Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Ono je to dobrý i na kredit z cashbacku za ubytování nebo půjčení auta. Ten jinak platí jen půl roku. 

0 Citovat

Přesně tak. Kredit z Booking.com jsem měl platný jenom do září. Momentálně o třetinu navýšen a plstnost dva roky.

0 Citovat

Nějaký tip na investiční letenky?

0 Citovat

Zatím jen Larnaca-Varna 16.5. Ale věř Kypřanům, že si ten ban do 17.5. nerozmyslí ;D

Můj soukromý tip je čekat na Poláky, co to mají do 9.5. Italům to mělo končit dneska, ale nějak nemůžu najít, co s tím udělali - jestli prodloužili zákaz letů nebo ne.
0 Citovat

Díky díky :-) tak uvidíme co bude

0 Citovat

Zdravím, aktuálně jsem našla Larnacu - Sofii na toho 17.5.......ale těžko říct. Letiště stále hlásí zrušené lety do 17.5.....

0 Citovat

ved preto larnaca-varna 16ho :)

0 Citovat

tonic napsal(a):

ved preto larnaca-varna 16ho :)

a mělo by se to koupit i se službou WIZZ Flex, nebo stačí samotné?


0 Citovat

Pokud se takto ptáte, doporučuji se na to vykašlat. Ušetříte si spoustu starostí. 

0 Citovat

+1

0 Citovat

Michal napsal(a):

Pokud se takto ptáte, doporučuji se na to vykašlat. Ušetříte si spoustu starostí. 


zmátly mě informace v tomto vláknu asi 3-4 dny staré. Jde mi jen o prodloužení platnosti kreditu...

Vím, že to normálně WIZZ vracel i bez této služby, už jsem v minulosti využila...

0 Citovat

Tak máte odpověď. Potřebujete letenku na spoj, který bude Wizz rušit, protože se restrikce prodloužily, ale ještě ho nevymazal ze systému. Zatím je to jen ta relativně nejistá Varna.

0 Citovat

Od dňa 30. 04. 2020 do 14. 05. 2020 je  vyhlásený nový zákaz vykonávania určených civilných letov s miestom vzletu na území iného štátu a s miestom pristátia na území Slovenskej republiky.  

zdroj: https://www.mindop.sk/ministerst...anie-letov

0 Citovat

Slovensko majú fixnute

0 Citovat

Myslite, ze vyjde tohle na investici? To je podle me dobra sance.


d7df5caf-41e9-4df9-9bb6-b17efa47c297.jpeg

0 Citovat

Tak i kdyby ne, jsou to 3 lahve craft piva a to se dá oželet:-)

0 Citovat

Taky si rikam :-)

0 Citovat

Ukrajina prodloužila karanténu do 22.5. a zároveň začala k 11.5. rozvolňovat, ale nikdo neví, jak se to týká letecké dopravy (protože to v tom nařízení není).

0 Citovat

Potencionální zisk 4 eura? Má to smysl, nebo nakupuješ pro 10 lidí?

0 Citovat

Točím asi 40 € kreditu. Ale zatím ještě vyčkávám. S Ukrajinci je to ještě dost na vodě.

0 Citovat

Já našel Jerevan z Vídně za 20 euro koncem roku. Normálně bych hned koupil, ale vzhledem k okolnostem asi vyčkám.


2018-09-09t055749z-4-180909-092611-jak.jpg

0 Citovat

To je i na leden. Já to koupil z vyspekulovaného kreditu :D

0 Citovat

Jinak hlásím krásné ceny BTS-ODS na květen i červen 2021. RT se vejde pod 25 € aneb jak naložit s vydělaným kreditem + změna časů do té doby je téměř jistá :D

0 Citovat

Tak asi máme po žížalkách. Wizzair asi už nechce podporovat naše investice. Ještě není oficiálně oznámeno o prodloužení zákazu letů do a z Polska (o kterém se spekuluje v diskuzi na FB stránkách Katowického letiště) a Wizz už ma zrušené lety až do 24.května. 

0 Citovat

Mně přišel email z LOTu, že ruší všechny lety do 30. května.  Takže zjevně aerolinky mají své informace o dalším vývoji v Polsku.

0