Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

DimikUK napsal(a):


Nema. Aspon se clovek nenudil kdyz se ted nikde nelita. Hodil jsem do toho za zacatku kolem £100 a rozmnozil to zhruba na £1200. Lepsi jak dratem do oka😂

Slušný multiplikátor :D

0 Citovat

In case of flight schedule change or flight cancellation initiated by Wizz Air before the scheduled departure time of your flight, we will inform you of such changes and your options......


*Log in to your (reservation owner) WIZZ Profile and request WIZZ credits for the full value of your payment for the cancelled or changed flight, plus 20% of the fare paid for the cancelled or changed flight to your WIZZ Account. Such travel credits can be used towards the purchase of any WIZZ flight or\services in the future. Later you will be able to request the 100% refund based on your original payment method instead of WIZZ credits if you wish (subject to payment method type restrictions), in this case please note that you will not be eligible to receive the aforementioned extra 20%.


Stale je jasne zminena moznost 120% refund a nepisou nic o podminkach platby..

0 Citovat

https://www.facebook.com/Airport...mp;theater


čerstvá informace, lety stále v prodeji neb já bez kreditu ... 


- Edit nový odkaz - https://www.airport.gdansk.pl/lo...rkVNf2jo9w

BAN z Polska do Portugalska a Švédska prodloužen do 14.7

- Edit další zdroj https://www.facebook.com/Airport...mp;theater


0 Citovat

Odkaz nejde, o cem to je?


Jinak linka Praha-Kutaisi zrusena az do dubna 2021..skoda

0 Citovat

v Polsku ostavaju na dalsie 2 tyzdne zakazane lety z/do Portugalska a Svedska

0 Citovat

Kutaisi zrušeno i z KTW a WRO, to je k posrání.

0 Citovat

Našel někdo způsob na 120%?


0 Citovat

Ivo napsal(a):

In case of flight schedule change or flight cancellation initiated by Wizz Air before the scheduled departure time of your flight, we will inform you of such changes and your options......


*Log in to your (reservation owner) WIZZ Profile and request WIZZ credits for the full value of your payment for the cancelled or changed flight, plus 20% of the fare paid for the cancelled or changed flight to your WIZZ Account. Such travel credits can be used towards the purchase of any WIZZ flight or\services in the future. Later you will be able to request the 100% refund based on your original payment method instead of WIZZ credits if you wish (subject to payment method type restrictions), in this case please note that you will not be eligible to receive the aforementioned extra 20%.


Stale je jasne zminena moznost 120% refund a nepisou nic o podminkach platby..


Přesně tak. Podle mě to nemají podložené.

0 Citovat

kobracek napsal(a):

Našel někdo způsob na 120%? 

Iba to znovu vyskusat, napr na zajtrajsich letoch z/do PL-SWE/PT. Idem do toho.

0 Citovat

indierock napsal(a):

Iba to znovu vyskusat, napr na zajtrajsich letoch z/do PL-SWE/PT. Idem do toho.

Co prodávají na zítra? 

Aha: GOT-GDN, tak uvidíme

0 Citovat

Najvhodnejsie za najvyssiu basic cenu som nasiel NYO-WAW

0 Citovat

Ja hodil do kosiku klasickou rumunskou presnidavku z pondelka. TFS-OTP na 3.7. Koukam, ze zase spatna volba, neb jsou drivejsi investice..

0 Citovat

A co s těmi zrušenými lety, za které vracejí jen 100% ? Nechat si vrátit? Co se stane, když to nechám pár dní (a bude to už po původním odletu)?


0 Citovat

Ivo napsal(a):

Ja hodil do kosiku klasickou rumunskou presnidavku z pondelka. TFS-OTP na 3.7. Koukam, ze zase spatna volba, neb jsou drivejsi investice..

Teď jde o to, zjistit co nejrychleji, jestli to bude pokračovat na 100%.

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Teď jde o to, zjistit co nejrychleji, jestli to bude pokračovat na 100%.


Je to vase, ja jsem bookly na 3.7.. opet se snazim dostat ze Spanelska do Rumunska, ale furt to rusi, sakriš... :-)

0 Citovat

Ivo napsal(a):


Je to vase, ja jsem bookly na 3.7.. opet se snazim dostat ze Spanelska do Rumunska, ale furt to rusi, sakriš... :-)

:-D 

0 Citovat

Vidim to na bug wizzairu. Ano, objevila se nova hlaska, ze 120% refunduji jen pri platbe kartou. ALE! Pred hodinou mi prosel 120% refund na investice, ktere byly koupeny predevcirem a byly placeny kreditama. NICMENE, zruseny Kutaisi, placeny kartou a koupeno pred mesicem, mi nabizi jen 100%. Takze rekl bych, ze je snaha to zmenit, ale maji v tom nejaky bug.

0 Citovat

jinak: pro PRG to nabizi rerouting na NUE, KTW a WRO.

pro KUT je rerouting mozny na VAR.
0 Citovat

Plus ako dalsi bug vyzera to, ze ten kredit v hodnote 100% mi stale po niekolkych hodinach nedosiel, hoci bezne 120% refundy trvaju asi pol minuty, takze to vidim zajtra opat na infolinku a skusim rovno pripomenut, ze cakam na 120% refund :-D 

0 Citovat

indierock napsal(a):

Plus ako dalsi bug vyzera to, ze ten kredit v hodnote 100% mi stale po niekolkych hodinach nedosiel, hoci bezne 120% refundy trvaju asi pol minuty, takze to vidim zajtra opat na infolinku a skusim rovno pripomenut, ze cakam na 120% refund :-D 


Maj to rozbity :D kazdopadne snaha zrusit 120% refund tu uz je evidentni a driv nebo pozdeji se to utne, jak je videt. Je treba to zkouset, dokud je sance :-D. Ted nebo nikdy, plnym kreditem vpred! :-D

0 Citovat

indierock napsal(a):

Plus ako dalsi bug vyzera to, ze ten kredit v hodnote 100% mi stale po niekolkych hodinach nedosiel, hoci bezne 120% refundy trvaju asi pol minuty, takze to vidim zajtra opat na infolinku a skusim rovno pripomenut, ze cakam na 120% refund :-D 

Já jsem ještě u několikazrušených letů (kde to nabízelo jen 100%) nepožádal. Lepší možná teda počkat na zítřek, ne?

0 Citovat

indierock napsal(a):

Plus ako dalsi bug vyzera to, ze ten kredit v hodnote 100% mi stale po niekolkych hodinach nedosiel, hoci bezne 120% refundy trvaju asi pol minuty, takze to vidim zajtra opat na infolinku a skusim rovno pripomenut, ze cakam na 120% refund :-D 

Na webu wizz je uvedeno, že slovenská tel.linka je spravovaná  v CZ/SK jazyku. Je to tak?

0 Citovat

Rosm napsal(a):

Na webu wizz je uvedeno, že slovenská tel.linka je spravovaná  v CZ/SK jazyku. Je to tak?

to myslis ale tu zpoplatnenou, ne? To se nedoplatis..

0 Citovat

Ivo napsal(a):

to myslis ale tu zpoplatnenou, ne? To se nedoplatis..

No to fakt nemyslim :)

+421233046989

0 Citovat

Rosm napsal(a):

No to fakt nemyslim :)

+421233046989

Tohle číslo neznám, kde ho mají?

0