Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Čekal jsem, jestli se objeví nějaký ubožák s názorem "soused má kozu, nechci mít svoji, chci, aby sousedovi chcipla"... A už je to tady. 😕

0 Citovat

Tohle bude nějaký glitch. Já dělat nebudu nic. Do zítřka to třeba opraví a pokud ne, věřím, že nějaký daleko více motivovaný jedinec si tam třeba i zavolá a zjistí, čím to je :D

Navíc General Conditions jsou stále stejné: https://wizzair.com/en-gb/legal/...nd-baggage

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Čekal jsem, jestli se objeví nějaký ubožák s názorem "soused má kozu, nechci mít svoji, chci, aby sousedovi chcipla"... A už je to tady. 😕

Co to meleš??? Nechci ti kazit iluze, ale ubožák jsi ty. 

0 Citovat

DimikUK napsal(a):


Jak malo nekomu staci k radosti😂😂

Jojo. Člověk se musí umět radovat z maličkostí 😅

0 Citovat

niemandos napsal(a): “Michal a jeho parta”

Já o žádné své partě nevím :D

0 Citovat

V hlášce ke stornu jsem objevil novou větu:

In case your booking was paid fully or partially with WIZZ credits or voucher, then the amount paid with WIZZ credits or voucher will be refunded in 100% WIZZ credits only. For detailed and latest information please refer to WIZZ Credits Terms of Use.

Jinak odkazují podle všeho na tyto podmínky: https://wizzair.com/static/docs/...282995.pdf A tam nic podobného nenacházím...

Největší sranda je, že v podmínkách Wizzairu ani Wizz Creditu nic takového není :D

Možná tenhle bod, ale nijak neodporuje VOPu: 4.9. Should Wizz Air cancel a flight that had been paid for from a WIZZ Account, the Passenger shall receive the price of that flight as credit.

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Čekal jsem, jestli se objeví nějaký ubožák s názorem "soused má kozu, nechci mít svoji, chci, aby sousedovi chcipla"... A už je to tady. 😕

Tohle si fakt vyprosuju. Ostatní šli do rizika a investovali, já to riziko podstoupit nechtěl a nechtěl jsem se otravovat s hledáním kde, kdo, jak zruší let. Mohl jsem, nechtěl jsem, radsi dam peníze jinam. 

Nevím co je špatného na tom zeptat se kolik to řádově  vyneslo. Minimálně bych měl co vyprávět v hospodě. Když ti známý napíše, že investovat do např. zlata, co je špatného zeptat se na tom kolik z toho teď má? 

Jestli tě to uráží nebo se cítíš naštván, napiš co můžu udělat, aby byl svět zase tak šťastný jako byl předtím než ses urazil nebo naštval. Pokusím se splnit. 

0 Citovat

Museli to tam pridat/zmenit len dnes, nakolko SK/CZ preklady su este stale povodne bez zmienky o 100% refundacii pri platbe kreditom.


snimka-obrazovky-2020-06-30-o-18-11-32.png
snimka-obrazovky-2020-06-30-o-18-11-05.png

0 Citovat

O tom, že když je placeno kreditem, tak vrací jen 100% mluvila už borka na infolince cca týden/dva zpět, když jsem tam volala o refund Katowic, který nešel....tak možná už to měli takhle dávno, jen "systém" dával 120% všem....jinak já končím hru s výsledkem 23Euro počáteční kredit 590euro konečný kredit + ještě k tomu jsem si koupila skupinový WDC, tzn 660euro výsledek, a to se mi v posledních investicích moc nedařilo😀děkuji všem za zábavu😉

0 Citovat

Já se přiznám že jsem držel že začátku zpátky a po chvilce mi to začalo připadat blbé. Pak opravy zrychlily a mě to nebavilo sledovat.

Vytrizkal jsem 60€ za které jsem koupil přepálené letenky do Catanie na poslední chvíli.

Nikoho nesoudim ani nikomu nezávidím.

0 Citovat

Mne to jeste vratilo 120%. 

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Mne to jeste vratilo 120%. 

Kdy? 

0 Citovat

Mne to stale vraci 120%, vraceno pred 1 minutou. Otazka je, zda nehraje roli datum vytvoreni rezervace. 

0 Citovat

Podla mna hraje. Tiez som dostal na jednom lete 120% refund, na inom uz iba 100%...

0 Citovat

A jak to teda je, maji to uz podlozene podminkami?

0 Citovat

Podla mna maju. Boli tu citacie kde uz o zmene pisu. Akurat ju nasadili od dneska takze asi lety ktore boli bookle skorsie tak este presli... Ale uz asi nema zmysel pokracovat v rulete... :-D

0 Citovat

Ja 2 zrusene novsie rezervacie LTN-SKG a CLJ-BHX a vysledok, ze refund, ktory mal byt 100% doteraz nedosiel a rezervacie stale svietia v apke. 

Pred 30min zruseny let MLA-BEG, ktory bol kupovany predtym, refundovany hned a to 120%.

0 Citovat

indierock napsal(a):

Ja 2 zrusene novsie rezervacie LTN-SKG a CLJ-BHX a vysledok, ze refund, ktory mal byt 100% doteraz nedosiel a rezervacie stale svietia v apke. 

Pred 30min zruseny let MLA-BEG, ktory bol kupovany predtym, refundovany hned a to 120%.

U mně to samé. 

Co jsem bookoval včera, tak už je za 100%, předchozí za 120%.

0 Citovat

u mě dnes 3x Cancellation, 3x zažádáno o refund, zatím 1x vráceno 120%, ostatní čekám na lhůtu, pokud nepříjde včas nebo bude změna místo jen 100% volám bezplatnou infolinku, takže zatím klid nebo ne ? :D  

0 Citovat

Malta-Bukurešť na 2.7. stále drží, heč 😁

0 Citovat

Ale ma to zmysel este investovat? :-D

0 Citovat

V případě Wizz Flex určitě - dostaneš zpátky flex a kredit s funkčností dva roky místo tří měsíců. 

0 Citovat

zas nějaké bugy v tom mají bych řekl, Rumunsko-UK jde taky normál koupit zas od 3.7 + ta Malta, takže obojí budou zas mazat v průběhu zítřka asi, nejspíše hodně záleží pod kterou divizí/bází jsou lety organizovány zda pod Wizz Air UK, či Wizz Air Hungary, Wizz Air Ukraine, ... 

0 Citovat

Ja to jeste zkusim, kdyztak nazhavim infolinku a pockam si na argumentaci, aspon budeme vedet, na cem jsme. Pokud to maji cerne na bilem jasne definovane, pak ok. Jaky "let na jistotu" ma nejdrivejsi cas odletu? :-D

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Ja to jeste zkusim, kdyztak nazhavim infolinku a pockam si na argumentaci, aspon budeme vedet, na cem jsme. Pokud to maji cerne na bilem jasne definovane, pak ok. 

Jsem zvědav, dej pak vědět. 

0