Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Vie - kolin

Sa da zmenit na dortmund, eindhoven resp budapest eindoven, dortmund

0 Citovat

Price alert mi taky nefunguje a navíc se sám vypíná 

0 Citovat

Dobry den,ja by som mal letiet 28.12. z VIE do Porta.Vyzna sa tu niekto v situacii ohladom covid testov,kde ho  potrebujem a ako ho mozem ziskat?Velmi by mi to pomohlo, dakujem

 

 

0 Citovat

vsetko najdes na stranke mzv

https://www.mzv.sk/cestovanie/co...hraniciach

0 Citovat

kurnik, wizz porusil strasne kvanta letov vo februari z viedne

0 Citovat

Taky jsem si všiml. Zrušili mi poslední použitelný přípoj do Říma na tu Iberii v C po tom, co to přehodili z FCO na CIA. Už u nich nekoupím ani Ň nejmín rok :-).

0 Citovat

a budapest tak isto, vsetko porusene

0 Citovat

Všechno z Vídně do Porta na leden, únor zrušeno.

 

0 Citovat

Tak to by mohli konečně slyšet na rebook 10 eurovek na Kanáry...

0 Citovat

ono je porusene skoro uplne vsetko od 11 jan az do marca

0 Citovat

Jo kdyby blbost nadnášela, to by to tu vypadalo :-)

0 Citovat

nabízí rebook jen na Portugalsko + Madrid

0 Citovat

mirjur: samozřejmě přes infolinku

0 Citovat

hmmm, zajimavé. Po zrušené Larnace na Silvestra z Vídně nyní koukám první let až 1. března. Přitom ještě před pár dny tam lety na únor byly. Vím, že tu někdo psal, že Kypr bude od 1. března pouštět všechny očkované, ale zdroj jsem k tomu nenašla. Dala jsem tomu ale jenom 3 minuty asi.

Čeká mě brzo první volání na Wizz tedy, protože v systému není žádný let, na který bych se mohla sama přebookovat :)

Ryanair přitom pořád prodává letenky za 10 euro přes svátky.

 

0 Citovat

K tomu Kypru to je tady https://www.schengenvisainfo.com...ovid-19/          Jestě, že všechno u W6 mám ve flexu...

0 Citovat

Mam taketo teoreticke dotazy pri aktualnej situacii, ked casto dochadza k zmenam.

Moze sa pri rebookingu casovo lahko zmeneneho alebo zruseneho letu stat situacia, ze ak sa vypreda Basic tarif na termin, na ktory by som chcel spominany let zmenit, tak nebude mozne si ho bez doplatku rozdielu do vyssieho tarifu (Wizz Go/Plus) zmenit? 

Je pri zmene casu letu, kedy Wizz zasiela informacne emaily s dotazom k potvrdeniu zmeny casu letu, garantovane miesto, teda aj moznost potvrdenie zmeny az do odletu (-3hod), aj ked by sa tento let vypredal?

0 Citovat

ja som mal teraz zrusenie jedneho smeru (len cesta nazad), no povodny odletovy den (nebol zruseny/zmeneny) sa uz nedal vybrat pri ponukanej zmene letu, i ked bol normalne v predaji (basic), dal sa vybrat iba nasledujuci odletovy den.

tak asi tam budu mat neake obmedzenia

0 Citovat

může sem prosím někdo napsat tel. na Wizz, díííííky :)

0 Citovat

Mate niekto skusenost z reroutom zrusenej letenky, kedy povodnu RT rezervaciu s destinaciami A-B zmenite akoby na 2 OW lety, ale s inymi destinaciami A-X a B-Y.

Cez infolinku mi to spravit nechceli, hoci obe tieto nove trasy su aj v systeme ponukane ako alternativne trasy na vyber, ale argumentovali tym, ze sa neda na jednu rezervaciu dat viac ako 3 rozne destinacie a tiez, ze sa neda RT rezervacia rozdelit na 2 OW rezervacie.

0 Citovat

Dá se to. Před rokem mi to udělali. Jen je pak nevýhoda, že při dalších změnách s tím nejde hýhnout a dají se jen odkývnout nebo zrušit rezervaci. Nějaký posun data se dá jen znovu před linku.

Takhle změněna Vídeň-Tirana-Vídeň nebo Vídeň-Priština,Tirana-Vídeň.

 

0 Citovat

Takto ano, lebo takto Ti zmenili routing z return A-B na 2x ow A-X a B-A, teda neboli z toho 4 rozne destinacie, ako som chcel ja, ale len 3.

0 Citovat

Italia zakazala lety z a do UK.  Kdo chce protocit Wizz credit tak ted je moznost. Tech statu bude vice.

0 Citovat

ra.pav33 napsal(a):

Italia zakazala lety z a do UK.  Kdo chce protocit Wizz credit tak ted je moznost. Tech statu bude vice.

Je to tutovka? Když teď koupím 10 letenek - Neapol (NAP) -  Londýn Gatwick (LGW) na 23.12., neprojebu peníze? :D

0 Citovat

Potvrzené to ještě není,hlavne od kdy a na jak dlouho, viz napr. skynews pred hodkou:

"Shortly after midday Italy's foreign minister announced it would suspend flights to and from the UK flights, but it is not known how long the ban will be in place for."

Počkal bych jak se to vyvrbi zítra,kdy by to mohlo byt už oficiální a doufal,ze wizz nebude rychlejší.

0 Citovat

Ono wizzair už zase vrací 20% navíc i za letenky placené kredity nebo je za letenky Za peníze? Vy do toho jdete i za reálné peníze?

0