Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Zajimave zjisteni - prebookovat zmeneny let ze strany Wizzairu jde jiz i v mobilni aplikaci, nicmene tam jsou podminky -14 a +30 dni pouze. Na webu stale -14 a +60 dni..

0 Citovat

Vdaka za info o tom webe, dufam, ze to este vydrzi

0 Citovat

Wizzair v aplikaci predstavil novou funkci - price alert (hlidaci pes). Lze pouzit az pro 5 tras ke sledovani ceny. 

0 Citovat

Díky za tip Ivo. Můžeš prosím napsat jak ten alert aktivovat? Nějak si s tím nevím rady. 

0 Citovat

Aktualizuj si aplikaci, potom je tlačítko po vyhledání letu

0 Citovat

Viz obrazek


146bb706-16e1-4fa6-bab6-6eef89bca39d.png

0 Citovat

Přišel mail o wizz voucher a zkusil jsem ho koupit - nejde zaplatit kredity.

Další z malých životních zklamání 😂

0 Citovat

Wizz novacek se pta zkusenych Wizz harcovniku. Mam na Vanoce rezervaci pro 3 osoby. Dnes email, posun odletu o 7hodin. Bohuzel jednomu z nas to naprosto nevyhovuje. Jde to nejak presunout tak, abychom tam leteli 2osoby v jeden a treti osoba v jiny den? Nazpet je to ok, tam to posunuli vyhovujicim zpusobem. Vyrefundovat to a pak znovu zabookovat se ni nechce, doplatek jako krava. Pocitam budu muset volat na zakaznickou linku, existuje i jina varianta jak kontaktovat wizz mimo ty placene linky?

0 Citovat

Bič: řešil jsem to stejné, tady v průvodci na CL je kontakt na linku zdarma, tam zavolat a oni ti ty rezervace rozdělí

0 Citovat

O dekuji prevelice, rajska hudba pro ucho me

0 Citovat

Dostal jsem zase pár euro z Bookingu ve formě kreditu. Do tří měsíců potřebuji proprat asi 40 € nějakou tutovkou, co zruší nebo změní. Nějaké nápady? 

Před chvilkou mi taky přišlo zrušení Porta v lednu. Myslíte, že by šel přes linku reroute na Tenerife? Resp. už někdo zkoušel něco podobného? 

0 Citovat

Michal napsal(a):

Dostal jsem zase pár euro z Bookingu ve formě kreditu. Do tří měsíců potřebuji proprat asi 40 € nějakou tutovkou, co zruší nebo změní. Nějaké nápady? 

Před chvilkou mi taky přišlo zrušení Porta v lednu. Myslíte, že by šel přes linku reroute na Tenerife? Resp. už někdo zkoušel něco podobného? 

PRG-LCA se potkalo s vysmechem pri zadosti o rerouting na VIE-TFS, coz se ale dalo cekat. 

0 Citovat

Michal napsal(a):

Před chvilkou mi taky přišlo zrušení Porta v lednu. Myslíte, že by šel přes linku reroute na Tenerife? Resp. už někdo zkoušel něco podobného? 

Tento september mi zmenili cas odletu TFS - Luton a neslo prebookovat ani na Maplensu, nie to este VIE\BUD ... ahhh kde su tie casy, ked sa dalo vyberat zo vsetkych moznosti ake sa nukali z dannej destinacie a nie ako teraz, prilahle letiska v okruhu 400 km, ci ako mi to na linke hovorila

0 Citovat

A tak rebookovať sa dalo vždy len na región nie? Extrém bol vostok, keď zrušené Kutaisi mohla byť Moskva, Baku alebo Astana. 

0 Citovat

A ten Wizz to přes telefon teda je schopnej natáhnout i za těch 60 dnů, co jde automaticky, jo? Volá se kam?

0 Citovat

Nad 60 dnu te vyfakujou.... pokud si nezaplatis za zmenu letu

0 Citovat

AlejandraS napsal(a):

A ten Wizz to přes telefon teda je schopnej natáhnout i za těch 60 dnů, co jde automaticky, jo? Volá se kam?

To jsem v listopadu zkoušel dvakrát a nepodařilo se. Jeden operátor se dokonce domníval, že jen o 30 dnů, ačkoliv má rezervace byla starší a online by šla posunout o 60 dnů.

Občas se to někomu dřív povedlo, pokud mu zrušili kompletně lety do jeho destinace a byly dostupné např. o 3-4 měsíce později.

0 Citovat

Aha, Aha, pokud by tam ty lety nebyly, tak pak možná.. Ok. Stejně je ten algoritmus zajímavý. Eilat šel změnit na Larnacu, ale Larnaca už nejde ani na Tel Aviv

0 Citovat

voughne napsal(a):

prilahle letiska v okruhu 400 km, ci ako mi to na linke hovorila

[/citace]

Tyhle pravidla si tahaj z klobouku, už jsem slyšel, že nearest airport, only airport in the same country, only airports you see online... A tak dále... Zatím se mi ale vždy podařilo domluvit, neměl jsem ale troufalé požadavky na TFS a podobně 😂

Jinak pokud mi Ryan nezrusi letenky který chci přehodit na TFS, tak WIZZ zkusím ještě jednou s argumentem, že krom TFS nemají z Vídně žádnou comparable route (což nemají) 

0 Citovat

Ty jejich pravidla pro zobrazování alternativních tras online jsou stejně vtipné. Z PRG jde reroute jen na WRO a KTW, ale na VIE nebo SXF snad nikdy. A pak jde z KU T reroute na TSE :-D

//voughne: díky za opravu překlepu.

0 Citovat

"A pak jde z KUR reroute na TSE :-D " hadam KUT :)

Skoda, ze sa tu niekde neda zapisovat do tabulky alternativne odletove letiska, hned by som vedel na co mam stavkovat :)

A uz ked si nacal s tym Portom, aka trasa a ake alternativy? EZY malo pred paru dnami spiatocne lety (az do konca juna) na Madeiru za 35, o trosku drahsie idu aj Azorske ... v kombinacii s VIE -OPO za 20 RT  takmer idealne kombo

0 Citovat

https://www.fly4free.pl/forum/li...rnatywnych,226,152194

0 Citovat

Super, dik :) Maju tam uz slusne zaznamy co sa tyka PL, BUD a VIE poslabsie , chcelo by to svoje vlakno na CL

0 Citovat

voughne napsal(a):

"A pak jde z KUR reroute na TSE :-D " hadam KUT :)

Skoda, ze sa tu niekde neda zapisovat do tabulky alternativne odletove letiska, hned by som vedel na co mam stavkovat :)

A uz ked si nacal s tym Portom, aka trasa a ake alternativy? EZY malo pred paru dnami spiatocne lety (az do konca juna) na Madeiru za 35, o trosku drahsie idu aj Azorske ... v kombinacii s VIE -OPO za 20 RT  takmer idealne kombo

U Porta je na výběr VIE a BUD. Z VIE je možno na LIS, OPO, Faro a Madrid.

0 Citovat

Ten price alert ako funguje?

Mal som ho nastaveny ale po zmene cenu letu (dole) mi nedoslo ziadne upozornenie

0