Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Michal napsal(a):

No, tak týpek na lince tvrdil, že kredit bude do 72 hodin...

Ale zatím to vždy bylo max. do jednoho dne, nepletu se, ne? 

0 Citovat

Mimochodem, na zítra Rumunsko-Španělsko? To by mělo mít dobrej potenciál, ne? 

0 Citovat

Počkej, proč chceš volat na ukrajinskou linku, když můžeš volat na pražské místní číslo?

0 Citovat

Michal napsal(a):

Počkej, proč chceš volat na ukrajinskou linku, když můžeš volat na pražské místní číslo?


:-D asi novy hack 

0 Citovat

Ja sazim na LTN-Rumunsko 24.6

0 Citovat

Do 16:00 by měl být off. aktualizovaný seznam 

0 Citovat

Michal napsal(a):

Počkej, proč chceš volat na ukrajinskou linku, když můžeš volat na pražské místní číslo?

a tak ja som az doteraz o ceskom cisle ani nevedel :D tak vzdy som volal Emiraty (madarske cislo aj tak :)))

0 Citovat

Tak jsem si připravil všechny citace podmínek a argumenty ohledně toho 120% niho kreditu a nebyl vůbec problém. Ind řekl OK, 120% a bylo to. 

0 Citovat

DimikUK napsal(a):


Protoze nebydlim v CR a volani do ciziny pres VoIP je za pakatel.

Tak ale i Česko je pak cizina, ne? 

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Ja sazim na LTN-Rumunsko 24.6

Je tam něco lepšího, než OTP? 

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Je tam něco lepšího, než OTP? 


Nemyslim si. Proste cokoliv Anglie-Rumunsko na co nejdriv, coz je 24.6. 

0 Citovat

DimikUK napsal(a):


To je ale CR infolinka je zpoplatnena a Ukrajinska je za mistni tarif. Anyway, vi nekdo jestli se pri volani na tu Ukrajinskou co UAE domluvim anglicky s operatorem?

Jak zpoplatněná? Číslo začíná dvojkou a má devět míst - čili pevná linka v Praze za místní volání.

0 Citovat

Prosím, dajte sem vedieť ak sa niekomu v najbližšej dobe podarí nejaký let refundovat cez web. Nech vieme, či sa im to podarilo opraviť, alebo to zámerne nechajú tak a nech ludia vyvolavaju stále.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Jak zpoplatněná? Číslo začíná dvojkou a má devět míst - čili pevná linka v Praze za místní volání.

Přesně tak. Já nechápu, o co vlastně jde. 

0 Citovat

tak volal som aj ja, celkom sympatak Dimitri (UAE linka cez madarske cislo, cakal som asi tak minutu na spojenie), teda ze known issue, IT na tom pracuje, refundy na Wizz account dali 100 percent (ano mohol som sa hadat, ale zase uz som na nich dost zarobil a tento kredit je bez exspiracie). Pripisane instatne, este pocas callu ako som pozeral wizz ucet.

0 Citovat

No, ale my voláme na 225850035.

0 Citovat

DimikUK napsal(a):


A to najdu kde?

Pod special assistance numbers

0 Citovat

Kam jdete smerovat dalsi investice? Nasel nekdo neco lepsiho jak Anglie-Rumunsko na 24.6?

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Kam jdete smerovat dalsi investice? Nasel nekdo neco lepsiho jak Anglie-Rumunsko na 24.6?

Mně se docela líbí, že Španělsko - Rumunsko je už na zítra. 

0 Citovat

Ja jsem si dala polštinu,čekala jsem na spojení pár vteřin,Polka taky ochotná a sympatická. Bavily jsme se o těch 120%,a říkala, že oni to mají v systému nastavené, že když se vrací z kreditu na kredit,tak je to 100% a když z karty na kredit tak 120%. Řekla jsem ji, že mi v mailu jasně poslali, že je refund 120% na kredit. Řekla ok, není problém, že tam zadá 120% ale neví, jak to systém zpracuje. Kredit přišel hned,ale jen 100%,taky už to nechám být, i když 50 euro navíc by se hodilo...

0 Citovat

aga.endy napsal(a):

 Řekla ok, není problém, že tam zadá 120% ale neví, jak to systém zpracuje. Kredit přišel hned,ale jen 100%,taky už to nechám být, i když 50 euro navíc by se hodilo...

To tam zadávají ručně. Takže podle mě řekla 120,ale udělala 100...

Takze je potřeba hlídat nejen to, na čem se dohodneme, ale navíc i pak skutečně připsány kredit. 

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Mně se docela líbí, že Španělsko - Rumunsko je už na zítra. 


Portugalsko se normalne lita, ja bych do Spanelska nesel asi.

0 Citovat

ja uz koncim s touto hrou, uz mi je trapne tam volat ked sa nieco "poserie" :)

este mi tam visi na 29ho LWO-BTS ako posledne investicia.

Spalil som sa iba na KIV-ATH, ale to bolo len za 19,99 .. povolena strata.

Na buduci rok som vybavil letnu dovolenku pre 6 ludi aj s bagazou a este mi zostane kopec kreditu, tak nebudem viac pokusat stastie. 

0 Citovat

S tipovačkami jsem taky skončil. Pokud přede mě spadne PDFko s vládním prodloužením zákazu asi neodolám, ale aktivně ho hledat nebudu. Mně dojíždí ještě 3 investice s Wizz Flexem na 29.6. Kdybych je musel zflexovat, asi je na něčem ještě jednou otočím, aby neplatily 90 dní. Když to nepůjde, nakoupím místa u okna k rezervacím na rok 2021. Volat několikrát kvůli KTW-LWO bylo fakt hardcore.

0 Citovat

Ivo napsal(a):


Portugalsko se normalne lita, ja bych do Spanelska nesel asi.

Je tam rozdíl. Španělsko má výslovně zákaz, Portugalsko ne. Stejně jako Švédsko, je na stejném seznamu, ale taky nemá výslovný zákaz. 

0