Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

U mě skoro těch 72 hodin. Ale taky naběhl v podobnou chvíli jako tonicovi.

0 Citovat

Moldavsko tedy nakonec létání povolilo? Takže s kým si uvidím v letadle z Prahy do Kišiněva 18.6. ? :)

0 Citovat

A zajímavé to bude s Polskem. Do 16.6. zákaz letů, ale lety na 15.6. se pořád prodávají.

0 Citovat

To je zajímavé tak akorát pro nás, co to koupíme a počkáme si na refund. Jinak na tom nic zajímavého není. Jednoduše se do 16.6. nelétá a nejspíš ani o několik týdnů později. Včera měli totiž rekordní přírůstek nových případů.

0 Citovat

Já to mám sice trochu později, ale už to mám taky.

0 Citovat

Ak si prikupim batozinu a let bude zruseny a nasledne ho prebookujem na novy termin v ramci dalsich 60 dni zdarma, ostava mi tam automaticky platna aj batozina bez doplatku? 

Nakolko batozina pri datume, ktory bude zruseny (15.6. KRK-KEF) je skoro 2x lacnejsia ako v terminoch po 1.7.

0 Citovat

jo, vsetko zostava. dobry hack :D

0 Citovat

Polsko směřuje otevření letišť pro mezinárodní lety k 1.7.:

mají poslední dny rekordní přírůstky nakažených

LOT v prodeji od 1.7.

vícepremier PL řekl, že otevření oznámí se 14-ti denním předstihem 

zbytečně  nechtějí kvůli viru zkomplikovat konání prezidentských voleb 28.6.

a nakonec i známé komplikace s EASA v KTW.... 


0 Citovat

A máme tady první rušení letů z Polska...

0 Citovat

Před 20 minutama jsem ještě z opožděného kreditu z Gruzie nabil další Polsko a teď chodí jeden mail za druhým o rušení :) 


Takže kam to bude dál ? 

0 Citovat

tobiasek6 napsal(a):

Před 20 minutama jsem ještě z opožděného kreditu z Gruzie nabil další Polsko a teď chodí jeden mail za druhým o rušení :)

Taky tak :-)

0 Citovat

tonic napsal(a):

jo, vsetko zostava. dobry hack :D

Ano, isiel som ju prave dokupit, no uz medzitym sa stihol let zrusit. Rozmyslam, ze ak international ban predlzia do 1.7., mozem to prebookovat na zvysny junove terminy s tou lacnejsou batozinou a potom opat cakat na zrusenie ako som teraz cakal :)

Inak dokedy sa musim rozhodnut a v systeme zadat ci chcem refund alebo rebook? Do terminu povodneho odletu (15.6.) alebo to moze byt aj po nom? 

0 Citovat

ja si stále myslím že dobrá kúpa je aj Petrohrad z Bratislavy.. prvý let neustále posúvajú a aktuálne nastavený na 1.7. čomu vôbec neverím

0 Citovat

Poľsko Ukrajina na druhu polovicu mesiaca.

0 Citovat

tomasvlasak napsal(a):

Moldavsko tedy nakonec létání povolilo? Takže s kým si uvidím v letadle z Prahy do Kišiněva 18.6. ? :)


Zatím mají po vstupu 14 dnů karantény, docela bych dovču nedoporučoval.
0 Citovat

Mel jsem Polsko za 352 pln, vratili mi 442 pln. Po prepoctu 91 eur. To mi ale nejak nesedi - 442 pln je dle googlu 99 eur. Maji jen spatny kurzy?

0 Citovat

Kredit se odčítá v EUR. Tak se koukni do confirmation nebo seznamu s kreditovými transakcemi, kolik to stálo v eurech. Je víc než pravděpodobné, že pro převod do PLN/EUR nebudou používat čistý středový kurz.

0 Citovat

Letenky jsem kupoval za hotove. Zvysil jsem jim trochu cashflow zas :-)

0 Citovat

Jdete nekdo na Polsko-Ukrajina od 17.6 dal?

0 Citovat

Ja som dal charkov aj kyjev

0 Citovat

Přebytky bych teď ukládal do tras z Vídně na příští rok, co třeba chcete i letět. Rakouská vláda zvýšila poplatky a zakázala nízké ceny. OW má začínat kolem 40 €.

Buďto poletíte, Wizz to zruší nebo vám nabídne doplacení tax a pokud odmítnete, zruší to s +20%.

0 Citovat

Na jaky datum, Tonic? A kolik jsi zainvestoval? Trochu se toho bojim, zatim nejsou zadny ofiko zpravy, tak to uz muze byt trohu ruska ruleta spis :-)

0 Citovat

guessWho napsal(a):

ja si stále myslím že dobrá kúpa je aj Petrohrad z Bratislavy.. prvý let neustále posúvajú a aktuálne nastavený na 1.7. čomu vôbec neverím

Už delší dobu mám nechtěně vsazeno na 31.7. a doufám, že se nepoletí a když už ano, že bude fungovat e-visa a bude otevřeno pro turismus :D

0 Citovat

S Ukrajinou bych radši počkal:

https://www.kmu.gov.ua/en/news/k...-karantinu


Moji favorité z Polska- Norsko, Černá hora

BTS-LED,SKP

0 Citovat

Rosm napsal(a):

S Ukrajinou bych radši počkal:

https://www.kmu.gov.ua/en/news/k...-karantinu


Moji favorité z Polska- Norsko, Černá hora

BTS-LED,SKP

Ta Černá hora - zajímavé - proč?

0