Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

kobracek napsal(a):

Ví se něco o Rumunsku??


Na FB wizzairu spousta Rumunu psalo, ze se do UK jeste dlouho litat nebude a proc prodavaji letenky a proc jim nejde udelat refund.. myslim, ze na zitra to je na 99% za me. 


Ale pojistil bych to wizz flex samozrejme.

0 Citovat

Protože Wizz. Ještě na 29.6. mám tři lety s Flexem a pak to nejspíš věším na hřebík 😀

Něco mi říká, že KTW-LWO, ani BTS-LTN a -LWO nepoletí 🤓

0 Citovat

Michal napsal(a):

Protože Wizz. Ještě na 29.6. mám tři lety s Flexem a pak to nejspíš věším na hřebík 😀

Něco mi říká, že KTW-LWO, ani BTS-LTN a -LWO nepoletí 🤓


Tak vy jste zacli driv, ja jeste nejsem namlsany :-))

0 Citovat

Tak jsem zavolal, ženská se tvářila jako že ok, ale jsem zvědavý, jak to dopadne, protože to spojení bylo tak mizerné, že jsem třetinu toho, co řekla, vůbec nepochytil... voláte na 900 140 809 nebo je nějaké lepší číslo?

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Tak jsem zavolal, ženská se tvářila jako že ok, ale jsem zvědavý, jak to dopadne, protože to spojení bylo tak mizerné, že jsem třetinu toho, co řekla, vůbec nepochytil... voláte na 900 140 809 nebo je nějaké lepší číslo?


Jee, ty volas na to cislo co stoji asi 14kc/min? To neee.. 225 850 035 za bezne sazby volani v CR, tzn. pro vetsinu lidi dnes zdarma s neomezenym tarifem ci minutami zdarma.

0 Citovat

Volal som nato 225 850 035  a vybavil mi to hneď, už to mam aj na účte.

0 Citovat

Hm, to jsem se měl raději napřed zeptat... ale jiné jsem na jejich webu nenašel. Tak uvidíme. 

Edit: mám refund na účtu včetně flexu, tak paráda! :-)

0 Citovat

mirjur napsal(a): , protože to spojení bylo tak mizerné, že jsem třetinu toho, co řekla, vůbec nepochytil... 
Mimochodem, volal. Jsem asi před půl hodinou na to číslo 225...a taky bylo spojení hrozně. Musel jsem jí říct, že ji neslyším a nerozumím a že zavolám ještě jednou. Podruhé už vše ok. 

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Hm, to jsem se měl raději napřed zeptat... ale jiné jsem na jejich webu nenašel. Tak uvidíme. 

Edit: mám refund na účtu včetně flexu, tak paráda! :-)


Maji to skryte pod "Special assistance numbers". 

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Mimochodem, volal. Jsem asi před půl hodinou na to číslo 225...a taky bylo spojení hrozně. Musel jsem jí říct, že ji neslyším a nerozumím a že zavolám ještě jednou. Podruhé už vše ok. 


Taky jsem mel jednou spojeni, jako kdyby me odposlouchval Babis..

0 Citovat

Teraz som si vsimol ze ten kredit co pripisu cez infolinku ma expiraciu never :D to je fajn

0 Citovat

kurvy mi dali nazad len 100%, no nevadi, zarobene je dost

game over pre mna, vdaka za tipy

0 Citovat

inak este ma prekvapilo, ze na linke nehovorili slovensky (volal som na svk cislo) v davnej minulosti tam bol na vyber i tento jazyk resp to tusim bola cestina

0 Citovat

Mne bez problemov 120%. 

0 Citovat

indierock napsal(a):

Mne bez problemov 120%. 


Ja s problemama, ale hotovo. Mezitim stihli zrusit Rumunsko i na zitrek.. Takze asi LTN-OTP na 24.6?

0 Citovat

volal jsem po ránu a tak nějak naivně čekal češtinu, moji lámavou angličtinou jsme se sice dobrali k cíli a mám připsáno, ale jestli to takhle bude u všech letů tak nevim nevim :D 

myslíte, že to byla jen včerejší chyba nebo i další lety budem muset takhle obvolávat ? 

0 Citovat

Dvě volání. Na jedno slíbeno bez problémů 120% (ještě to ale nemám, tak uvidím), druhé volání chtěl napsat jen 100%,tak jsem řekl, ať mi řekne podle kterého bodů VOP to je, on mi něco řekl, tak jsem řekl, že se na to podívám a zavolám znovu. 

0 Citovat

chlapci, uz to pushujete :D

0 Citovat

Zkuste jim říct, že 100% je ok, ale poslat na bankovní účet :)

0 Citovat

Skúste sa ich opýtať prečo keď píšu v emaily, že refund sa ma primarne robiť na webe tak im to nefunguje. Či to bude upravené alebo máme už volať automaticky pri každom refunde. :-D

0 Citovat

Nejlepší je, že mně to nenaskočilo ani po telefoně :D V appce stále info o zrušeném letu. Na webu ho mám ve flight history s infem, že nešlo udělat online check-in ani jsem neměl boarding pass a kredit nikde... :D Ve čtvrtek po 3 dnech volám znovu.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Nejlepší je, že mně to nenaskočilo ani po telefoně :D V appce stále info o zrušeném letu. Na webu ho mám ve flight history s infem, že nešlo udělat online check-in ani jsem neměl boarding pass a kredit nikde... :D Ve čtvrtek po 3 dnech volám znovu.

Tak to je určitě špatně. Do čtvrtka bych to nenechává. 

0 Citovat

benq212 napsal(a):

Skúste sa ich opýtať prečo keď píšu v emaily, že refund sa ma primarne robiť na webe tak im to nefunguje. Či to bude upravené alebo máme už volať automaticky pri každom refunde. :-D

Nejen v emailu. Dokonce i na té lince, kam se volá, je nahrána řeč, že to máme dělat online, kde to je rychlejší... 😁

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Tak to je určitě špatně. Do čtvrtka bych to nenechává. 

No, tak týpek na lince tvrdil, že kredit bude do 72 hodin...

0 Citovat

Mám to stejně, taky jsem se dovolal přes uvedenou linku cca v 10:00. Maník mi potvrdil, že refund připíše on, ale bohužel jsme se nebavili o termínu. Wizz account stále bez pohybu, pár dnů počkám. Asi hodně záleží, na jakého týpka narazíš. Evidentně dle příspěvků ostatních má každý svou zkušenost a jiný výsledek. Vyvléct se z toho nemohou, linku jednou zrušili, prachy vrátit musí.

0