Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

V aplikaci už jsou lety zrušeny, refund stále nejde. (Luton-Řecko i Luton-Rumunsko)

0 Citovat

Čakať na MLA alebo to radšej naliať do Luton? :-D

0 Citovat

benq212 napsal(a):

Čakať na MLA alebo to radšej naliať do Luton? :-D

Je nějaká indicie, proč by se Malta z BEG ,OTP,SKP měla lítat? Myslím, že ne, že si spíš wizz dává načas

0 Citovat

Rosm napsal(a):

Je nějaká indicie, proč by se Malta z BEG ,OTP,SKP měla lítat? Myslím, že ne, že si spíš wizz dává načas

Koukni na web letiště a letový schedule. Mají to tam ;)

0 Citovat

Michal napsal(a):

Koukni na web letiště a letový schedule. Mají to tam ;)


To podle me vubec nic neznaci. Polsko taky melo spoustu letu na tabuli, ktere nemohly letet a neletely.

0 Citovat

Nemusí značit, ale je to důvod min. k obezřetnosti ;)

0 Citovat

Myslím že MLA určite nepoletí. Skôr sa jedná o to čo bude rýchlejšie zrušené a refundovane. :-D  Preto som sa pýtal. 

0 Citovat

Někdy mi připadá, že letiště mají propojený info servis s let.spol.,- jak zmizí let z databáze wizz, zmizí i na webu letiště. To by vysvětlovalo, proč uvádějí letiště lety, které se pak neletí. 

0 Citovat

Takze do 6.7. je predlzeny ban z rumunska? Spravne tomu rozumiem?

0 Citovat

mrisoska napsal(a):

Takze do 6.7. je predlzeny ban z rumunska? Spravne tomu rozumiem?

Belgie, Holandsko, Španělsko a UK. (plus další, pro nás nezajímavé).

0 Citovat

BTW LTN-VIE jsou z kalendáře pryč do 15.7. ;)

EDIT: Londýn-Rhodos na zítřek se v appce tváří jako zrušený, ale Kréta na pozítří se zatím tváří jako živá. 

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Ale opravdu by měly být zakázané minimálně přílety z UK, Švédska, Portugalska, Ukrajiny, Ruska, Lombardie...


Opravdu, v še zmizelo, Ukrajina, Portugalsko, Švédsko, UK... až do 15.7.pryč.

Tentokrát opravdu extra rychlá reakce Wizzairu.

0 Citovat

Michal napsal(a):

BTW LTN-VIE jsou z kalendáře pryč do 15.7. ;)

EDIT: Londýn-Rhodos na zítřek se v appce tváří jako zrušený, ale Kréta na pozítří se zatím tváří jako živá. 

Mám na 5.7. Zakynthos, ráno se tvářil off, teď se vesele prodává dál

0 Citovat

Qlk napsal(a):


Opravdu, v še zmizelo, Ukrajina, Portugalsko, Švédsko, UK... až do 15.7.pryč.

Tentokrát opravdu extra rychlá reakce Wizzairu.

Na rozdíl od Rumunska a Malty (1.7.) platí ban z Rakouska okamžitě - 30.6.

0 Citovat

Rosm napsal(a):

Mám na 5.7. Zakynthos, ráno se tvářil off, teď se vesele prodává dál

Neprodává ;) 


screenshot-20200630-145802-com-wizzair-wizzairapp.jpg

0 Citovat

Michal napsal(a):

Neprodává ;) 

Díky za info, díval jsem se před hodinou. Dělá v tom wizz pěkný maglajs

0 Citovat

O tom žádná. Kdyby v tom neměl bordel, tak se tu nemáme ani o čem bavit 😅✌️

0 Citovat

treba zavolat na Wizz linku, ze maju v tom bordel, ze sa zle investuje :))

0 Citovat

Uz dosiel email cancellation, ale system uz dava len 100% refund, hoci pise o 120%. Ako to mate vy? 

(bookoval som s flexom)

0 Citovat

Jsem na tom stejně :D Počkám.

0 Citovat

Taky tak. Píše +20%,ale je to jen 100%.

The extra +20% is applicable only for bank card, bank transfer, iDeal payment or eBanking payment types. In case your booking was paid fully or partially with WIZZ credits or voucher, then the amount paid with WIZZ credits or voucher will be refunded in 100% WIZZ credits only. For detailed and latest information please refer to WIZZ Credits Terms of Use.

Zpětně změnili podmínky?? 

0 Citovat

Nase investovanie dneskom asi skoncilo 😀

0 Citovat

Pak tedy game over, díky dámy a pánové...

Tedy doufám, že ještě někdo najde nějakou skulinu :-)

0 Citovat

Celou dobu jsem to tady sledoval, a tak jsem zvědavý. Pochlubte se kolik jste z toho vytřízkali?

0 Citovat

Toto je nejlepší zpráva tohoto týdne. Každopádně ať z toho “Michal a jeho parta” “vytřízkali” co to šlo, přeji jim, aby to taky smysluplně proletěli.


0