Dobrý deň, cestujem easyJet-om do Porta cez Páríž, kde mám 7 hodinový prestup (tj. dve letenky jednu do PRG-CDG a CDG-OPO). Mám zároveň zakúpenú hold baggage a chcel by som vedieť, či si ju budem musieť v Paríži vyzdvihnúť alebo sa k mojmu kufru dostanem až v Porte? Na stránkach som nič na túto tému nenašiel. Tak by som rád poprosil nejakého skúseného cestovateľa o radu. Za odpoveď vopred ďakujem. Tomáš. .

Prestup s batozinou easyJet

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

3 reakce

Dobrý deň,
cestujem easyJet-om do Porta cez Páríž, kde mám 7 hodinový prestup (tj. dve letenky jednu do PRG-CDG a CDG-OPO). Mám zároveň zakúpenú hold baggage a chcel by som vedieť, či si ju budem musieť v Paríži vyzdvihnúť alebo sa k mojmu kufru dostanem až v Porte? Na stránkach som nič na túto tému nenašiel. Tak by som rád poprosil nejakého skúseného cestovateľa o radu.

Za odpoveď vopred ďakujem.

Tomáš.

0

Ahoj, budeš muset zavazadlo nechat znovu odbavit. EasyJet ani jiný lowcost neumožňuje transfer zavazadel na další let.

0 Citovat

Ahoj,
také jsme využil tuto akci k nákupu letenek do Ria(říjen) a zajímá mě, jestli se tu už najde nějaký cestovatel co má tuto cestu za sebou a podělil se o nějaké rady a doporučení atd.. smiley

0 Citovat

Kterou akci? smiley tady je vlákno k easyJetu a transferu bagáže.

0
3 reakce