Ahoj, potřebovali bychom dostat kamarádku s manželem z USA (San Jose) do ČR na naší svatbu v červenci. Měl by někdo tip kde hledat, kam se podívat? V současné situaci nečekám zázraky, ale zatím našli jen 38h dlouhý let s nejhoršími přestupy za 2000 USD / osoba v jednom směru. Odlet může být SJC, SFO, OAK nebo SMF když to pomůže. Přílet buď Praha nebo okolní "otevřené" státy - Vídeň, Berlín, Bratislava...? Termín: musí tu být nejpozději tak 16.-17. července, v ideálním případě dříve. Zpátky cca po 10-14 dnech, max tři týdny. Odlet zpět do USA nejdříve 20. července. Moc díky předem za pomoc / tip!  .

USA (Sev. Kalifornie) -> CZ

Založil ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Ahoj,

potřebovali bychom dostat kamarádku s manželem z USA (San Jose) do ČR na naší svatbu v červenci.


Měl by někdo tip kde hledat, kam se podívat? V současné situaci nečekám zázraky, ale zatím našli jen 38h dlouhý let s nejhoršími přestupy za 2000 USD / osoba v jednom směru.


Odlet může být SJC, SFO, OAK nebo SMF když to pomůže.

Přílet buď Praha nebo okolní "otevřené" státy - Vídeň, Berlín, Bratislava...?


Termín: musí tu být nejpozději tak 16.-17. července, v ideálním případě dříve. Zpátky cca po 10-14 dnech, max tři týdny.

Odlet zpět do USA nejdříve 20. července.

Moc díky předem za pomoc / tip!

0

United SFO-MUC za 1000 USD round trip.

5 kliknutí na internetech.

Edit: Turkish SFO-TXL dtto.

0 Citovat

Díky, United mi teda hází 3500+ USD i při těch nejlevnějších dnech, ale Turkish vypadá dobře.

Asi mám dneska špatný Google-fu, tohle mi úplně uniklo...

0 Citovat

Zkus hledat pres kiwi a skyscanner, nic jineho asi nenajdes. A přes kiwi nekupovat.

0 Citovat

Hlavně to nehledat jako jednosměrné, ale vždy jako zpáteční.

0
4 reakce