Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Nezda sa mi, aby zrovna Vianoce vynechali (aj ked momentalne tam fakt nie su) ... asi este doplnia. Zmenili mi aj Cluj Napoca - Abu Dhabi, ale nejde uz vybrat Budapest ako nahradne letisko, tusim to pri nejakej inej letenke (Cluj - Vieden?) bolo pred rokom mozne. No, vsetci chcu zarobit, napr. aj nase ZSS(R)K ... Kosice - Budapest dvihli o 55,55% a navyse dalsia novinka, vraj sa uctuje podla obsadenosti (a ze je nazajtra vlak dost obsadeny), takze som si oproti minulemu roku priplatil takmer o 100% ... cena uz atakuje cenu listka do takmer raz tak vzdialenej Bratislavy ... asponze letenky mame za 10 € :)

0 Citovat

No budu doufat, že tam ještě ty letenky nahraje. Taky se mi moc nechce věřit, že by tam nechtěli přes zimu a Expo létat. A samozřejmě koupeno v loni s flexem za super cenu, tak by byla škoda to neproletět a nechat si vrátit peníze. A samozřejmě s tím prehozenim mi to je jasný, že to bohužel o více jak 30 dnů nepůjde. 

0 Citovat

Už jen v zájmu Wizzu doufám, že to neruší. Tenhle let je kupovaný za kredity ještě v době, kdy dávali stodvacítky... A to stále respektují a za dvacet euro r/t fakt nebyl.

0 Citovat

Z Katowic to samé, Dubaj a vyprodáno. Zpátečky zatím drží ...

0 Citovat

voughne napsal(a):

No, vsetci chcu zarobit, napr. aj nase ZSS(R)K ... Kosice - Budapest dvihli o 55,55% a navyse dalsia novinka, vraj sa uctuje podla obsadenosti (a ze je nazajtra vlak dost obsadeny), takze som si oproti minulemu roku priplatil takmer o 100% ... cena uz atakuje cenu listka do takmer raz tak vzdialenej Bratislavy ... asponze letenky mame za 10 € :)

Skor si myslim,ze to je od madarov.

Rovnako podla obsadenosti sa hybali listky zahreb-budapest a budapest-sturovo, co pred tym nebolo

0 Citovat

Michal napsal(a):

Už jen v zájmu Wizzu doufám, že to neruší. Tenhle let je kupovaný za kredity ještě v době, kdy dávali stodvacítky... A to stále respektují a za dvacet euro r/t fakt nebyl.

A teda když mi rušili Madrid, tak mi rovnou napsali, že je let zrušen. Tady mi napsali, že mě automaticky přerezervovali na jiný let. Tak mi to dává malou naději, že by se třeba lítat mohlo. 😃

0 Citovat

Večer jsem se díval na ty lety BUD-DXB/AUH. Jsou zrušené od 31.10., kdy se mělo létat z Abú Dhábí (dříve ten start byl ještě o pár týdnů zpět). Lety, co se letí z DXB jsou živé. Zároveň byly jen v neděli min. do konce října. Nyní ale mezi "zrušenými" přes říjen jsou i lety v jiné dny v týdnu, které tam rozhodně předtím nebyly.

0 Citovat

baca12 napsal(a):

[citace="voughne"]

No, vsetci chcu zarobit, napr. aj nase ZSS(R)K ... Kosice - Budapest dvihli o 55,55% a navyse dalsia novinka, vraj sa uctuje podla obsadenosti (a ze je nazajtra vlak dost obsadeny), takze som si oproti minulemu roku priplatil takmer o 100% ... cena uz atakuje cenu listka do takmer raz tak vzdialenej Bratislavy ... asponze letenky mame za 10 € :)

Skor si myslim,ze to je od madarov.

Rovnako podla obsadenosti sa hybali listky zahreb-budapest a budapest-sturovo, co pred tym nebolo

[/citace]

Neviem odkial to prislo, ale ZSR su aj tak ehm...  Cena spiatocneho listka na pokladni bola vyssia, ako ked clovek kupi 2 jednosmerky :) No uz nech sa vrati na trasu Flix, lebo to uz zacina byt nerentabilne, nebyt kovidmanie, tak sa mi oplati letiet cez Luton. 

0 Citovat

Poliaci uz vam pisu o Abu Dhabi .... ide sa spet na Dubai

Wielki powrót! Wizz Air poleci z Polski do Dubaju! - Fly4free.pl - tanie loty i sposoby na tanie bilety lotnicze

"Bilety na tej trasie nie są jeszcze dostępne, jednak powinny się pojawić w systemie już wkrótce."

0 Citovat

Jo jo, Wizzair už doplnil lety na říjen do DXB a v listopadu to tam přehodil z AUH. Takže celkem happyend.

0 Citovat

No tak super! To rád slyším. Tak ještě aby byla situace s covidem v pohodě a bude to paráda. 

0 Citovat

Jak je to nyní na palubě wizzairu, respektive vyžadují pred nástupem pouze splnění podmínek cílové země? Jde mi o to, že pokud poletim s dítětem 6 let do cílové země, kde děti do 12 let nemusí nic předkládat (Řecko), aby někdo ve Vídni nechtěl test.. Díky za postřehy z poslední doby.

0 Citovat

@Michael: necituj příspěvek, pokud na něj bezprostředně reaguješ. Znepřehledňuje to diskusi.

0 Citovat

Wizz dnes akce z Vídně -  "málo vytížené" lety do konce roku za 5EUR - Jdou poskládat třeba i Kanáry! 

0 Citovat

Mozno maju echo, ze sa opat budu zatvarat hranice a tym padom rusit lety :)

0 Citovat

Díky za tip :-) . Něco jsem vybrala na Silvestra, ale dávám tomu tak 30%, že to poletí, protože letos mi wizzáci zrušili komplet všechno :-(

0 Citovat

Cash je cash, pulku vyskrtaji…zbytek popresouvaji.

0 Citovat

Vzal jsem Mallorku aneb kredity se musí recyklovat.

0 Citovat

tak nasli sa tam aj zaujimavost ako septembrove (2022) Bari za 30 (zobral som rodinne) a pribalil som este 5 eurovky ako VIE-EVN/KUT-VIE na januar a Malagu na koniec aprila. Ale co sa poleti, to je vo hviezdach.

0 Citovat

Zajimave ceny tam tedy jsou nasel jsem i konec zari 2021 ,teda to me nenapadlo ze by to bylo 2022  ale treba Kanary byly asi rychle pryc  Porovnaval jsem to s Ryanairem a  zase takove rozdily  tam tolik nejsou  napriklad Kreta vyjde levneji ,ale ne uplne o tolilk  Nebo ta Malaga  Ale je fakt ze pro Moravu nebo Slovensko se to asi vyplati   Cekan ze Ryanair  zareaguje a vypise taky neco ,ne hned ted ma vikendovku za 15 euro ale jiste bude  neco pozdeji levnejsiho  Jen aby do toho ta banda nahore  nejen v CR nehodila vidle Porad se jeste asi proti Spanelsku vyplati Recko kde neotravuju s rouskama a ani asi zadne velke kontroly  tech zbytecnych  dokladu 

0 Citovat

Tak buď Wizzu blbnou stránky, nebo probíhá další velké promazáváníčko letů.

0 Citovat

aj appka neako hapruje, miesto ang sa mi zobrazuje len v taliancine

0 Citovat

Neletěl náhodou v poslední době někdo z Korfu do Vídně? Jde mi o to, co kontrolovali před odletem na letišti CFU. Wizz mi píše, že je třeba vyplnit příletový formulář do Rakouska, což samozřejmě transitujilcí nepotřebuji, ale nikdy nevíš, co si na letišti umanou. A taky jestli kontrolují testy nebo očkování. Díky za případnou odpověď.

0 Citovat

Wizz to píše vždycky, protože neví, že tranzituješ, ale opravdu nic vyplňovat nemusíš ani nic nekontrolují. Teda nevím, jak na Korfu, ale snad taky nic.

0 Citovat

Jo appka v italstine, kdyz prehodim na DE tak  poho ….

Hlavne at odletim pristi tyden do Kutaisi 

0