Celkem fajn nabídka na ostrovy v C v podání Swissu (Edelweiss) na Kanáry, možno také Madeiru, ale i všude po Evropě.  Pro ty, co tahají s sebou hodně bagáže, ideální. V ceně celkem 80 kg :-D www.cestujlevne.com/go-swiss  .

[LX] Praha - Tenerife 7.998 Kč v C

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

16 reakcí

Celkem fajn nabídka na ostrovy v C v podání Swissu (Edelweiss) na Kanáry, možno také Madeiru, ale i všude po Evropě. 

Pro ty, co tahají s sebou hodně bagáže, ideální. V ceně celkem 80 kg :-D

www.cestujlevne.com/go-swiss


prg-tci.png

0

Tohle už nemusí být myšlenkové cvičení, ale při takhle nízkých cenách na vrcholu sezóny je dobré si položit otázku "PROČ?" Ona dost často odráží pravděpodobnost daného letu...

Jinak cena super. Člověk může letět přímo se Smartwings nebo s přestupem v byznysu. Výběr je na každém :D

0 Citovat

Lukáši díky za inspiraci, koupil jsem na přelom listopadu a prosince Madeiru s LH s krátkými přestupy v C za cenu TS, takže super. Navíc pokud je koupeno do konce srpna, tak platí flexible booking policy - 1x změna termínu zdarma u jakékoliv letenky na termín do konce roku 2021, takže žádný trabl, pokud by se to na podzim zase nějak podělalo.

0 Citovat

Za me je regionalni C super value kdyz je to do 10k - napr. moje oblibene upgrady za 50ecek PRG - MAD, date si rano snidani v loungi & 2 capuccina, kufr zadara a na palube dve flasticky Cavy a steak k obedu.. :) A specielne jak pise Michal - muzete letet za 8k dobytcakem nebo C s prestupem - moje volba je jasna.. :)

0 Citovat

Je to určitě fajn deal a je s podivem, že se toho ještě nikdo nechytil, když se dají vzít i termíny na 2021.

0 Citovat

A jsou tam prosim nejake dalsi destinace za cenu okolo 8.000 Kc? Zatim jsem zbezne nasel jen Madeiru a Tenerife.

Samozrejme prima deal i pro sbirani mil, s loungemi, nekdy i se skutecnym priority boardingem, ovsem s beznym sedadlem jako u Lufthansy zrejme i na ostrovy ... (Latam do Madridu zustane jen ve vzpominkach) .

0 Citovat

Pěkné. Za těch 8k  můžeš letět s TVS economy, takto v C, nebo jako Kateřina, která za tu cenu zvládne nejen letenku, ale i pobyt, auto, jídlo, a několik beden vína...

0 Citovat

Twe Padrino zabil:-)

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

A jsou tam prosim nejake dalsi destinace za cenu okolo 8.000 Kc? Zatim jsem zbezne nasel jen Madeiru a Tenerife.

Samozrejme prima deal i pro sbirani mil, s loungemi, nekdy i se skutecnym priority boardingem, ovsem s beznym sedadlem jako u Lufthansy zrejme i na ostrovy ... (Latam do Madridu zustane jen ve vzpominkach) .

Nijak jsem nehledal,ale viděl jsem třeba Rigu kolem 10k.

0 Citovat

JJ Padrino for president :D


Asi vezmu zenu na vikend na Tenerife jako prekvapko.. :) Cena super a docela dobry prestupy.. Mate nekdo tip na nejaky luxusni hotel ?

0 Citovat

Všechny destinace najdete tady https://www.lufthansa.com/cz/en/flights stačí zadat Business a setřídit od nejlevnějšího :)

0 Citovat

Je to nejak omezeny daty?

0 Citovat

Ondrab napsal(a):

Je to nejak omezeny daty?


Pokud si tam neco nastavis tak muze.. Defaultne je to prehled za dalsich 12 mesicu.. Samozrejme za tuhle cenu nemusi byt letenky dostupne porad - ukazuje to pouze minimalni cenu v danem obdobi..

0 Citovat

Bohužel třetí změna itineráře,poslední návrh nejde proletět protože poslední let odlétá dříve než doletíme do Zurichu tak nevím co s tím....

0 Citovat

Tak to je Matrix.. Ale to ti v pohodě přesunou, s LH Gruppe s tím fakt není problém. Pokud jsi to nekoupil někde přes OTA.

 

0 Citovat

Díky za optimismus a koupil jsem to napřímo tak doufám ,že to bude v pohodě.

0 Citovat

Pavel Galko napsal(a):

Díky za optimismus a koupil jsem to napřímo tak doufám ,že to bude v pohodě.

LH ma slusne callcentrum, dokonce i mluvi cesky, vyrizene jsem mel zmenu za 5-10 minut

0
16 reakcí