Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

U me taky nejde o eura, ale o cca 300 a vic eur na tocce.. to mi za to stoji. Nicmene soukrome zpravy budeme aplikovat vice, dobra poznamka. 

0 Citovat

Jak dlouho myslíte, že vydrží ty levný last minute lety? Například zítřejší let z Vídně na Zakynthos za 45€ s WDC. Potřeboval bych to ještě v sprnu. Koupit a druhej den letět :D

0 Citovat

Sranda musí být. Zkouším vybrat  dva vklady z loterie - jednou 70 € úplně podle pravidel - hned jak na konci června přišlo, požádal jsem a teď podruhé 90 € z doby před čtvrt rokem.

Vzhledem k tomu, že se ani s prvním nic neděje (kredit neodepsán, žádný e-mail od Wizzairu), nemyslím si, že by se ani jedna z těch částek někdy proměnila z kreditu na vratku na kartu. Pokud přijde, budu se cítit mírně provinile a jako poděkování koupím nějakou nediskontně naceněnou letenku...

0 Citovat

Jak vybrat? Jako bez těch 20% navíc?

0 Citovat

Jasně. Kreditů mám až až. Tyhle dvě rezervace mám placené ještě hotově a refund bych rád i za říjnový Kazachstán. 

0 Citovat

VIE-KUT se dá změnit na BUD-NQZ, ale VIE-EVN nedá???

0 Citovat

A na kdy ho chceš? Min. do 1.11. nevydává visa on arrival.

Change notification pro zimní VIE-EVN ještě nešla a na dřív to nemá cenu.

0 Citovat

stalo se nekomu, ze mu neprislo ani 100% po tydnu? 

0 Citovat

Mám zrušený (levný) let VIE-EVN. Chci ho vyměnit za NQZ. Kdyby byl v nabídce NQZ, tak zavolám na infolinku a zkusím pozdější termín. Právě proto, že nejsou víza do 1.11. Ale když ani není v nabídce, tak nevím.

0 Citovat

Ivo napsal(a):

stalo se nekomu, ze mu neprislo ani 100% po tydnu? 

Mám teď asi 4 případy... :-((

0 Citovat

Qlk napsal(a):

VIE-KUT se dá změnit na BUD-NQZ, ale VIE-EVN nedá???

Já na infolince změnil VIE - EVN na VIE - KUT 

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Mám zrušený (levný) let VIE-EVN. Chci ho vyměnit za NZQ. Kdyby byl v nabídce NZQ, tak zavolám na infolinku a zkusím pozdější termín. Právě proto, že nejsou víza do 1.11. Ale když ani není v nabídce, tak nevím.

Tak to mnóga ščastia. Jednak to není v nabídce a je to celkem daleko od EVN a jednak ne moc ochotně dávají pozdější termíny než +60 dní.

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Mám zrušený (levný) let VIE-EVN. Chci ho vyměnit za NZQ. Kdyby byl v nabídce NZQ, tak zavolám na infolinku a zkusím pozdější termín. Právě proto, že nejsou víza do 1.11. Ale když ani není v nabídce, tak nevím.


Jaké možnosti jsou v nabídce místo VIE-EVN?

0 Citovat

BUD-NQZ na 12.7 ofiko zrusen...

0 Citovat

Ivo napsal(a):

BUD-NQZ na 12.7 ofiko zrusen...

To by mě zajímalo, jak vypadá takové "neofiko" zrušení. 

0 Citovat

Jana napsal(a):


Jaké možnosti jsou v nabídce místo VIE-EVN?

Jestli si správně pamatuju tak tam bylo jenom BUD - EVN, infolinka ale bez problémů přehodí jinam

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Jestli si správně pamatuju tak tam bylo jenom BUD - EVN, infolinka ale bez problémů přehodí jinam

Přesně tak, je tam jen BUD-EVN, jinou možnost nenabízí.

@Michal : místo VIE-KUT je přímo v nabídce BUD-NQZ, takže u VIE-EVN by to mělo být tím spíš (je to blíž :-))

0 Citovat

Ivo napsal(a):

BUD-NQZ na 12.7 ofiko zrusen...

Ale emaily ještě nedorazily...

0 Citovat

Ahoj, nevite prosim nekdo, jestli se z wizzair kreditu za zrusene lety da koupit i clenstvi? Dekuju za radu preden :) 

0 Citovat

Vyskúšaj. Minulý rok sa to dalo. Členstvo sa dá kúpiť len s letenkou, takže by to malo ísť aj teraz.

0 Citovat

Členství vč. letenky jsem koupil i za kredit. Tedy, jde to. 

0 Citovat

Tak jsem si dal 10 dní pauzu, dlouho jsem čekal na kredity a  ještě zkusím MLA-BEG (SKP), 

dnes Malta zveřejnila aktuální seznam dalších povolených zemí:

https://www.visitmalta.com/en/covid-19

Jede v tom vůbec ještě někdo? Dostal někdo v červenci 120% zpět?

0 Citovat

Jedu, ale mam az 17.7 GYD-BUD. 120% uz jen vyjimecne pres infolinku. Pokud bych v tom nemel tak velky penize, tak uz jsem taky skoncil, jeste mi to ale stoji za 1-2 pokusy o tocku. 

0 Citovat

Přátelé, dotaz na ty, co letěli v poslední době Wizzem, zda-li i v současné situaci rozsazuje Wizz pasažéry na stejné rezervaci? 

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Přátelé, dotaz na ty, co letěli v poslední době Wizzem, zda-li i v současné situaci rozsazuje Wizz pasažéry na stejné rezervaci? 

Ano, rozsazuje. 

0