Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Nebylo to SKG nahodou uz od zacatku v prodeji az na cervenec? Jinak jdou to vratit penize za LTN-LWO? Ja tam nemam zadny tlacitko refund..

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Já už mám zrušeno. 

Tak už zase ne, já tomu nerozumím. Měl jsem tam info o zrušení letu a než jsem stihl něco udělat, tak už to tam zase není...

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Nebylo to SKG nahodou uz od zacatku v prodeji az na cervenec? Jinak jdou to vratit penize za LTN-LWO? Ja tam nemam zadny tlacitko refund..

Na webu letiště IEV je let zítra do SKG a zrušeno. Tak nevím, že by to bylo plánované od července, ale letiště to mělo i dřív?

0 Citovat

SKG-IEV viem, ze v predaji nebolo minimalne uz v sobotu.

0 Citovat

Ja mam zruseno, ale nejde mi zazadat o refund. 

0 Citovat

Tak konečně zrušeno! To si ale dali na čas...

0 Citovat

No tak to je v .. ja to zrusil pred 10 min :-D

0 Citovat

Třeba to bylo právě proto... :-)

EDIT: Díky :-)

0 Citovat

Taky jsem si rikal :-D

Edit: neni zac..

0 Citovat

Tak hned koupit na 17. IEV-LTN ?

0 Citovat

Premyslim o tom. Ale ten let muze letet..

0 Citovat

Co Spanelsko? Do 21.6 do zeme nesmeji pricestovat obcane EU pokud nemaji pobyt ci obcanstvi..

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Co Spanelsko? Do 21.6 do zeme nesmeji pricestovat obcane EU pokud nemaji pobyt ci obcanstvi..

To jsem neviděl. 

Jak to mají Kanárské ostrovy?  Ještě na dnešek na ráno se dá koupit LTN - Gran Canaria v 6h. Lítá to opravdu?

0 Citovat

Spanielsko neodporucam, nie je tam ziaden ban. Wizzair ho napr nalietava z Bulharska. A dnes bohuzial aj z Moldavska. Zajtra napr KTW-TFS.

0 Citovat

indierock napsal(a):

Spanielsko neodporucam, nie je tam ziaden ban. Wizzair ho napr nalietava z Bulharska. A dnes bohuzial aj z Moldavska. Zajtra napr KTW-TFS.

I z UK?

0 Citovat

Ano pravidelne z/na LTN, napr. spominane LPA, alebo TFS(momentalne je vo vzduchu).

0 Citovat

Vetsina linek do BCN mi pripada ale, ze byla zrusena. 

0 Citovat

Co to Rumunsko? Něco nového?

0 Citovat

Romanians who travel to or return from certain countries will not stay in quarantine or in self-isolation anymore as of June 15. The National Committee for Emergency Situations has decided to lift restrictions in the case of 17 countries: Austria, Bulgaria, Czechia, Cyprus, Croatia, Germany, Greece, Iceland, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Malta, Norway, Slovakia, Slovenia, Switzerland and Hungary.


Flights to and from these states will be resumed, as they reported a low number of coronavirus cases.


The list of the countries where some restrictions will be lifted will be updated on a weekly basis.


https://www.romaniajournal.ro/am...f-june-15/

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Co to Rumunsko? Něco nového?

Oficialne nic nove, treba teda pockat co bude dnes. Pripadne sa riadit podla vyjadrenia ministra doprava z vikendu: 

"We are very interested in the 12 states to which flights were suspended and from which you could not fly to Romania. From the 12 states, three are coming out of this list. Starting June 15, you can fly to and from Austria, Switzerland and Germany, while the suspension of flights to the other nine states remain. INSP will update the list weekly and take effect 24 hours after the CNSU approval." (google translator).

Teda pre WIzzair by sa mal od stredy predlzit ban na lety z/do Belgicka, Holandska, Francuzska, Talianska, Spanielska a UK.

0 Citovat

Zdroj? 

0 Citovat

Četl jsem to na Facebooku rumunského ministerstva dopravy. 

0 Citovat

Tak včera převedl wizz totální masakr. Celou dobu se tváří, že poletí, klidně posílá maily k dokoupení všeho možného a pak ve 23.46 pošle cancel na ranní let ATH-IEV.  Naštěstí ,,winner takes it all" takže tentokrát jsem o 60E nepřišel..

Takže vážení, buďte stále ve střehu!  Štěstí přeje připraveným -)

0 Citovat

Ja cuknul no.. bohuzel moc brzo. Ale to byla dost prasarna od Wizzu uprimne. 

0 Citovat

Co dal? Nemecko prodluzuje restrikce pro cesty mimo EU do 31.srpna. Cestovat lze jen v oduvodnenych pripadech (zamestnani, rodina) a 14denni karantena na pripetu. Pomuze nam to nejak?

0