Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Nejsem si jistej, ale pokud je to zmena do 60min, tak nemas narok na nic… nekde je to napsany… strejda google vi vic

0 Citovat

Zrusena nedelni rotace VIE-EVN na cervenec. Zustala jen streda.

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Zrusena nedelni rotace VIE-EVN na cervenec. Zustala jen streda.

MXP - KUT - PRG pořád drží. Uuufff

0 Citovat

Tomáš napsal(a):

[citace="cestujlevnecom"]

Ahoj,

Wizzair mi včera 9.6.21 změnil let MLA - VIE, který má být 11.7.21 - tzn. 30+. Změna je v době odletu o 5 minut dříve než byl plánovaný let :-) ani nevím proč to posílají. Nicméně když už to posílají mohu rezervaci zrušit a požádat o refund bez poplatku? Docela by se mi to hodilo.

díky za pomoc

 

Mně včera posunuli dva lety, každý cca o půl hodiny. Refund a ani rebook mi to nenabízí, mail přišel jen jako oznámení. 

[/citace]Ty jo, bývalo to možné i při změně o 5 minut. Ještě loni 😂

0 Citovat

Mne posunuli let ktory som chcela zrusit o 5 minut. Volala som im, ci by sa mi ten let nedal zrusit a bolo mi povedane, ze na refund alebo rebooking mam narok iba pri posune nad 5 hodin, pri mensom posune to mozu ponuknut ale neni to garantovane. 

0 Citovat

Bývalo, ale nemůžeme se jim divit, že to zpřísnili, když teď lidi s radostní platí 200 EUR za zpátečky k moři

0 Citovat

Mě by hlavně zajímalo, kde si o těch 5 hodinách můžu přečíst v jejich GENERAL CONDITIONS OF CARRIAGE OF PASSENGERS AND BAGGAGE.

0 Citovat

Ono je dost mozne ze tych 5 hodin bolo nahodne cislo ktore prave napadlo pracovnikovi call centra. 

0 Citovat

Taky jsem nikde nenašel podle čeho se to řídí, posunuli mi ale tento týden taky Athény cca o 8 hodin a tam už změna možná je 🙂

0 Citovat

Korfu z VIE na celý červenec za 26 € bez WDC - rotace jen ve čtvrtek.

https://wizzair.com/en-gb/flight...2021-07-11


2021-06-11-09h36-44.png
2021-06-11-09h36-57.png

0 Citovat

Eda Novak napsal(a):

Nejsem si jistej, ale pokud je to zmena do 60min, tak nemas narok na nic… nekde je to napsany… strejda google vi vic

U mna dnes zmena o 1:40hod LIS-BUD a tiez bez moznosti zmeny, skusali by ste to cez infolinku este?

0 Citovat

J0x napsal(a):

Mě by hlavně zajímalo, kde si o těch 5 hodinách můžu přečíst v jejich GENERAL CONDITIONS OF CARRIAGE OF PASSENGERS AND BAGGAGE.

5 hodin sa tam spomina na 10. strane, ale je to v casti ohladne "seating".


snimka-obrazovky-2021-06-12-o-7-22-07.png

0 Citovat

1:40 už je dost, já jsem infolinku nezkoušel. Hledal jsem to v podmínkách, ale nenašel jsem to. Zkusíš jim ohledně zavolat?

 

 

 

indierock napsal(a):

[citace="Eda Novak"]

Nejsem si jistej, ale pokud je to zmena do 60min, tak nemas narok na nic… nekde je to napsany… strejda google vi vic

U mna dnes zmena o 1:40hod LIS-BUD a tiez bez moznosti zmeny, skusali by ste to cez infolinku este?

[/citace]

0 Citovat

indierock napsal(a):

[citace="J0x"]

Mě by hlavně zajímalo, kde si o těch 5 hodinách můžu přečíst v jejich GENERAL CONDITIONS OF CARRIAGE OF PASSENGERS AND BAGGAGE.

5 hodin sa tam spomina na 10. strane, ale je to v casti ohladne "seating".

[/citace]

Podla toho by ten refund mal byt podmieneny posunom o 5 hodin, a viac, a este aj kupou sedacky.

No mam pocit, ze momentalne Wizz nekupujem. Lebo zmien bude asi hlavne Jesen, Zima este vela, ale velmi malo nad 5 hodin. A sedacky nekupujem nikdy.

Dajte vediet ci to naozaj takto pomenili, a ci sa to dalo popripade riesit cez infolinku.

0 Citovat

aj mne Kisinev pokazili, cely jul rozbili a zatial sa nic neda s tym bookingom robit. uz to ani vtipne nie je.

 


wizz-change.jpg

0 Citovat

Potvrzuju zmenu z Vidne do Castellonu (za 20eur RT) na Viden-Tenerife (250eur RT). Pred 10 min bez jakyhokoliv problemu na infolince. 

0 Citovat

Ako argument stacila zmena casu letov?

0 Citovat

Let do Castellonu mi byl zrusen, jako nahradu to TFS samozrejme v aplikaci nenabizelo.

0 Citovat

Mám v plánu rychlou návštěvu Říma na 1,5 dne 4.7-6.7. A teď mě právě podělali let do Říma 4.7. ,  nabídnuto přesunutí na 5.7. Chci refund. Vzali jsme na 4.7. ryanair, ale cena už není tak zajímavá 1700 za jednoho :( Doufám, že zpátky to vyjde, protože mám samostatně 2 lety 6.7 Řím - Catania a pak Catania - Praha.

0 Citovat

hlasim zmeny VIE - CFU o 45 minut ... let neni mozne zmenit, CFU-BUD o 2 h a moznost zmeny tam je, cize tych 5 h je asi z prsta vycucanych?

0 Citovat

KUT - PRG změněno nový odlet v 5:30 místo 15:30. Nabízí to změnu na WRO i refund.

0 Citovat

Ahoj, mám už někdy zkraje roku zrušené letenky PRG - Tirana. Dnes jsem je chtěl přebukovat na VIE - Tirana ve stejný termín, ale operátor zatvrzele tvrdí, že to není možné. Buď z PRG, Pardubic nebo Norimberka (ale z žádných letišť se nelítá do Tirany). Tak nevím, mám to zkoušet, jestli nebude mít jiný operátor lepší náladu ? Díky za radu.

0 Citovat

Ahoj, změnili mi čas letu do Larnacy s odletem z Prahy. Systém nabízí rebook pouze z Prahy a nebo Wroclavy. Zkoušel jsem volat na linku, zda mi to umí v přibližně stejném terminu na Vienna - Larnaca. Stejná zkušenost, bohužel to prý nejde. Zkoušel jsem volat dvakrát, pokaždé jiný operátor a vždy stejná odpověď...Dříve šlo vyřídit v podstatě vše..škoda.

0 Citovat

Dog napsal(a):

Ahoj, mám už někdy zkraje roku zrušené letenky PRG - Tirana. Dnes jsem je chtěl přebukovat na VIE - Tirana ve stejný termín, ale operátor zatvrzele tvrdí, že to není možné. Buď z PRG, Pardubic nebo Norimberka (ale z žádných letišť se nelítá do Tirany). Tak nevím, mám to zkoušet, jestli nebude mít jiný operátor lepší náladu ? Díky za radu.

Rozhodne, zkousej. Tohle nebude problem zmenit.. vetsinou jsou ochotni ve vsedni dny dopoledne (mam podezreni, ze v tuto dobu jdou hovory na hlavni Wizzair centralu). Vecer nebo o vikendu vetsinou nikdo nic nezmeni - hovory jdou nekam k externistum do Indie apod. 

P.S. Mne nekolikrat zmenili Viden-Tirana na Berlin-Tirana.

0 Citovat

Nejaky tip na letenku za 9.99 bez WDC kam by sa dali prehodit 10 eurove letenky s flexom este z minuleho roka? Nejako sa mi nedari nic najst :)

0