Zdravím, dnes jsem postřehla nové letecké linky z Katowic do Abu Dhabí do 3 tisíc. Uvažuji jestli se nedá dostat poté dál za přijatelnou cenu? Na Mauricius nebo Maledivy? Z Dubaje mi vyhledávač nacházel šílené částky. Jednalo by se o zimu nebo jaro 2021. Děkuji 😊  .

Z Dubaje letenky na Mauricius nebo Maledivy?

Založila ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Zdravím, dnes jsem postřehla nové letecké linky z Katowic do Abu Dhabí do 3 tisíc. Uvažuji jestli se nedá dostat poté dál za přijatelnou cenu? Na Mauricius nebo Maledivy? Z Dubaje mi vyhledávač nacházel šílené částky. Jednalo by se o zimu nebo jaro 2021. Děkuji 😊

0

Ahoj, nejsou to Maledivy, ale mam tip. Me v minulosti, pri pohledu na levne letenky do Dubaje lakal Oman. Z CR letenka do Omanu pomerne draha zalezitost, ale z Dubaje/Aby Dhabi se da za cca 6h/8h a 15/20 dolaru dojet busem do Muscatu. 

0 Citovat

Z Emirátů bývaly cenově zajímavé víceméně jen "gastarbaiterské" linky na Filipíny nebo do Indie. Ostatní exotické destinace zas tak super výhodné nebyly v porovnání s tím, co se dalo sehnat ze střední Evropy s pohodlnějšími přestupy/přesuny.

0 Citovat

Tomáš Jedno napsal(a):

Ahoj, nejsou to Maledivy, ale mam tip. Me v minulosti, pri pohledu na levne letenky do Dubaje lakal Oman. Z CR letenka do Omanu pomerne draha zalezitost, ale z Dubaje/Aby Dhabi se da za cca 6h/8h a 15/20 dolaru dojet busem do Muscatu. 

místo do Benátek můžeš do Benátek nad Jizerou....

Maricius se dal před epidemií velmi levně sehnat s Condorem z Německa.


0 Citovat

Takovou důvěru ve skládání letenek na začátek roku 2021 bych neměl. Pan kovid umí být pěkný prevít. 

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Maricius se dal před epidemií velmi levně sehnat s Condorem z Německa.


Pred epidemii :)))) 

0
5 reakcí