Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Tonic: zavolej si a oni ti hodí na let který letí 

0 Citovat

dik za tip, refundol som to aj tak, vsak co bude o tri mesiace tak to duplom neviem :D

0 Citovat

@Tonic - skoro som takto prisiel o 1 flex, nastastie Budapest to zachranila :)

A medzi tym ani nie 24h a dalsia zmena Larnacy. Z februaroveho Debrecinu sa dostat na August ... :D

0 Citovat

Já se takhle z únorového Petrohradu dostal na červencovou Kazaň...

0 Citovat

februarovy Petrohrad alebo julova Kazan - asi bude vysledok rovnaky

0 Citovat

Júlový Petrohrad jsem měl loni - zrušen aerolinkou 😁

0 Citovat

Já jsem dokázal posunout lety ze září 2020 na květen 2021 (je to teda Ryan) 

0 Citovat

To já zas z května 2020 na květen 2021, ale nevím, jestli to bude k něčemu.

0 Citovat

Je nějaká šance posunout zrušený Island z dubna na červen? Dřív to bohužel neletí...

0 Citovat

tak asi len zavolat, ako mi tu predchvilou bolo poradene

0 Citovat

Alebo to prehod na budapest v maji a cakaj na zmenu :)

0 Citovat

Ahojte Wizz machri, mal som na Veľkú noc booknutú PMI z VIE. Let bol posunutý, zrušený a ponúka mi na výber len to, čo aktuálne v tom čase ani nelieta :-/ Dá sa po spojení s infolinkou niečo vymyslieť? Ako ste na to išli? Myslíte, že by to šlo zmeniť za VIE - TFS alebo VIE - AGP? To je totiž jediné, čo v tom čase z VIE do ES lieta. V zozname mi to ale tieto letiská neponúka. Díkes 

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Alebo to prehod na budapest v maji a cakaj na zmenu :)

Ahoj, to je dobrý nápad. Jen to lítá jednou týdně. Takže vsázet na to, že opět změní časy a pak to vrátit zpět na Vídeň? Přemýšlel jsem, že zavolám a zkusím je překecat na odlet z Polských letišť. Co myslíte?

0 Citovat

ano ja som to spravil tak, presunul na bud a potom to chcem hodit nazad na vie ak bude zmena. ak nie, nic sa nedeje, bud poletim alebo vratim wizzu kredit spat :)

0 Citovat

Dominik Krizanovic napsal(a):

Ahojte Wizz machri, mal som na Veľkú noc booknutú PMI z VIE. Let bol posunutý, zrušený a ponúka mi na výber len to, čo aktuálne v tom čase ani nelieta :-/ Dá sa po spojení s infolinkou niečo vymyslieť? Ako ste na to išli? Myslíte, že by to šlo zmeniť za VIE - TFS alebo VIE - AGP? To je totiž jediné, čo v tom čase z VIE do ES lieta. V zozname mi to ale tieto letiská neponúka. Díkes 

TFS nemá význam zkoušet. AGP by jít mělo. Když se budou cukat, řekni že jiný lety nemají a chceš letět AGP, který je jediný možný 

0 Citovat

baca12 napsal(a):

ano ja som to spravil tak, presunul na bud a potom to chcem hodit nazad na vie ak bude zmena. ak nie, nic sa nedeje, bud poletim alebo vratim wizzu kredit spat :)

Tak jsem to taky tak udělal. Na infolince to nechtěli přehodit ani na Budapešť.

0 Citovat

Mám pocit, že když si člověk zakoupil letenku s flexem, mohl zdarma měnit jména cestujících, krom toho svého. Dnes jsem zjistil, že je to za 90 EUR. Máte s tím někdo zkušenosti?

0 Citovat

Ne,wizz flex nikdy neumoznoval zmenu jmena zdarma. Existuje extra placena funkce "pridat jmeno cestujiciho pozdeji" za, tusim, 10eur/smer. Nutno koupit pri rezervaci letenky

0 Citovat

Aha, tak to mi nějak uniklo, díky :-)

0 Citovat

Celkom slusna ponuka Marec 2022, Lvov - Larnaca 22,5€ RT (kupit ako separatne letenky) staci jedna zmena a je z toho Velka noc, mozno aj s odletom z Krakowa (ak Wizz dovoli)

0 Citovat

Zeptám se zkušenějších....jak to vidíte s linkou z Bratislavy do Petrohradu? Je reálné , že bude v srpnu fungovat?

0 Citovat

Kterého roku?

0 Citovat

Omlouvám se....letošního.

0 Citovat

spíš ne než jo

0 Citovat

na 99% ne, nechal bych to na pristi rok

0