Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Ne.

0 Citovat

Dlouho už nejde.

0 Citovat

Spíš jsem myslel, zda se někomu povedlo "ukecat" agenta na lince.

0 Citovat

tatranka napsal(a):

Spíš jsem myslel, zda se někomu povedlo "ukecat" agenta na lince.

Volal jsem asi 10x, bez sance. Ale zkus a dej vedet. 

0 Citovat

Ja som minule jednu ukecal, ale doslova len o par dni cez limit a argumentoval som tym, ze na cely dalsi mesiac uz mam letenky, dal som jej aj cisla dalsich rezervacii. Povedala ze to preveri a do polhodiny mi volala naspat ze sef jej to povolil, ze mi to posuva.

0 Citovat

Mně se povedlo relativně nedávno, ale jen proto, že jsem měl mail ze začátku roku slibující +60 dní (než to zkrátili na 30). Musel jsem jim ho přeposlat a pak to šlo.

0 Citovat

Těhle e-mailů mám v mailboxu ještě slušnou řádku, a to na lety až do října. Posunovat to s nimi plánuji, až budu vědět, kdy budu mít očkocertifikát a jestli ty země budou otevřené.

...by mě taky zajímalo, zda ty e-maily kontrolují vůči zdroji, nebo stačí přeposlat jakýkoliv e-mail a "30" přepsat na "60".

0 Citovat

Zajímavý nápad, vyzkoušej. 🤣

0 Citovat

Ahoj, chci se zeptat - Wizzair a Kanáry, z/do VIE nebo BUD. Letěl jste někdo v poslední době? Kontrolují testy, resp. je nutný respirátor v průběhu letu nebo stačí rouška? Díky moc za info.

0 Citovat

Wizzair a Kanáry - v současnosti za hodně peněz pekelně málo muziky. Radši s full cost aerolinkou. Ceny na letošní léto jsou na úrovni Smartwings :D

0 Citovat

Jak pravděpodobně vidíte, že Wizz bude ještě hýbat s lety na Sicílii? :D Potřebovala bych změnit svůj srpnový let, ale bohužel jsem nekupovala flex..

0 Citovat

Posledne zmeny (vseobecne) boli v mojom pripade cca zaciatkom roka, odvtedy nic, takze videl by som to bledo ... 

0 Citovat

elentravel napsal(a):

Jak pravděpodobně vidíte, že Wizz bude ještě hýbat s lety na Sicílii? :D Potřebovala bych změnit svůj srpnový let, ale bohužel jsem nekupovala flex..

Myslím že už moc ne. 

 

 

0 Citovat

Letenky mám z přesunuté z dříve zrušeného Maroka na červen, neřeším cenu, jen zda ve W6 stačí rouška a zda kontrolují před nástupem testy. Vím, že se může vše ještě 10x změnit, ale jde mi o aktuální zkušenosti, pokud někdo proletěl. Případně i na jiných linkách do Španělska. Díky moc.

0 Citovat

To když nebude stačit rouška tak nepoletis? Zvláštní... 

0 Citovat

Nicaragua napsal(a):

Ahoj, chci se zeptat - Wizzair a Kanáry, z/do VIE nebo BUD. Letěl jste někdo v poslední době? Kontrolují testy, resp. je nutný respirátor v průběhu letu nebo stačí rouška? Díky moc za info.

 

Před týdnem testy ve VIE ano, na Kanárech nechtěli vidět. Roušky jsem si bohužel nevšiml, jestli také byla ok, přitom polododrzovani bych skoro řekl, že ano. 

0 Citovat

Stačí mi informace, ne rouška. Díky

0 Citovat

Rouska je ve Wizzairu ok. Dokonce davali letusky na jednom letu kdyz nekdo nemel.

0 Citovat

Myslím že rouška nestačí, vrátila jsem se před dvěma dny. Let Vídeň - Mallorca. Všichni měli respiratory na cestě tam i zpět a bylo to i napsáno v mailu, co Wizz posílal před odletem. To jak ho mají lidi nasazený (pod nosem) už ale nikdo neřešil.

Testy chtěli vidět ve Vídni u gate před nástupem, řídí se pravidly země do které se letí. Zpátky už nikdo nic.

0 Citovat

Potvrzuji úspěšnou změnu Menorky za Tenerife. Během pěti minut na lince. V rebookovacím pickeru pochopitelně TFS chybí.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Potvrzuji úspěšnou změnu Menorky za Tenerife. Během pěti minut na lince. V rebookovacím pickeru pochopitelně TFS chybí.

Gratuluji, dobry zarez. Ja jiz podruhe uspesne zmenil Viden na Berlin jakozto odletove letiste, v systemu take chybi, na infolince nebyl vyrazny problem ani jednou.

0 Citovat

Jinak hlásím BTS-ODS zrušeno až do listopadu.

0 Citovat

Já teď přemýšlím, jak velká drzost by byla požádat o změnu z Říma na Tiranu. 😆

0 Citovat

Michal napsal(a):

Potvrzuji úspěšnou změnu Menorky za Tenerife. Během pěti minut na lince. V rebookovacím pickeru pochopitelně TFS chybí.

dik za inspiraciu, toto by mi mohlo vyjst s posunutou Malagou ..

0 Citovat

J0x napsal(a):

Já teď přemýšlím, jak velká drzost by byla požádat o změnu z Říma na Tiranu. 😆

Dokud to nezkusíš, tak to nezjistíš 😉

0