Ahoj, nevíte někdo, proč neexistují defakto žádné lety do Marakeše z Prahy po 3/5/2020. Měli jsme letět 17/3 a ryanair nám nabídl změnu data, což ale nedává smysl posouvat na duben.. heh  .

Maroko letenky po dubnu

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Ahoj, nevíte někdo, proč neexistují defakto žádné lety do Marakeše z Prahy po 3/5/2020. Měli jsme letět 17/3 a ryanair nám nabídl změnu data, což ale nedává smysl posouvat na duben.. heh

0

tak v letnej sezone sa do Maroka myslim vobec nelietalo, ale myslim ze teraz to je uplne jedno, radsej refund ziadajte

0 Citovat

Jakože cože? že se v létě do Maroka nelétá?? Refundace není možná - Ryanair

0 Citovat

tak v lete sa nelieta ani do Eilatu, v normalnej sezone lietaju lukrativnejsie linky ako 50 eurove 4 hodinove lety

0 Citovat

To je mi podezřelé, nicméne by mi nevadilo letět v listopadu, kdyby měli nějaé lety dostupné. Do paříže mají třeba naplánovaný celý rok 2020, tak asi chystají linku Praha-Marakeš zrušit...nebo nevím


0 Citovat

mimozemstan.hondzik napsal(a):

To je mi podezřelé, nicméne by mi nevadilo letět v listopadu, kdyby měli nějaé lety dostupné. Do paříže mají třeba naplánovaný celý rok 2020, tak asi chystají linku Praha-Marakeš zrušit...nebo nevím



Ryanair tu linku plánoval rušit, coronavirus to jen urychlil...
0 Citovat

mimozemstan.hondzik napsal(a):

Jakože cože? že se v létě do Maroka nelétá?? Refundace není možná - Ryanair

Proč by refundace nebyla možná,pokud vám let zrušili,máte nárok na refundaci i v této situaci.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Proč by refundace nebyla možná,pokud vám let zrušili,máte nárok na refundaci i v této situaci.


Kvůli nařízení vlády jsme nemohli vycestovat, let ale normálně proběhl. Předtím ale Ryanair zrušil poplatek za zmněnu data letu, tak jsme změnili na nejpozdějí možný termín.
0 Citovat

Aha,ok,ja myslel,ze let zrusili,tak to potom jo.Tim padem bych prebookoval na duben,který zřejmě stejně zruší a vrátí vám peníze.

0
8 reakcí