Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Jen pro čisté shrnutí - poslední teoretické tipy na rušení jsou Rusko od 1.7, Ukrajina od 16.6  a ještě něco ??  

Příp. exotika BUD-NQZ , BUD-GYD  ? 

0 Citovat

Nic jineho tam momentalne nevidim.. videl bych nadejne BTS-LTN na 22.6 ...

0 Citovat

Kazachstán dřív deklaroval (otázka je, jak je tomu teď), že do konce září je zavřený pro turistiku.

0 Citovat

Ozaj ste uz taky sprosty, ze vyvolavate na wizz, vypisujete na letiska?

Sak si chvilu pockam (hlavne ked je let az o par dni) , nech sa to utrase a zacnem to riesit az ked prihara.


Inak nakupil som par otociek do milana nech virus mozem rozniezt po celej otvorenej europe :)

0 Citovat

MLA-KTW změnili mi z 1.7. na 4.7. bez možnosti zrušení a vyinkasování kreditu... :-o

0 Citovat

tobiasek6 napsal(a):

Jen pro čisté shrnutí - poslední teoretické tipy na rušení jsou Rusko od 1.7, Ukrajina od 16.6  a ještě něco ??  

Příp. exotika BUD-NQZ , BUD-GYD  ? 

BUD-NQZ 22.6. by měla být jistota, ne?

0 Citovat

Proc myslis?

0 Citovat

Tak asi ne, pardon. Lety z Maďarska budou možná obnoveny 15.6.

0 Citovat

V Moldavsku vcera rekordny pocet novych pripadov. Myslite je sanca, ze vlada opat zmeni rozhodnutie, aby sa od pondelka este predsa len nelietalo?

https://www.publika.md/explozie-...77187.html

0 Citovat

Ještě větší optimisté, než jsme doufali :D

Jedná se o SKP-MLA na 16.6. Letiště MLA se stále tváří, že otevírá až 1.7. a vydalo i seznam linek, co budou létat. Makedonie mezi nimi chybí. Něco mi říká, že tu někdo někoho lakuje.

baca12 napsal(a): Ozaj ste uz taky sprosty, ze vyvolavate na wizz, vypisujete na letiska?
Volám jen v případě, že bez oznámení a možnosti změn můj fejkový let přebookuje o týden nebo ho hodí z Larnaky do Londýna. A ještě motivace posílená o to, že se včera hodilo kredit přesunout ze spekulací do desetieurových investic :D


optimiste.png

0 Citovat

Uz zrusili SKP-MLA. 

0 Citovat

Tak to nevím na kdy, moje na 16.6. i 23.6. stále umí i check-in :-D

0 Citovat

Taky mám pořád let nezrušený.

0 Citovat

Vypadá to, že lety z Polska na Ukrajinu a do Británie by měly být do konce června  neuskutečněné...

https://www.airport.gdansk.pl/lo...n1810.html

Bude tedy někdo z Vás i přes to ,, cestovat" -)?

0 Citovat

Uz se neprodava ale. Sold out. 


Ad polsko - tam pisou, ze se ma zacit litat, ne? 

0 Citovat

Ta BUD-NQZ by mohla dopadnout na 22.6 .. 

0 Citovat


Ad polsko - tam pisou, ze se ma zacit litat, ne?  


   ..Společnost Wizz Air je připravena k letu a do své sítě také zahrnula spojení s Ukrajinou, Gruzií a Spojeným královstvím, ale je nepravděpodobné , že by se v blízké budoucnosti uskutečnily .

 Od července létá společnost Wizz Air z Gdaňska do Itálie, Dánska a Španělska"

0 Citovat

Otazka na zkusenejsi: vztahuje se 120% ciste na fare nebo i na sluzby navic jako odbavene zavazdlo, sport equipment atd.?

Edit: a v pripade storna pres wizz flex - vraci se vsechny poplatky krome 11 za wizz flex, chapu to dobre? (Sedadlo, zavazadlo, priority..)

0 Citovat

A s tím souvisí otázka - Wizz Go se při zrušení vrací normálně 120% z celé ceny?

0 Citovat

120% cisto len na fare .. Wizz Go neviem

teraz inak citam na unian .. takze viete co mate robit investori :D

Ukrainian citizens from June 15 will be able to travel to Albania and the United States (without restrictions at border), UK (subject to a 14-day quarantine upon arrival), Turkey (without restrictions at border, but with testing upon arrival, and Tunisia (from June 27, with testing upon arrival). Moreover, after the epidemic situation in Ukraine stabilizes, the government will consider the relaunch of air travel with Cyprus, Montenegro, Georgia, and Greece starting July 1.

Read more on UNIAN: https://www.unian.info/society/u...33708.html

0 Citovat

Ještě jiný nápad - když vezmu jedno z těch dvou dražších fare, počítá se to z něho nebo jen z basicu?

0 Citovat

Michal napsal(a):

Ještě jiný nápad - když vezmu jedno z těch dvou dražších fare, počítá se to z něho nebo jen z basicu?

No právě. Jsou lety, kde Basic je SOLD OUT a jsou jen ty dražší...

0 Citovat

Ty dražší fare Go a Plus and Flex nebookujte. Vrátí vám jen 100% ze všech služeb (priority,sedadla,kufr) a 120% ze základu letenky. Měla jsem letenku ve PlusAndFlex za 108euro,a vrátili jen cca 112euro...je třeba vždy bookovat basic + kdyžtak asi v 4.kroku dokoupit samostatně flex.

0 Citovat

IEV-ATH na 16.6 treba? :-))

0 Citovat

Plus asi tiez aj ostatne nespomenute krajiny (PL, SK atd), napr VIE-IEV/HRK uz je ako “sold-out” do konca juna.

0