Z Prahy do Bukurešti v období velikonočních svátků a na další prodloužené víkendy, lze najít až do června (3.-6.6.). Jinak jako u W6 nebo FR v tarifu Light jen malé příruční zavazadlo. http://bit.ly/prg-otp  .

[0B] Praha - Bukurešť 799 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Mě zrovna její cestopis inspiroval, abych to koupil... 😉

0 Citovat

@mirjur 😁 já čtu všechny, co jsem nečetl (převážně asijské destinace, co mě až tak nezajímaly) , alespoň něco pozitivního a zábavného v těchto dnech a to Rumunsko jsem si přečetl znovu nedávno. Takže jsem si to obnovil. I když já to koupil spíš z důvodu se prostě proletět

0 Citovat

Ja bych se chtel proletet do Prahy ovsem  podminka  nejdrive  od  19.11   . a zpatky  do 30.11. primy let zadny neni  a prestup musi odpovidat  podminkam tranzitu    zatim se mi nepodarilo najit nic   nez az 27. Dublin -Birmingham Ryanair  10 euro a Birmingham  -Praha Jet2com 39 GBP  a to jeste trcim 7 hodin na letisti v Birminghamu 

Koukam ze v te druhe pulce listopadu to vsechnv low cost  osekaly   a jde najit jen klasicke aerolinky kolem 150 euro za OW 

0 Citovat

mikir napsal(a):

[citace="Ahmad Masúd"]

[citace="tonic"]

Mikir, hned by som siel na Kanary, neboj :) ale tie si necham asi na rodinnu "dovolenku"

Na rodinnu dovolenku jedině na Slovensko :-))) Kanáry, jak se zdá, jsou pod náporem desetieurovkáčů a to bych neriskoval. Když už low-cost, tak jedině Haluškistán. 

 

Ahmade  musis vedet kam na Kanarech jet kde je klid a  halusky jsou fajn i parenica  a taky  si jeste pamatuju  na Chopku  ..pro silny vietor  nepremavame ...a borovicka tekla  proudem  -)  akorat co postavili Liptovskou Maru  tak  uz nebyl Chopok ani Malino Brdo  tak bohate na snih jako drive  Slovensko mam hodne rad ,a na Morave nikdo rozdeleni nechtel , Slovaci jsou fajn , zena mela pribuzne na Orave ,,to je taky pekny kraj  na vymeny obchod s Polskem -)) jenom si musis dat pozor na medvedy 

Mam ale pocit ze low-cost uz Slovensko  ,alespon top destinace v hlavni sezone ,uz zas az tak uplne neni  

No ale tady  je  fronta na Bukurest jak  kdysi na banany  nebo  s zidlickou  v listopadu celou noc pred cestovkou   Treba si to koupi i Katerina Ostra a otestuje jestli bude  bez penez a bez dokladu  rychleji nez na Mallorce,  ale tak jak pise Cali  potencial je velky ..tehdy  jsme si pred  50 lety troufli treba i do oblasti Suceava .. ovsem  kdyz  dostal  autobusak   co jely pubertacky  na tabor  do Bulharska defekt  tak  v kazdych dverich  hlidal jeden chlap a to se jelo  civilizovanou  trasou---

[/citace]

 

Suceava a okolí, tedy rumunská Moldávie, je už tak 15 let běžnou turistickou destinací. Poslední závan východu ztratila koncem devadesátých let. Od té doby do příchodu Covidu už to byla běžná turistická destinace s autokary u klášterů, hotely, penziony atd. Žádná divočina. Původní jsou ještě hory, mimo ty nejznámější. Tam je ještě Rumunsko jako z knih M. Nevrlého. 

 

 

0 Citovat

Vsak ja nic nenamitam ,psal jsme ,ze jsem tam nebyl 40 let ,jen od zeny s prace jezdili jeste do covidu  tabory pro mladez  do Bulharska  pres Rumunsko busem a 15 let to neni  co se tam radeji snazili zastavovat co nejmene ,,,,

0 Citovat

Tak co? Neletí někdo 1.5. ?

0 Citovat

Já letím 30.4. a zatím to nesmázli :D

0 Citovat

Taky doufám, že ten víkend vyjde. Je to moje poslední živá letenka do prázdnin...a málem jsem na ni zapomněl.😁

0 Citovat

Doufáte že Rumunsko zruší povinnou karantenu pro neočkované? Já to sice mám až na červen ale i tak mám pochyby. 

Edit: teď když koukám na jejich web, tak vidím že je posunutý start linky až na 30.4. Ještě před pár dny tam byl start od 2.4., takže přeci jen to promazali. 

0 Citovat

Já tu karanténu, testy tam ani zpátky řešit nebudu muset, pokud Rumuni nebo naši nezmění podmínky. 

0 Citovat

mne pomenili casy a kedze mame letiet o 3 tyzdne z Viedne, tak som zaziadal o refund...

Ale teda je to boj ten ich formular, lebo sa musi vzdy vyplnit aj ked chcete len odpovedat na ich odpoved :D

0 Citovat

Mne to zatial v polovici Juna drzi. Uvidim ake budu podmienky. Co sa dovtedy stihnem zaockovat.

0 Citovat

Já taky začátek června 3-6.6.

k tomu mám od středy covid, tak by to možná mělo jít bez testu, ne? :D

0 Citovat

Jj do Rumunska (zatím) můžeš s potvrzením o prodělaném kovidu a zpátky nemusíš vyplňovat ten český formulář, nemusíš na test, karanténu, test a to po dobu 90 dní od pozitivního testu. Taky na to sázím😁👍

0 Citovat

Našel jsem na netu nějaké vzory potvrzení o prodělání covidu. Kdo to ale vystaví? Prakticky lékař?

0 Citovat

Podle mě ano, ostatně i on vystavuje izolací a ukončuje ji.

0 Citovat

Mám to na první květnový víkend, kdy jsem loni očekával, že situace bude opět dobrá. No, podcenil jsem sílu Babiše a Brigity. Zkoušel už někdo změnit termín?

0 Citovat

Já to mám teda až na první říjnový víkend, protoze jsem předpokládal, že to v květnu nebude úplně ok. 😃 Doufám, že v říjnu to bude více v pohodě, pokud samozřejmě aerolinka nezkrachuje. Nicmene 15€ kdyz tak přežiju😃.

0 Citovat

Já koupil 4 letenky, ale za tu cenu cajk. Ve voucherech TAP mi visí o řád výše. Říjen jsem nebral z důvodu možné čtvrté vlny. A my ji zvládli už po Vánocích. :-D

0 Citovat

Tak Blue Air zacal nabizet i lety do Suceavy z Prahy s prestupem v Bukuresti, tak zrejme to s tou linkou mysli vazne :D

0 Citovat

inak vysvetlite mi niekto tu Sucavu ... to tam je nejaky super neobjaveny trh? lebo ved Ryanair aj Wizzair z Viedne tam budu lietat. Alebo jednoducho nemaju kam posielat lietadla

0 Citovat

Řekl bych, že jim tam nasypou pobídky.

0 Citovat

Ostrava style, pravda. Ale na druhu spadova oblast je tam velmi velka - severovychod Rumunska, sever/zapad Moldavska, kus Ukrajiny. A ani Moldavci alebo Ukrajinci viza nepotrebuju do EU, tak mozu lietat, kedze najma ta cast Ukrajiny je lowcostami nedotknuta. 

0 Citovat

Tak a mam to cancelled na 30.4-2.5., ale nic neocekavaneho 😀 

0 Citovat

Je to tak. Momentálně opět posunut restart linky z 30.4. na 3.5.

0