Ahoj, chtel bych Vas pozadat o radu/zkusenost s nakupem pres Expedii nebo Ebookers.. 1 - Neni jinsi moznost nez koupit pres tyto dve... kayak mi nasel cestu kde pridanim ocasku se dostanu na peknou cenu. Pres jakykoliv cesky pelikan, letuska atd kdyz jsem to zkousel tak mi to tu cenu nenaslo. Nevim proc. Pokud by jste mel nekdo tip budu rad... 2 - Jak je to se zakoupenim. Ktere z techto dvou mate lepsi zkusenost 3 - jak to po nakupu u nich to postupuje. Dojde mi letenka jako napr. u pelikana a ja tam mam rezervacni cislo a pak na napr. ba.com si kontroluji rezervaci a udelam check in, vytisknu letenku atd? Dekuji za informace. .

Expedia.de a Ebookers.de rada pro nakup letenky a check in

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

2 reakce

Ahoj, chtel bych Vas pozadat o radu/zkusenost s nakupem pres Expedii nebo Ebookers..

1 - Neni jinsi moznost nez koupit pres tyto dve... kayak mi nasel cestu kde pridanim ocasku se dostanu na peknou cenu. Pres jakykoliv cesky pelikan, letuska atd kdyz jsem to zkousel tak mi to tu cenu nenaslo. Nevim proc. Pokud by jste mel nekdo tip budu rad...
2 - Jak je to se zakoupenim. Ktere z techto dvou mate lepsi zkusenost
3 - jak to po nakupu u nich to postupuje. Dojde mi letenka jako napr. u pelikana a ja tam mam rezervacni cislo a pak na napr. ba.com si kontroluji rezervaci a udelam check in, vytisknu letenku atd?

Dekuji za informace.

0

Já teď koupil u ebookers.at a u těch co píšeš to bude asi podobné. Při zakoupení mě to u nich automaticky zaregistrovalo, přišla mi faktura a e-ticket. Následně si přes svůj automaticky vytvořený účet můžu vše na ebookers.at zkontrolovat, případně vytisknout. Rezervaci si podle kódu múžeš normálně ověřit - vůbec se toho neboj a kupuj smiley

0 Citovat

Neni jinsi moznost nez koupit pres tyto dve... kayak mi nasel cestu kde pridanim ocasku se dostanu na peknou cenu. Pres jakykoliv cesky pelikan, letuska atd kdyz jsem to zkousel tak mi to tu cenu nenaslo. Nevim proc. Pokud by jste mel nekdo tip budu rad...

0
2 reakce