Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Mas pravdu.. cas letu zmenem v appce a zadna notifikace ani tlacitko potvrdit.. pritom v emailu mam jiny casy..

0 Citovat

Vzhledem k počtu nakazenejch v Arménii, si myslím že se minimálně v červenci nepoleti vůbec... A nebo prázdný 😁

0 Citovat

ano, o Armenii jsem premyslel, bohuzel ma silene levny letenky coz se neslucuje s moji investicni strategii :-D

0 Citovat

Z Polska uz se muze litat na Ukrajinu?

0 Citovat

Neví někdo, jak moc ochotně dávají na infolince rebook o více jak 60 dnů?

0 Citovat

Mam to 50/50. Nicmene poprvy se sla zeptat vedouciho a bylo to asi o 70dnu jen. Po druhe me poslal do patricnych mist hned. Potreti nejaky znudeny ind mel snahu, ale system ho nepustil. Predpokladam, ze to umi jen interni call centra wizzairu a se souhlasem vedouciho. 

0 Citovat

Mě s požadavkem na -15 dnů poslal ind do zadele rovnou. Dokonce mi tvrdil, že nemám nárok na žádný change, jedině refund. Je fakt, že posun byl jen o nějakou hodinu a půl...

0 Citovat

Zajímavé. Takže na telefonování o posun cca +70 až 75 dní kašlu, když bych chtěl zároveň lokalitu mimo picker. Nač to komplikovat? Snad se do té doby změní znovu i čas 🙃

0 Citovat

posunuli mi let do Burgasu a v systeme si mozem zvolit accept/refund/rebook s warningom, ze "Please be aware that you should choose one of the above options no later than three hours before the scheduled departure time of your new flight. ".

Nejaka skusenost, co sa stane, ak si nevyberiem? bude to automaticky accept changes a potvrdia mi letenku?

0 Citovat

Budapešť - Baku se bude létat normálně? Má být od 16./17.7.


Ale: The Government of Azerbaijan has extended rules restricting international passenger traffic and movement in the regions of Baku, Sumgayit, Ganja, Lankaran, Absheron, and the Nakhchivan Autonomous Republic through August 1, 2020.

0 Citovat

Za me dobry, jdu do toho:

Restrictions on travelling to and out of Azerbaijan by air or land are in force until 1st of August, except for cargo and charter flights.


Oficialni zdroj z uradu Azerbajdzanu. 

0 Citovat

Jinak vypada to, ze BUD-NQZ na nedeli je zrusen..

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Jinak vypada to, ze BUD-NQZ na nedeli je zrusen..

Zajimave. Pritom lety uz nie su zakazane.

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Jinak vypada to, ze BUD-NQZ na nedeli je zrusen..

Tak to mě mrzí, že jsem do toho nešel...

0 Citovat

Do kdy je ten zákaz letů Polsko-Švédsko?

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Mimochodem, dnes jsem zkoušel 2 kredity na 120% a úspěšnost nulová, vše jen 100%... :-(



Infolinka? 

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Jo, jasně. Prostě 100% a dost.


Zkusím ještě jednou dnes zavolat, mám ještě něco, kde to zkusím.


Odvolani se na general terms nepomohlo?

0 Citovat

Zajimavy. Ja to zkousel po obdrzeni “pouze”

100% a temer vzdy uspech. 


Jinak to Baku na 99% nepoleti do konce cervence. Je to i na strankch mzv: https://www.mzv.cz/baku/cz/konzu...renim.html

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Do kdy je ten zákaz letů Polsko-Švédsko?

 

Včera W61209 z Katowic do Malmö letěl.

0 Citovat

Baku-Budapest vyzera ako tutovka... ale co z toho ked je len 100% :-D

0 Citovat

Můžete proprat kredit z wizz flexu udělat z něj dvojroční ;)

0 Citovat

nie je to uz trochu dehonestujuce, zobrat na linke o 20 percent :)) tato diskusia by asi mohla prejst do sukromnych sprav

0 Citovat

Záleží na částce, ale např. kvůli třem eurům bych se tam za normální okolností styděl volat :D

Nadchází nové kolo čachrů. Přečetl jsem si nadpis rozhovoru s Prymulou, že vakcína bude už v říjnu a jal se rebookovat. BTS-LED jsem úspěšně změnil na Budapešť-Kazaň. Jen jsem to posouval o 50 a ne 70 dnů, jak bych si přál. Nechtěl jsem mít zbytečné problémy na lince a snad přijde další časová změna.

Prý už bude e-visa stejně za 50 doláčů (o bezplatné výjimce pro Pitěr a Kaliningrad zatím ticho po pěšině), tak co jsem ušetřil na letence, narvu do víza.

0 Citovat

Vlákno jsem vůbec nesledoval. Mohu se zeptat kolik ste na tomto "hacku" vyrejžovali?

0 Citovat

K BUD-KZN - zatím ještě nedorazil potvrzující e-mail, ale ve Wizz Accountu už změněno. Vypadá, že to mají nějaké rozbité. Nechodí jim e-maily ke změnám. Celkově. Nebo to ještě musí projít nějakým potvrzením.

0