Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Uz je aktualizovány seznam do Rumunska??

0 Citovat

kobracek napsal(a):

Uz je aktualizovány seznam do Rumunska??

nejdřív za půl hodiny. 

0 Citovat

DimikUK napsal(a):

Krysy opousteji lod...😂😂


prenechavam stastie inym, utecencom :D

0 Citovat

Připomínám aktuální zákazy z Rumunska:

❌ Italy 🇮🇹

❌ Spain 🇪🇸

❌ France 🇫🇷

❌ Belgium 🇧🇪

❌ USA 🇺🇸

❌ UK 🇬🇧

❌ Netherlands 🇳🇱

❌ Turkey 🇹🇷

❌ Iran 🇮🇷


Portugalsko ani Švédsko tam nejsou. Očekává se, že ze zákazu vypadne Itálie a Francie. 

Takže zajímavé pro nás je Španělsko, Holandsko, Belgie a UK. 

0 Citovat

Zaujimavy je tiez odhad Wizzu, ktory na zajtra z OTP predava Spanielsko a Taliansko a ostatne krajiny uz nie.

0 Citovat

Takze Taliansko  Francuzsko je odbanovane. 


snimka-obrazovky-2020-06-22-o-16-29-47.png

0 Citovat

Pořád tam tedy zustava

❌ Spain 🇪🇸

0 Citovat

Na zajtra kupeny OTP-AGP, MAD a od pozajtra tam snad nechaju v systeme v predaji nieco z/do UK, Belgicko, Holandsko, Spanielsko na preinvestovanie.

0 Citovat

Takže Holandsko a Belgie stále že hry? 😊 

0 Citovat

Jaka je 100% investice na teď? Neco s rumunském?

0 Citovat

Tak som spravil skoro 200% refund na dnesnom ktw-lwo


Telefonicky mi vratili 100% (78.24€) + cul som klikol v appke uz na fungujuce tlacitko na refund a nabehlo mi dalsich 74.48€ . Ako sa dopracovali k tejto sume a ako je to mozne neviem veru. Uvidim co z toho vznikne casom

0 Citovat

jednoducho, asi PLN EUR kurz skace :D

0 Citovat

Do ceho investujeme? Co je nejdrive? Rumunsko-Spanelsko?

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Do ceho investujeme? Co je nejdrive? Rumunsko-Spanelsko?

Já to tak vidím. 

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Do ceho investujeme? Co je nejdrive? Rumunsko-Spanelsko?

Timisoara-Doncaster :D

0 Citovat

To ma jaky duvod? Lety jsou az za par dni :-D. Roztocil jsem Rumunsko-Spanelsko v rulete na zitra. Tak snad. Mela by to byt 100%?

0 Citovat

Je to nejlevnější trasa, co jsem viděl a ještě tento týden. Ostatní už bylo investováno včera večer. 

0 Citovat

též jsem poslal jen točku Bukurešt-Londýn 

0 Citovat

Ivo napsal(a):

To ma jaky duvod? Lety jsou az za par dni :-D. Roztocil jsem Rumunsko-Spanelsko v rulete na zitra. Tak snad. Mela by to byt 100%?

Ano 100%, uz aj NOTAM je aktualizovany https://flightplan.romatsa.ro/in...covid_lrbb

0 Citovat

indierock napsal(a):

Ano 100%, uz aj NOTAM je aktualizovany https://flightplan.romatsa.ro/in...covid_lrbb


Diky! 

0 Citovat

Lety už su preč až do 1.7. (z a do Rumunska)

Ale KTW-LWO na 29.6. stale drzia :D

0 Citovat

Katowice drzi..stejne tak si myslim, ze je velky adept BUD-NQZ na 28.6 ..coz je teda ale furt daleko. Nejaky kandidat na drivejsi datum asi neni, ze? 


Mozna by stalo za to projet vsechny linky Rumunsko-UK/Spanelsko, zda nekdo na neco zase nezapomnel :)

0 Citovat

Je, ale kazdy tyden se aktualizuje v pondeli dle zavaznosti situace v jednotlivych zemich, pokud tomu rozumim dobre. Takze se kazdy tyden upravi zeme v banu. 

0 Citovat

Prošel jsem všechny lety z Rumunska do Spanelska a UK (a naopak). A tentokrát bohužel nic. 

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Je, ale kazdy tyden se aktualizuje v pondeli dle zavaznosti situace v jednotlivych zemich, pokud tomu rozumim dobre. Takze se kazdy tyden upravi zeme v banu. 

Přičemž možné jsou oba směry - vyskrtnuti země že seznamu, ale i zařazení nové země.

Obecně se to řídí podle počtu nalezených případů nákazy na 1.000.000 obyvatel za týden. Ale není to jediné kritérium, takže Švédsko zákaz nemá, i když přesahuje 20x tu hranici. 

0