Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

A tak wizz klidne poleti jednu cestu prazdny, kdyz bude na zpet vyprodany podle me. Uz ted lita nesmysly jako Viden-Izrael a to Izrael zase zprisnuje.. Island uz taky toci.. to musi litat prazdny.

0 Citovat

Tak on je sold-out v obou směrech do 2.7. Jen se Wizz nemá ke zrušení. Uvidím. Komerční provoz snad stále chtějí na MLA obnovit až od července.

0 Citovat

Sold-out boli aj všetky lety 15.6. z/do KIV a niektoré z nich sa (pre mňa bohužiaľ) vrátili späť do predaja...

0 Citovat

Já bral SKP, WAW a OTP. Tak snad vrátí do prodeje max. ono OTP. Vždycky je lepší doubleproof. Jen to OTP bylo levné a spoléhám u něj čistě na MLA.

Každopádně pro mě je bilance vysoce v plusu i bez MLA. Kór ještě dneska s těmi desítkami. A to do MLA zahučelo přes stovku euro :D Holt, nebudu s sebou brát mici jak by řekl padrino.

0 Citovat

Malta drží. Podle FB je připravena na take-off a je k tomu dána PDF příloha s letovým řádem. Na červenec. Vytvořen dneska v 7:28.

https://mia-prod-s3-cdn.s3.amazo...t-July.pdf

0 Citovat

Ivo napsal(a):

A tak wizz klidne poleti jednu cestu prazdny, kdyz bude na zpet vyprodany podle me. Uz ted lita nesmysly jako Viden-Izrael a to Izrael zase zprisnuje.. Island uz taky toci.. to musi litat prazdny.

ktovie, El Al nelieta .. a z Izreala sa inak ako letecky von nedostanes (neverim, ze by nejaky neArab z Izreala siel najprv po zemi do Egypta alebo Jordanska a letel odtial)

0 Citovat

Let KTW-MLA je na 1.7. zrušený, MLA -KTW lze ale zatím koupit - předpokládám , že brzy příjde cancellation

0 Citovat

prisel cancellation email?

0 Citovat

Let, který jsem měl koupený na KTW-LCA-KTW  (29.6.-3.7.) změnil Wizz  sám od sebe na KTW-MLA , zpět LCA-KTW (1.7.-3.7.) !

 2 dny poté přišel na rezervaci cancel

0 Citovat

KIV-LCA mi změnili na KIV-LTN, bez oznámení mailem.

0 Citovat

Však jim zavolej na pražské číslo 225850035 a oni ti během pár minut připíšou stodvacítku na desetiojrové nákupy ;) Já to tak udělal se svými 3 Larnako-Londýny :D

0 Citovat

Desetiojrovky už moc nejsou...

0 Citovat

16.6. LTN-LWO ?

0 Citovat

Do toho bych sel. Ja vzal tu Maltu-katowice 1.7. Obavam se ale, ze to bude cerna dira.. 

0 Citovat

Jestli se bojite "černé díry" dokupte si k letence vždy službu Flex za 11euro, kdyby let nezrušili,letenku zrušíte sami a příjdete "jen o těch 11euro". Já to tak nakupuju pravidelně...

0 Citovat

To se tedy vyplatí až od letenek od 55 € výše :D A u dnešních desetieurovek ani omylem.

0 Citovat

Jasně, já se z původního kreditu 28 euro už "proinvestovala" ke kreditu 250euro, takže teď už si vybírám drahé letenky, kde je největší "zisk", a wizz flex je super možnost,jak o ten těžce nasbíraný kredit nepřijít🤭

0 Citovat

Když to zruší oni, vrací i těch 11 € za Wizz Flex? 

0 Citovat

Předpokládám, že ano, asi ale bez těch 20% navíc, ne?

0 Citovat

Přesně, vrací to celé. 120%za letenku + 11 euro za flex,tzn bez těch 20%procent navíc

0 Citovat

Malta zrusena, uff😂

0 Citovat

Michal napsal(a):

Však jim zavolej na pražské číslo 225850035 a oni ti během pár minut připíšou stodvacítku na desetiojrové nákupy ;) Já to tak udělal se svými 3 Larnako-Londýny :D


Jakou maji provozni dobu a co to kostuje? 

0 Citovat

Kostuje to jako místní volání. Provozní doba cca 9-17. Když tam není čistě plechová huba, spojí tě to s operátorem. Mluví anglicky. Tohle se nebojím nazvat travelhackem.

0 Citovat

Tak to uz dnes nebudu moct investovat dal 🙈😁

0 Citovat

Zkusit zavolat tam můžeš. Třeba tam ještě jsou. Je to místní volání.

EDIT: @Ivo, nevím jaká Malta, ale ta moje má ještě možný check-in :D To ale neznamená, že se poletí. Letiště

0