Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Kobracek,

1. Risk je zisk.

2.Kto sa bojí vlka, nemôže ísť do lesa.

Tak si vyber. Niekto Ťa už v kúpe predbehol,  letenka stúpla na 90€.

0 Citovat

16. června VIE - FCO zrušeno :/ Tak mě těší aspoň těch 120 %, ale jsem dost překvapený.

0 Citovat

Odpolední let je ještě v prodeji tak možná jen snižují rotaci 

0 Citovat

Pro panstvo od ruletového stolu... 

Kámoš se neupejpal a ráno koupil 4x KUN - LTN na 30.5. á  305,-EUR za kousek. Tvrdil, že je to tutovka, já na to neměl nervy  a ještě odpoledne se to prodávalo. Před chvíli volal, že zrušeno a převedeno do kreditu. Já bych to s Wizzem neprolétal ani 5 let:-)

0 Citovat

Slovensko do 11.6.

https://www.mindop.sk/ministerst...anie-letov

@cali: To budou potom furiantské/bohatýrské letenky. Sice je Štědrý den, ale dneska letím s Wizzem zadarmo do Londýna/Maroka/...

0 Citovat

cali napsal(a):

Já bych to s Wizzem neprolétal ani 5 let:-)

U mne stejne, nic proti Wizzairu, loni jsem s nima letel dvakrat, z Wroclawi do Lvova a z Gdansku do Kyjeva a zadny problem. Ale kazda letenka za 25 euro vcetne priority, tohle Monte Carlo pro me vopravdu nema smysl. 🙂

0 Citovat

OD 10.7 nová linka Wroclav-Larnaca 2x týdně + z Malpensi 28 nových tras ! víc na fb Wizz Air 

0 Citovat

Tady jsou ty lety z Larnaky:


4c5dd738-b18b-4598-9166-185886a88371.jpeg

0 Citovat

Nové lety z Milána Malpensy: 


76e7213b-2d84-499f-8a71-e3eeeb9e68ed.jpeg

0 Citovat

Tak Slovensko oznámeno, smazáno, vráceno. 

Dneska by se měla zasedat Makedonie a rozhodnou co a jak, BAN jim končí dneska a lety od 31.5 jsou v prodeji.

Jinak mě překvapilo Polsko, BAN je off. do 6.6 a na 7. a 8. prodávají nějaké zbytky i na Itálii, sice za 70e ale pochybuji, že vzlétnou, když třeba včera zmiňovaná Vídeň má lety až od 15.6 a to jen na Řím a Miláno. 

0 Citovat

Nějaký tip na dnešek? Jaksi ze Slovenska nepoletím :(

Bosna otevírá letiště 1.6., takže taky padá. Sice jen pro občany okolních zemí. Ostatní musí mít zvací dopis a test, ale Wizz nejspíš poletí. https://www.fena.news/bih/tegelt...on-june-1/

0 Citovat

Nejen pro Jihočechy žhavá novinka od Wizzairu:


✈ Salzburg – Kyiv (Wednesday, Sunday, from July 1)

✈ Salzburg – Tuzla (Thursday, Sunday, from July 2)

✈ Salzburg – Larnaca (Wednesday, Sunday, from July 12)

✈ Salzburg – Skopje (Monday, Friday, from July 3)

✈ Salzburg – Bucharest (Thursday, Sunday, from July 2)

✈ Salzburg – Belgrade (Thursday, Sunday, from July 2)

0 Citovat

Wizzair z Prahy nejspise otevira novou linku do Tirany!!! od 3.7.2020.

0 Citovat

Super zpráva! Lety jsou již v prodeji. Navíc 2600 Kč bez WDC a 2100 Kč s WDC na léto to je hodně dobrá cena.

0 Citovat

Zdravím, otázka pre skúsených s WizzAir kreditom, mám mať spolu 223,97 eur kredit, ale Wizzair mi to nejako divne rozdelil na 149,98e do 26/03/2022 a 83,99 do 28/05/2022. Keď si idem kupovať letenku tak mi to ukazuje len ten najnovší kredit 84e, nie celkový 223,97e. Chápem to tak, že najprv musím minúť kredit 84e (resp. 83,99e) a potom mi to sprístupní aj ten 149,98e? Lebo sa mi to zdá nelogické. Vďaka za rady



wizz-account.png

0 Citovat

Však těch 149,98 jsi podle toho svého screenshotu už využil na ty tři platby, ne?

0 Citovat

Nie mal som tam kredit zhruba 103e a spekulativne som kupil 2 letenky za 69,99e a 35e ale letenky zrusene a prišli mi maily s potvrdením 120 perc navysenim kreditu ciže spolu 104,99 20 percent k tomu je 125,998e a povodny kredit 103e.

Svieti mi tam v kredite len posledna letenka tych 80e co bolo vratene za ten posledny let 69,99e

0 Citovat

Já to možná blbě chápu, ale podle toho obrázku jsi měl 27.3. 149,98 EUR, které jsi postupně ve třech platbách (13.5., 27.5. a 28.5.) utratil, takže jsi měl zůstatek 0 EUR. Následně ti 29.5. vrátili 120% za tu rezervaci FENVGD (69,99 + 20% = 83,99 EUR), takže máš aktuální zůstatek těch 84 EUR, jak svítí na obrázku vpravo nahoře.

0 Citovat

Nie mal som tam kredit zhruba 103e a spekulativne som kupil 2 letenky za 69,99e a 35e ale letenky zrusene a prišli mi maily s potvrdením 120 perc navysenim kreditu ciže spolu 104,99 20 percent k tomu je 125,998e a povodny kredit 103e.

Svieti mi tam v kredite len posledna letenka tych 80e co bolo vratene za ten posledny let 69,99e

0 Citovat

mate niekto skúsenosť ako to vymahat teraz? Toto mi este chybalo s dotahovat s wizzairom na zakaznicku linku sa neda dovolat, ako ich je najlepsie kontaktovat?

0 Citovat

Za FENVGD máš vrácený kredit těch 83,99, to je v pořádku, pak si zaplatil 44,98 za rezervaci H9DPGF a to ještě podle screenshotu nebylo vráceno (možná ti přišel storno email na obě rezervace už, ale odklikl si vrácení jenom jedné, musíš každou zvlášť žádat o vrácení), takže to předpokládám, že se ti vrátí 53,98 euro ještě. No a třetí transakce 35 euro s kodem Y9EB8V bych skoro tipoval, že sis v rámci té rezervace koupil Wizz Discount club nebo nějakou příplatkovou službu, většinou totiž samotné letenky nejsou takto zaokrouhlené (ale WDC standard stojí jen 30 a skupinové 70 euro, takže to to nejspíš není)

0 Citovat

Vypada to tak, ze byl zrusen jen let s kodem FENVGD (70 eur) a za nej jsi dostal kredit 120% (84 eur).

Dalsi dva lety (Y9EB8V a H9DPGF) bud jeste zruseny nebyly nebo jiz probehly.

0 Citovat

Pak ještě asi máš mylné očekávání, že dostaneš kredit 120% + vrácení zaplacené částky ... ty dostaneš reálně jen 20% navíc ... tj. pokud to zaokrouhlím a měl si kredit 100 a za 100 si koupil letenky, tak po jejich stornování budeš mít jenom 120 zůstatek ... nikoliv 120 + 100 původní stav (tím si ty letenky zaplatil, to ti zmizelo ze zůstatku)

0 Citovat

Pokud jsi dostal 3 e-maily o zrušených letech, připsal se ti kredit jen za jeden z nich. Někdy to má prodlevu pár minut, v dřívějších časech i pár dní. Takže refreshovat a čekat.

0 Citovat

aha takže tomu rozumiem, čiže povodny kredit nevracaju, ale aj tak let Y9EB8V bol zruseny a ziadal som refund, nekupil som si ziaden wizz discount ani inu službu, takže mi ešte visia 35e, čiže 42e s tym 20 percent, kde to mam teraz vymahat?

0