Prosím všechny lidičky, aby nenakupovali letenky přes Go-To-Gate. Sice ušetříte pár korun, ale po mojí velmi hořké zkušenosti, NIKDY VÍCE!!! Déle než 9 měsíců (tedy ještě před Covid 19) čekám marně na vrácení peněz za stornovanou letenku z důvodu úmrtí v rodině. Letecká společnost peníze Go-To-Gate vrátila, ale mně již následně nikoliv. Jelikož jde o nadnárodní agenturu, není nikde dovolání!!!  .

Go - To -Gate

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

11 reakcí

Prosím všechny lidičky, aby nenakupovali letenky přes Go-To-Gate. Sice ušetříte pár korun, ale po mojí velmi hořké zkušenosti, NIKDY VÍCE!!! Déle než 9 měsíců (tedy ještě před Covid 19) čekám marně na vrácení peněz za stornovanou letenku z důvodu úmrtí v rodině. Letecká společnost peníze Go-To-Gate vrátila, ale mně již následně nikoliv. Jelikož jde o nadnárodní agenturu, není nikde dovolání!!!

0

Nepises nic nove. Vzdyt to je vseobecne zname...

0 Citovat

A co treba zkusit chargeback ?  Je jedno zda jde o ceskou spolecnost nebo nadnarodni   Tvoje banka vstoupi  do jednani s cizi bankou ,  jen bude chtit dolozit ,ze byl ucinen pokus  o navraceni penez  Navic pokud mas potvrzeni ze letecka spolecnost penize vratila a zprostredkovatel si je ponechal 

0 Citovat

Obávám se, že na chargeback je po 9 měsících pozdě. Banky tam obecně mívají mnohem kratší termíny pro akceptaci.

0 Citovat

Měl jsem za to, že se neřeší kolik dní uběhlo od nákupu, ale od doby, kdy jsem měl obdržet službu,  pokud jsem měl letenku na únor a začal jsem to řešit v říjnu s bankou, tak bych řekl, že asi smolíček, ale za pokus člověk nic nedá...

0 Citovat

Zkus Evropské spotřebitelské centrum.

0 Citovat

Omlouvám se, ale naprosto nesouhlasím. GoToGate má své vlastní české číslo a vždy jsem se dovolal a problém vyřešil. Jediná nevýhoda je poplatek za zrušení letenek i v případě, že lety zrušila letecká společnost. Tel. číslo zde: +420 296 180 467  Nejlépe se dovoláte kolem půlnoci, žádné fronty.

Ještě jednou zmiňuji, že je sice moc nemusím,ale pokud jsou jediní kdo ještě mají letenky za atraktivní cenu, tak kupuji a vím, že se dovolm, stejně tak i na opodo,edreams. (kteří jsou nejlepší z těch nejlevnějších OTAs)

0 Citovat

No nevim ,delam si vetsinou vlastni usudek ,ale na recenze se divam a tak jak treba u ubytovani  vidim opakujici se stiznost na neco  nebo to ubytovani ma podezrele nizke reference na booking,com , nebo pujcovna auta ma  spatne reference , tak do toho radeji nejdu 

Stejne tak  vyse zminovani preprodejci ,treba nekdo mel stesti  a byl spokojeny s Go To Gate , opodo .edreams ,ja i kdyz jsem u zadneho z nich nikdy nic nekoupil ,takze  osobni zkusenost nemam ,dam proste na prilis mnoho negativnich  hlasek a radeji ne ... 

Jeste k tomu chargeback, je to mozne ,ze po tak dlouhe dobe uz se tim zabyvat  nebudou ,ale nejakou dobu  trvalo, nez  se ozvala letecka spolecnost,  pak je nejaka doba  ktera je potrebna  na pokus  o  nejakou domluvu ,pochopitelne pokud neodletim a spolecnost ani za mesic nereaguje  a nemam penize na ucte tak to zacinam resit   a pak uz by melo byt jedno zda to trva ctvrt roku nebo  pul nebo dele , podstatne bude i to kdy  letecka spolecnost vratila penize  preprodejci , pak uz je jasne ze zacala bezet  doba pro vraceni penez  a kdyz se nic nedeje tak pochopitelne jednam  

0 Citovat

Ani CargeBack nepomůže, Rajka si sice od GTG vyžádala stanovisko, GTG jim odpovědělo že podle obchodních podmínek nemám nárok a tím to haslo. Evropské spotřebitelské centrum si vyžádalo podrobnosti ale odpověď z jejich švédské pobočky nedorazila (GTG sídlí ve Švédsku). Fakt peklo

0 Citovat

Pořád platí pravidla karetních asociací, že platby kartami jsou pojištěny. Pokud tedy neobdržíš zaplacené zboží, nebo ti není poskytnuta zaplacená služba, máš právo na vrácení platby placené kartou. Důkazní břemeno je v tomto případě na obchodníkovi.

0 Citovat

Levné letenky - http://tonzes.com/flycz.htm Profesionální a proklientský přístup, ochota a rozumné ceny. 

0 Citovat

Nákup není pro každého.

0
11 reakcí