Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

indierock napsal(a):

Ma zmysel skusit na infolinke reroute VIE-FAO na VIE/BUD-TFS?

Ne

0 Citovat

Tak mě taky hýbnuli se vším a na lepší časy :D Hlavně u ATH, jupííí :D Jen přemýšlím jestli letět na konci Března na Sicílii nebo to refundovat a koupit za to Albánii z PRG :D 

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Tak mě taky hýbnuli se vším a na lepší časy :D Hlavně u ATH, jupííí :D Jen přemýšlím jestli letět na konci Března na Sicílii nebo to refundovat a koupit za to Albánii z PRG :D 

Tirana z Prahy končí, pokud se nepletu :/

0 Citovat

jo to jo, ale konec Března kdy ještě letí stojí RT 1200, problém je, že tam jsou zavřené hotely pořád a na Sicílii, respektivě do Itálie je potřeba test ( nevím jestli je potřeba pak i v Čr zpět.. ), tak přemýšlím, které menší zlo na konec Března vzít. 

0 Citovat

Tohle ale dva měsíce dopředu stejně nevymyslíš. Situace se mění ze dne na den, a to jak to mají země dneska naprosto neodráží situaci na konci března.

0 Citovat

to já vím, proto to budu řešit až na konci Února, když tak to řeší spacák a karimatka hurá na Lysou :D 

Ale bojím se toho, že hodně zemí si vezme za příklad Seychely a bude potřebovat očkování o dvou dávkách a k tomu PCR test... To už rovnou pak stačí dávat jen refund. 

0 Citovat

Mne tez komplet vsetko zmenili, mimo centoveho abu dhabi.

Vyspim sa a idem planovat :)

0 Citovat

a už mi zrušili i Mykonos na konci dubna, bůůůů :/

0 Citovat

Můj neproletitelný velikonoční Kišiněv z Prahy stále drží, heč :D

0 Citovat

Moje březnová Larnaka taky :-(  jediná, co mám bez flexu a drží...

0 Citovat

Larnaca z BUD ide :) Druha zmena za 3 dni. Z februara som uz na konci jula, za 17€ RT ... no nekup to.

Inac ak ma niekto Abu Dhabi, ide vam spravit zmena? U mna to je jedina rezervacia kde sa zatial nic nedeje, myslim moznost rebookingu.

0 Citovat

voughne napsal(a):

Larnaca z BUD ide :) Druha zmena za 3 dni. Z februara som uz na konci jula, za 17€ RT ... no nekup to.

Inac ak ma niekto Abu Dhabi, ide vam spravit zmena? U mna to je jedina rezervacia kde sa zatial nic nedeje, myslim moznost rebookingu.

 

Sofia - Abu Dhabi mi tez jde jen vyrefundovat. Vyckavam.

0 Citovat

Mne sa to neda ani refundovat, nemam ziadne moznosti, zvysnych 15 letov uz naskocilo, len to Abu Dhabi nie. 

0 Citovat

Mně BUD-AUH už dávno naskočilo, ale možnost změny je omezená jen na odlet z Budapešti a Cluj-Napocy.

0 Citovat

voughne napsal(a):

Mne sa to neda ani refundovat, nemam ziadne moznosti, zvysnych 15 letov uz naskocilo, len to Abu Dhabi nie. 

Mně jde BUD změnit na CLJ. A termín taky. Let mám v říjnu. 

Edit: Michal byl rychlejší 😃

0 Citovat

OK vdaka, ostava mi teda cakat. Ak vsetko klapne, tak Vianoce v Emiratoch hadam potesia (teda penazenku asi nie :D)

0 Citovat

Mně to na Vánoce nevyjde, ale na advent můžu změnit. Uvidí se, jestli bude to Expo v Dubaji a jestli Maďarsko někdy znovu otevřou cizincům.

0 Citovat

V Decembri uz hadam ano. Vcera bol clanok na f4F.pl ze Estonsko, Cyprus a Madarsko planuju uplne zrusit restrikcie pre zaockovanych. Podla dnesneho clanku na SME by malo na Slovensko prist kazdy mesiac (od Aprila) cca 800k davok vakcin (a to sa este nepocita s momentalne neschvalenou AstraZenecou), ak pocitame s 50% ochotou obyvatelstva sa zaockovat, tak si myslim, ze uz letne mesiace budu OK.

0 Citovat

No, u nás si hodili 4,1 mil. lidí do VIP skupin... (cca 40% lidí) Takže fronta je fakt dlouhá, pokud zafunguje kampaň "nechte se očkovat".

0 Citovat

voughne napsal(a):

OK vdaka, ostava mi teda cakat. Ak vsetko klapne, tak Vianoce v Emiratoch hadam potesia (teda penazenku asi nie :D)

Bohužel mi to taky na Vánoce nevyjde. Na druhou stranu je taky možnost,  že se do prosince bude měnit letový řád a bude možnost nějaké změny 🙂

0 Citovat

Ahoj, v unoru mam tyden volno, uvazuji o Albanii s odletem z Berlina. Lety Berlin - Tirana jsou zatim stale vypsane, tranzit na letiste do Nemecka zatim povolen, vstup do Albanie bez testu, ubytovani v Albanii za par kacek, sance na prijemne jarni teploty... 

Vase nazory a tipy - dopadne to nebo se to v necem pokazi?

0 Citovat

Můj na typ založený pouze na pocitech je, že to zruší kvůli malé obsazenosti

0 Citovat

Taky myslim, ze bude cancel...

0 Citovat

Z Vídně už mi to na únor zrušili :-(

0 Citovat

Diky za nazory, zatim kupovat nebudu, jeste pockam. I kdyz v Nemecku zije a pracuje Albancu plno, tak treba ten jeden let tydne, co je zatim vypsany (vzdy na nedeli) ponechaji. Ale to je vesteni z kristalove koule, v lednu a unoru uz toho bylo zruseno opravdu hodne.  

0