Z Prahy do Bukurešti v období velikonočních svátků a na další prodloužené víkendy, lze najít až do června (3.-6.6.). Jinak jako u W6 nebo FR v tarifu Light jen malé příruční zavazadlo. http://bit.ly/prg-otp  .

[0B] Praha - Bukurešť 799 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Diky moc za odpoved..ja se starsim lital na zamestnanecke letenky takze to vubec nevim..:)proto me to prekvapilo ze je to 40 ecek RT za mimino:)

0 Citovat

Tak jsem neodolal a vzal to taky. Nicméně když jsem viděl ty luxusní ceny půjčení aut, tak jsem to vzal rovnou na 9 dní v červnu a dáme roadtrip včetně Transfagarasan. Tak teď jen přes půl roku doufat že to vyjde :-D

0 Citovat

Za tu cenu i kdyby škodilo...

A u půjčení nezapomeň na dobré pojištění, ty levné nabídky jsou dukátová past;-) Osobní zkušenost...

0 Citovat

Nejak ty destinace  nechapu ,ale kazdeho vec  kam chce  letet, spis me zajima co je na Wizzu tak mimoradneho ,ze tu kupujete  letenky  s takovym predstihem  byt za  20 euro zpatecka je fajn 

Letel jsem s nima naposledy pred vic jak 4 roky  a nemam pocit  ze by tam byla treba zmena v zavazadlove politice  ,nebo  nejake jine vyhody krome toho  klubu 

A je nejaky prehled co je za 20 euro ?  Vim ta Bukurest je s Blue Air,  o te spolecnosti sice vim ,ale to bude neco jako Transavia  nebo jako zkrachly Wow air ne ?   

0 Citovat

Si myslis, ze sme nakupili letenky pre "mimoriadnost" Wizzu? :D Ano, dobre si si odpovedal na svoju otazku - ta 20 euro spatecka je fajn.

Ale ten cas leti co? Za 4 roky prebehla zmena batozinovej politiky X krat. Jeden cas sa dala prirucna odbavit na prepazke do podpalubia, predtym sa davala pred nastupom do vozika pristaveneho pred lietadlom, no a teraz mame malu batozinu.

Prehlad destinacii vo vedlajsom vlakne "Wizzair: akční ceny letenek"

 

0 Citovat

Tak Wizzair je mimoriadny v tom, že lieta do takých destinácií za 20 eur ako žiadna aerolinka. Takisto žiadny problém s refundáciou a kreditom v prípade rušenia alebo zmeny časov. A k Blue Air... Kúpené keďže Rumunsko z Prahy/Viedne za tú cenu a na sezónu asi nikdy nebolo. Nie všetci snívajú o Kanároch cez Stansted

0 Citovat

A hlavně myslím Rumunsko je nejvíce turisticky podceňovaná země v Evropě s ohromným potenciálem.

0 Citovat

Já jsem teda místo investice do nejistých letenek raději přispěl 20 eur uzbecké spisovatelce, která uvízla s manželem na návštěvě syna v ČR kvůli C-19, a teď musí u nás podstoupit radioterapii za 350 tisíc. 

https://gf.me/u/y5maj6

https://www.ceskatelevize.cz/ivy...2&y=25

0 Citovat

Jde si s tim i krasne vyhrat, otevrit dve a vice  zalozky v Chromu Praha - Bukurest & Bukurest Praha

Pripadne i jine destinace Bukurest - Dublin 7.5 , Neapol 5, z Cluje  je Larnaka za 7,5 atd.

https://www.flyblueair.com/en/gb...re-finder/

0 Citovat

Pripadne i jine destinace Bukurest - Dublin 7.5

Vida, možná tomu Mikir přijde na chuť...

0 Citovat

dolphi napsal(a):

Jde si s tim i krasne vyhrat, otevrit dve a vice  zalozky v Chromu Praha - Bukurest & Bukurest Praha

Pripadne i jine destinace Bukurest - Dublin 7.5 , Neapol 5, z Cluje  je Larnaka za 7,5 atd.

https://www.flyblueair.com/en/gb...re-finder/

Tady je jiný problém, 0B po první vlně byli v řiti na hranici bankrotu, druhá vlna je bez státní pomoci dorazí. Tedy ok, risk 20 eur je v pohodě, ale rozhodně bych s nimi žádné složité itineráře nedělal. Tyto ceny mohou být jen zoufalý pokus na získání cash, nakonec v historii jsme podobné chování aerolinek viděli. Tedy zase bych tlumil nějaké extra radosti, nakonec stačí se podívat na historický vývoj jejich cen. Druhá věc, která mně trochu velí být v pozoru je, že se objevují na prodej vouchery za lety z té první Covidové vlny za +/- 20% hodnoty, a to mně nabízejí Číňané z US... Nevím, poznáme, 20 eur risk ok.

0 Citovat

Tak taky koupeno na květen.. uvidime:)

0 Citovat

Z bankrotem jsem tak trochu pocital a koupil to radeji klasicky pres Airbank a ne pres Revolut, jestli mi to bude/nebude k cemu se uvidi v cervnu alias charge back.  Muj prvni tip na krach je Norwegian, sekera obrovska, skandinavske platy, stat rekl cau, a wizzair po 5 eurovkach je dorazi.

0 Citovat

jj Norwegian jsou hodně načatí. Na druhou stranu férově zaplatili za Covidové lety/nelety.

0 Citovat

Jako 18 tisíc mi visí TAP, tak co je proti tomu 18 stovek u Blue Air. Naopak bych teď vůbec nekupoval žádný dalkovky za velký prachy. 

0 Citovat

Cali ja jsem ten potencial  zazil  tak pred 40-50 lety  ,pravda   napred me nebylo 18 , 2x cesta s rodici autem  cestou do Bulharska a zpet  s nejakymi zastavkami v Rumunsku,  1x vlakem,  1x lyzovacka na Poiane Brasov a naposledy uz po vojne s prvni zenou autem, opet nejake zastavky v Rumunsku 

Od te doby  tedy tech 40 let jsem tam nebyl,  jiste to bude jine , ale nejak me to tam netahne ,stejne jako do ostatnich postkomunistickych  zemi

Na ten let z Dublinu do Bukuresti jsem se dival ...bral bych ho ted ,kdyby tam byl tranzit do Prahy ve stejny den ,kdyz pro CR zacina  byt prilet z Irska bez testu 

Mam skoro pocit ze ten Blatny se dival na moznosti  a zjistil ze se s Irska  pomalu v druhe pulce listopadu skoro neda dostat...tak aby mel politicke body...ze vylepsuje toho PSA...no da  KLM pres Amstr  za  91 euro OW .jinak ty klasicke cesty  Ryanairem s nejakym prestupem  zadna nenavazuje  ani kdyz nepohrdnu  EasyJetem na Wizz se taky nikde netrefim ...hledam to celou dobu co jste se hadali s Dimikem -)) tipuju ze byl sjety ,diky za kompliment  o tom fajn chlapikovi ,,kdo mi ted bude nadavat do hrdych Iru  -)) 

Tonicu  Kanary jsu  super  ty se jim vyhybas  jak ja  Kyjevu  ,,teda  taky to bude  42 let co jsem pres nej jel do Moskvy vlakem -))

Kdovi kolik na jare skonci leteckych spolecnosti...leda bych se prihlasil do toho konkurzu na reditele  letiste Pardubice ,,,ale tam neni pry nutna  znalost  anglictiny  a leteckeho provozu,,,,.-))  tak pek jedine poradce v Mosnove  LOT se nezda ,,, a polsky umim  lepsi jak Nohavica -))

0 Citovat

Mikir, hned by som siel na Kanary, neboj :) ale tie si necham asi na rodinnu "dovolenku"

0 Citovat

Tak jestli to bude  za 4 roky tak to uz tam mozna budu mit pres zimu pronajaty dum -)

0 Citovat

kurnik, z neznámých důvodů mi to nejde zaplatit... :-(

0 Citovat

tonic napsal(a):

Mikir, hned by som siel na Kanary, neboj :) ale tie si necham asi na rodinnu "dovolenku"

Na rodinnu dovolenku jedině na Slovensko :-))) Kanáry, jak se zdá, jsou pod náporem desetieurovkáčů a to bych neriskoval. Když už low-cost, tak jedině Haluškistán. 

 

0 Citovat

mirjur napsal(a):

kurnik, z neznámých důvodů mi to nejde zaplatit... :-(

 

Též mi to nešlo kreditkou RB, debetkou ČSOB šlo, zkus jinou kartu...

0 Citovat

Tak neprošla RB, neprošla ani ČS, která funguje snad vždycky, ale nakonec prošla kreditka od Hello Bank... zajímavé. Takže koupeno na 10-13/6, třeba už otevřou ten Transfagaraš. :-)

0 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

[citace="tonic"]

Mikir, hned by som siel na Kanary, neboj :) ale tie si necham asi na rodinnu "dovolenku"

Na rodinnu dovolenku jedině na Slovensko :-))) Kanáry, jak se zdá, jsou pod náporem desetieurovkáčů a to bych neriskoval. Když už low-cost, tak jedině Haluškistán. 

 

Ahmade  musis vedet kam na Kanarech jet kde je klid a  halusky jsou fajn i parenica  a taky  si jeste pamatuju  na Chopku  ..pro silny vietor  nepremavame ...a borovicka tekla  proudem  -)  akorat co postavili Liptovskou Maru  tak  uz nebyl Chopok ani Malino Brdo  tak bohate na snih jako drive  Slovensko mam hodne rad ,a na Morave nikdo rozdeleni nechtel , Slovaci jsou fajn , zena mela pribuzne na Orave ,,to je taky pekny kraj  na vymeny obchod s Polskem -)) jenom si musis dat pozor na medvedy 

Mam ale pocit ze low-cost uz Slovensko  ,alespon top destinace v hlavni sezone ,uz zas az tak uplne neni  

No ale tady  je  fronta na Bukurest jak  kdysi na banany  nebo  s zidlickou  v listopadu celou noc pred cestovkou   Treba si to koupi i Katerina Ostra a otestuje jestli bude  bez penez a bez dokladu  rychleji nez na Mallorce,  ale tak jak pise Cali  potencial je velky ..tehdy  jsme si pred  50 lety troufli treba i do oblasti Suceava .. ovsem  kdyz  dostal  autobusak   co jely pubertacky  na tabor  do Bulharska defekt  tak  v kazdych dverich  hlidal jeden chlap a to se jelo  civilizovanou  trasou---

0 Citovat

Mikre, pro Katku tohle není žádný terno,ta otočila Rumunsko za 120kč za zpáteční let 😁. Sice to bylo před 3 lety a Cluj, zato s návštěvou mafiánské vesnice...

0 Citovat

Aha tak ja jsem vsechny jeji cestopisy necetl -)

0