Dnes výprodej letů z Vídně, zpátečky od 20e do všech destinací, u žádaných je k dispozici třeba jen jedna, ale i tak se dají sehnat Kanáry, Izrael, Island, Řecké ostrovy...   .

W6 dnešní akce z Vídně /20 eur/

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

To su ráda, protože mám ještě jednu letenku v rámci  Portugalska, tak kdyby změnili aji tu,  tak ať to přehážu všechno najednou... jen asi pak musí bejt kam :-D . Pak je jedno, za kolik jsou ty nový letenky, předpokládám?

0 Citovat

mne v appke svietia vsetky lety na august zrusene, na webe sa to tvari ako ok.


a to som sa uz tesil na eurotrip
0 Citovat

Tak zrušeno i Vídeň-Faro v prosinci, Krakov-Larnaka v březnu 2021 a Katovice-Lvov taky v březnu.

0 Citovat

Katovice-Lvov chci zrušit na 29.6. Březen mě nezajímá :D

Podle všeho bude zrušená i Vídeň-Konstanta, Vídeň-Marrákeš. Plus dřív objevené Vídeň-Suceava a Vídeň-Kutaisi. Posunuto Vídeň-Soluň, Bratislava-Oděsa a Berlín-Kišiněv. Všechno rok 2021.

Alternativní možnosti u Berlína jsou jen z Německa. Až se to bude blížit, zavolám si o Prahu. Vidím to 50:50.

U Porto na leden vidím podezřelou větu "Online check-in is not available for this flight", ale v prodeji ještě je. Každopádně ten check-in by tam jít dělat měl.

0 Citovat

Nám posunuli o den srpnovou Vídeň-Rhodos, ale na webu teď vidím všechny lety po 17.7. jako sold out, myslíte, že to budou rušit komplet? Jde mi o to, jestli si rovou neudělat cash refund a koupit to v původním termínu u Ryanairu...

0 Citovat

tertravel napsal(a):

Nám posunuli o den srpnovou Vídeň-Rhodos, ale na webu teď vidím všechny lety po 17.7. jako sold out, myslíte, že to budou rušit komplet? Jde mi o to, jestli si rovou neudělat cash refund a koupit to v původním termínu u Ryanairu...

To vypadá spíš na ladění letového řádu, komplet to spíš rušit nebudou. 

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

To vypadá spíš na ladění letového řádu, komplet to spíš rušit nebudou. 

Já jsem spíš opačného názoru. Tipuji, že v mobilní appce už je označeno jako cancelled. Tohle dělají vždy, když ruší lety. Opačnou situaci jsem ještě neviděl. Ale přál bych si to kvůli únorovému Maroku, co je v této fázi taky :D

0 Citovat

Mně o den posunuli srpnový Zakynthos, na webu je to taky komplet sold out, ale v appce mám Flight Change. Takže se přikláním k tomu ladění časů.

0 Citovat

Mě jich taky pár přehodili, jsou sold out, ale rezervaci mám potvrzenou na nový termín letu (stejný a nový termín který je sold out). 

0 Citovat

No, ale přesně takhle funguje koronavirové rušení letů ;) Rezervace je do poslední chvíle confirmed. Myslím vlastně i po zrušení se zobrazuje jako confirmed. Ještě jse

0 Citovat

Lowcosty obsazují pražské letiště ve snaze zlikvidovat Smartwings. Víkendovky z Prahy začínají dávat smysl. 

0 Citovat

Mám Podgoricu na přelomu října - listopadu. Přehozeno o den později a na ranní časy 5:55. Vše sold out. Na webu sice u dnů, kdy se to tváří, že poletí svítí časy, v horním rámečku je ale místo ceny "no flight".

Tak mám takový dojem, že to fakt byla jen akce za zajištění likvidity na dalších pár dnů..Letenky po 10 Eurech se holt dobře prodávají :-(

0 Citovat

No, tak začínám tomu věřit, že to je jen mezidobí pro změnu letového řádu. Marrákeš, co vypadal jako cancelled (včetně cancelled v appce), je teď jen se změněným časem...

0 Citovat

Já mám VIE-RHO letět příští týden, vše je confirmed, checkin je hotový a včera mi paní na infolince potvrzovala, že letí. Tak předpokládám, že poletí. Termín ale před tím změnili dvakrát, v jedné fázi to taky bylo sold-out, ale teď tam letenky na moje termíny zase jsou.

0 Citovat

Tak to bylo opravdu ladění řádu, letenky už jsou zpět, je možné koupit i 10 eurovky. Nechala jsem si vrátit 120% na kredit a hned za něj koupila nové letenky levněji, než ty původní :D

0