Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Tvl, a jó :D

Poznámka 1: S ohľadom na systém leteckej informačnej služby a platnosť správy NOTAM je správa NOTAM týkajúca sa aktuálne platného zákazu vykonávania určených letov vydaná na obdobie 3 mesiacov, t.j. od 10. 06. 2020 do 10. 09. 2020. Následne bude platnosť správy NOTAM predĺžená do 24. 10. 2020.

Poznámka 2: Platnosť zákazu je do 24. 10. 2020 z dôvodu, že do 24. 10. 2020 trvá IATA letná sezóna z pohľadu vykonávania obchodnej leteckej dopravy.

0 Citovat

Zeby sa do 24. oktobra nelietalo medzi UK a SK? Alebo je to taky "moldavsky" NOTAM? :D

0 Citovat

Slovensko je takový malý Balkán. Hlavná stanice by mohla vyprávět. Pravděpodobně budou co dva týdny aktualizovat seznam zemí. Pravděpodobnější je obnovení letů s UK než s UA.

0 Citovat

Jasne logicky by ho mali aktualizovat (na zaklade aktualne "zelenych" krajin z pohladu SK), akurat nechapem preco tam uz teraz potrebovali pridat este aj to predlzenie po 3-mesacnej platnosti 10.9.-24.10...

0 Citovat

Luton-Lvov 16.6, co myslite? 

0 Citovat

Wizz to skusa  opat inak. Vcera zrusene lety BTS-IEV/SKP, ktore uz boli v apke oznacene ako zrusene, no na webe sa este nedal vyplatit kredit, su dnes uz potvrdene s posunutym odletom v najblizsi planovany datum. Co teraz? Zakaznicka linka? Kde sa mozno budu pytat na dovod podozrivych nakupov...

0 Citovat

Ptát se můžou na co chtějí, máš zrušené lety, za které máš nárok na vrácení peněz.

0 Citovat

indierock napsal(a):

Wizz to skusa  opat inak. Vcera zrusene lety BTS-IEV/SKP, ktore uz boli v apke oznacene ako zrusene, no na webe sa este nedal vyplatit kredit, su dnes uz potvrdene s posunutym odletom v najblizsi planovany datum. Co teraz? Zakaznicka linka? Kde sa mozno budu pytat na dovod podozrivych nakupov...

Screen jak to vypadá?

0 Citovat

Wizz akce na dnes - všechny lety z  Vídně do všech destinací zpátečka za 20E , akce omezená na 200 000 letenek a jednu osobu, mizí to opravdu rychle ! 

http://happyfly.cz/akce-wizz-air...jlZHhlpAGQ

0 Citovat

Michal napsal(a):

Screen jak to vypadá?

Vsade v systeme to vyzera akokeby som si tie lety povodne kupil/pozmenil ja sam na tie datumy, ani zmienka o povodnych datumoch inde, taktiez ziaden informacny email nedosiel, ze mi zmenili rezervaciu

0 Citovat

rovnako u mna Luton-BTS - presunuli za 15 na 22/6

0 Citovat

Podpasovka. Infolinka za 14kc/min.. :-D 

0 Citovat

na stránkách po přihlášení jde odmítnout změnu letu a zažádat o rebook nebo refund. Volat se nikam nemusí. Dělají to tak, pokud je zrušený let blízko letu /tuším méně jak 7 dní/ který ještě není zrušený 

0 Citovat

Ano uz to funguje na strankach, aj emaily aj zmene prisli :)

0 Citovat

Dobry vedet, diky. Jinak nikdo se tu nevyjadril, zda koupit/nekoupit LTN-LVOV 16.6 ...

0 Citovat

tonic napsal(a):

rovnako u mna Luton-BTS - presunuli za 15 na 22/6


Nejen to, ale dokonce mi změnili BTS-LTN-BTS na LTN-BTS-LTN (prohodili lety).

0 Citovat

I mě posunuli 15.6 na 22.6. BTS-LTN, teď ale přišel mail s možností storna... UF

Sdílím stejný problém s Qtk, změnili mi rotace u dvou letů... Zrovna jsem si říkal, jestli už nejsem nějak mimo, že jsem koupil letenky obráceně

0 Citovat

Tohle je nová fičura. Nejdřív zapíšou do systému, pak možná přijde mail a objeví se možnosti storna. Se zpožděním už dorazil i změnový mail.

LCA-KIV na 26.6. měla tuto fičuru, ale ta na 19.6. nic. Ani mail.
0 Citovat

KIV-LCA 19.6. mam prave zmeneny na KIV-LTN :D

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Dobry vedet, diky. Jinak nikdo se tu nevyjadril, zda koupit/nekoupit LTN-LVOV 16.6 ...

prepac :D 

nevyzera to zle, ale skor by som siel do LWO-BTS aj ked neskor. neverim, ze sa bude na ukrajinu lietat zo slovenska tento mesiac, najma ked tam korona stale je vo velkom

0 Citovat

Mozna spis BTS-LWO, ne? Na 22.6 tam je prvni let a Ukrajina ma pro cizince zavreny hranice do 22.6, tak minimalne to je dost nadejny.

0 Citovat

Já vám závidím, že vám po dnešní smršti ještě zbyl nějaký investiční kredit :D U mě letělo do rezervací 100 € a už nic na investice nezbylo. Zbytek se válí na Maltě. Uvidíme. Sold-out. Už se to blíží. Tipuji, že mi nadělí nějaký další hezký reroute :D

0 Citovat

Tak ja jim narozdil od vas poctive zvysil cashflow o 2k :-D. Nemel jsem kredit.. ale Praha-Tirana je tak lakava, ze tam chci nekolikrat do roka, tak si na to "vydelavam" :-D

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Mozna spis BTS-LWO, ne? Na 22.6 tam je prvni let a Ukrajina ma pro cizince zavreny hranice do 22.6, tak minimalne to je dost nadejny.

tak to je jedno, ked v ten isty den by sa to tocilo :)nabura to rotaciu

0 Citovat

Já jim zvýšil cash-flow asi o 15 €, protože na Kanáry jsem doplácel 13 € a něco málo i na Maroko. Pak jsem si ale zavolal pro kredit :D

0