Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Letenky rušené ve středu, za které nepřišel doteď žádný refund, musí se kvůli nim volat. Od Inda potvrzené, že tam s tím mají nějakou issue, proč refund neproběhne automaticky. Ind připíše podle původní notifikace 100 %. Musí se znovu zavolat o 20 %. Bez odporu připíší.

0 Citovat

Investovano BUD-NQZ na 5.7, zatim to drzi. Nastesti pojistene flexem. S ocekavanim vyhlizim Rumunsko od noveho tydne :)

0 Citovat

Já na to už kašlu. Zainvestováno do Abú Dhábí na příští rok a zbývá ještě fúra kreditů.

0 Citovat

Mne tie oneskorene 100% kredity prisli dnes, na infolinku som nevolal. Odporucate to skusit este cez infolinku s dotazom o pridanie 20%?

0 Citovat

indierock napsal(a):

Mne tie oneskorene 100% kredity prisli dnes, na infolinku som nevolal. Odporucate to skusit este cez infolinku s dotazom o pridanie 20%?


Ano. 

0 Citovat

Ja som teda skusal volat na infolinku a povedali mi, ze po novom uz je iba 100% ked bola letenka komplet platena kreditom. :-) Za mna uz tato hra moc zmysel nema. Aj tie refundacie su nejake spomalene a fakt trvaju aj 72 hodin... Wizz sa snazi prave tomu toceniu kreditu branit.

0 Citovat

Vsiml jsem si, ze nove u vratek 100% za zruseny let neni expirace kreditu. Jak to mate vy?

0 Citovat

Volal jsi? 

0 Citovat

Ano, tech 20% je klasicky bez expirace. Ale 100% vracenych systemem tez.. :-)

0 Citovat

Vam sa nestava na info linke, ze vam povedia, ze daju len 100% lebo je toplatene z kreditu? Mne tak hovoria vzdy.

0 Citovat

benq212 napsal(a):

Vam sa nestava na info linke, ze vam povedia, ze daju len 100% lebo je toplatene z kreditu? Mne tak hovoria vzdy.


Zatim ne. Kdysi ano, ale to jsem ho vyargumentoval a 20% pripsal. 

0 Citovat

To uz jste vsichni opravdu prestali hrat? Nikdo zadny tip na dalsiho kanditata na zruseni? 

0 Citovat

Proč hrát? Dávají 100%. Zavolal jsem si o chybějící kredity ze zrušených letů. A pak ještě o dvacítky k nim s 50% úspěšností.

Z výtěžku si nakup Nursultán a Abú Dhábí na Q3 2021. Ceny jsou na dně a ještě 20% sleva ;)

0 Citovat

Ivo napsal(a):

To uz jste vsichni opravdu prestali hrat? Nikdo zadny tip na dalsiho kanditata na zruseni? 

Ak chces este hrat, tak klasika Rumunsko-UK

https://www.imperatortravel.ro/2...galia.html

0 Citovat

Michal napsal(a):

Proč hrát? Dávají 100%. Zavolal jsem si o chybějící kredity ze zrušených letů. A pak ještě o dvacítky k nim s 50% úspěšností.

Z výtěžku si nakup Nursultán a Abú Dhábí na Q3 2021. Ceny jsou na dně a ještě 20% sleva ;)


Na infolince stale cca 80% uspesnost. Kdyz narazis na nekoho protivnyho, vytocis znova. Vetsina s tim nema problem. 

0 Citovat

indierock napsal(a):

Ak chces este hrat, tak klasika Rumunsko-UK

https://www.imperatortravel.ro/2...galia.html


Fajn, LTN-OTP jako jiz ponekolikaty muze prinest nejspis kyzeny vysledek. Neco driv tam asi neni?

0 Citovat

Ja som sa zatial ani na 3x nedostal k operatorovi pri cakani 5-10min (nemam neobmedzene hovory), takze uspesnost ani neviem vyhodnotit 😀 

0 Citovat

indierock napsal(a):

Ja som sa zatial ani na 3x nedostal k operatorovi pri cakani 5-10min (nemam neobmedzene hovory), takze uspesnost ani neviem vyhodnotit 😀 


To je skoda, myslel jsem, ze dnes uz je neomezene volani standard. Aktualne je cekaci doba cca 40min - umyj si mezitim nadobi a udelej veceri :-). 

0 Citovat

indierock napsal(a):

Ak chces este hrat, tak klasika Rumunsko-UK

https://www.imperatortravel.ro/2...galia.html


Svedsko a Portugalsko se normalne lita, ze? To nechapu.. pritom jsou tez na zlutym seznamu Rumunska a jsou na tom hur jak UK..

0 Citovat

Ten zoznam pojednava, z akych krajin sa Rumuni moze vratit domov bez testu/karanteny, nie o flight banoch, ale na druhej strane jeho vyvoj zatial vzdy urcuje aj "skrtanie" krajin s banom, teda na dalsi tyzden tam uz pravdepodobne ostane len UK.

0 Citovat

Dnešní zkušenost s wizzem check in - pouze batoh, náhodný výběr sedadel a přiřadili nás k sobě. Asi už na to rezignovali, bo na palubě si při nynější obsazenosti letadel stejně sedne každý kam chce..

0 Citovat

Tak páteční let VIE-CTA byl plný cca z 85%

0 Citovat

prima, tak si to představuji :-)

0 Citovat

Dnes VIE-ATH skoro plné letadlo. Náhodný výběr sedaček opravdu dopadl náhodně.

0 Citovat

Wizz mi posunul časy odletů tam i zpět na podzim, jde jeden směr zrušit a druhý ponechat? Nebo se to musí zrušit komplet jako jedna rezervace a pak udělat požadovaný směr znovu? Díky za info.

0