpět :D Napsal jsem, že opravdu chci. V odpovědi bylo, peníze zašleme do 6.6. mínus 95 Kč poplatek za osobu (tj. 190 Kč celkem). Jen dodám, že AA jako jedni z mála bez problémů peníze vrací, čili problém čistě na straně SA.

Ale tak aspoň vím pro příště, že první volba bude koukat na cenu přímo u aerolinky a primárně kupovat tam. Pokud bych kupoval přímo, tak bych peníze už dávno měl, žádných 190 Kč by se neodečetlo, ba naopak ještě bych pěkně vydělal na kurzovým rozdílu (což teď šlo do kapsy SA a přesto mě ještě stáhnou o ty 2 stovky k tomu).

0 Citovat

To jsou sfině...:-)

0 Citovat

Audit napsal(a):

Vouchery přijdou do mailové schránky, kterou máš na účtu Ryanair po odsouhlasení, že je chceš.

Je to 18 násobné číslo.

Ani nemusíš nic odsouhlašovat. Já dělal mrtvého brouka, na nic nereagoval a voucher stejně přišel. Kdybych ho prý nechtěl, tak je mám kontaktovat, ale peníze až po skončení krize Covid-19 bla, bla, bla.

0 Citovat

Audit napsal(a):

Vouchery přijdou do mailové schránky, kterou máš na účtu Ryanair po odsouhlasení, že je chceš.

Je to 18 násobné číslo.


Po odsouhlaseni voucheru prijde jeste nejake potvrzeni nebo je hned kod automaticky platny? Nebo je platny dokonce jeste pred jeho potvrzenim?


0 Citovat

myslím, že je platný rovnou po zaslání, minimálně se dá proklikat až k platbě, voucher se v načte a hodnota se odečte i bez odsouhlasení.

0 Citovat

Hlásím úspěch u British Airways, 5 letenek v C do LAX, ve spolupráci s vystavující agenturou vráceno vše kromě 50€ za osobu, ale díky kurzu € nakonec cca 25 000 Kč v plusu;-) 

0 Citovat

Nemá někdo prosím číslo na Flixbus, které funguje ? +420 220 800 001 mi hlásí, že neexistuje. Před dvěma měsící jsem vyplnil žádost a psali, že to potrvá až 4 týdny a dneska je to 8. Volám na ofocené číslo v případě dotazů a ono neexistuje...

0 Citovat

Co zkusit globální linku? Do you need more help? Give us a call at +49 30 300 137 300. Nebo chat na flixbus.com?  Těžko říct jestli pomůžou, ale můžou minimálně dát kontakt.

0 Citovat

Nuny napsal(a):

Hlásím úspěch u British Airways, 5 letenek v C do LAX, ve spolupráci s vystavující agenturou vráceno vše kromě 50€ za osobu, ale díky kurzu € nakonec cca 25 000 Kč v plusu;-) 

BA jako jedny z mála evropských aerolinek bez problémů refundují. Přitom (jak už jsem tady psal) IBERIA je stejná firma jako BA a refund odmítají od samého začátku. 

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Nemá někdo prosím číslo na Flixbus, které funguje ? +420 220 800 001 mi hlásí, že neexistuje. Před dvěma měsící jsem vyplnil žádost a psali, že to potrvá až 4 týdny a dneska je to 8. Volám na ofocené číslo v případě dotazů a ono neexistuje...

U Flixbusu zákaznický servis v podstatě neexistuje, mají to osekané na minimum (proto taky jezdí za tolik, za kolik jezdí). Pár let zpátky jsme se s nimi snažili všemožně spojit a nepodařilo se nám to. Držím palce, ale nic bych od nich nečekala. 

0 Citovat

@Ryanair

Ahojte, včera mi prišiel mail z Ryanair, ze rusia moj let z Porta do Prahy v červenci. Ak ste niekto ziadali o vratenie, za ako dlho vam poslali voucher?

@TapPortugal

Prišiel už niekomu voucher od TapPortugal? O vratenie som ziadala 24.4. a stale nic.

Dakujem.

0 Citovat

Ahoj, nevíte někdo jaké má podmínky Aegean? Zrušili mi let 21.7. z Krakova do Athen. Možný je  buď voucher nebo rebook, nikde už ale nepíšou, jestli se v případě rebooku musí doplácet do nové ceny letenky. 

0 Citovat

jlomnicka napsal(a):

@Ryanair

Ahojte, včera mi prišiel mail z Ryanair, ze rusia moj let z Porta do Prahy v červenci. Ak ste niekto ziadali o vratenie, za ako dlho vam poslali voucher?

@TapPortugal

Prišiel už niekomu voucher od TapPortugal? O vratenie som ziadala 24.4. a stale nic.

Dakujem.

Mně Ryanair poslal do týdne 

0 Citovat

jlomnicka napsal(a):

@Ryanair

Ahojte, včera mi prišiel mail z Ryanair, ze rusia moj let z Porta do Prahy v červenci. Ak ste niekto ziadali o vratenie, za ako dlho vam poslali voucher?

@TapPortugal

Prišiel už niekomu voucher od TapPortugal? O vratenie som ziadala 24.4. a stale nic.

Dakujem.

A rusila  jste sama nebo čekala až let zruší TAP, kamarádce přišel Voucher 4 dny po žádosti, ale let zrušil  TAP.

0 Citovat

jlomnicka napsal(a):

@TapPortugal

Prišiel už niekomu voucher od TapPortugal? O vratenie som ziadala 24.4. a stale nic.

Dakujem.


Já žádal ještě o den dříve a taky nic. Na kdy byl let?
0