Sleva Cyber Special až 140 PLN na cenu letenky (nikoli taxy a poplatky).  Například letní Gruzie z Krakova za bezkonkurenční cenu 2.5k po slevě. V ceně příruční zavazadla.  Kód pro letenky z Polska  Z1HRUQTUM2R0   .

[LH] Krakov - Tbilisi 2.535 Kč léto

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

15 reakcí

Sleva Cyber Special až 140 PLN na cenu letenky (nikoli taxy a poplatky). 
Například letní Gruzie z Krakova za bezkonkurenční cenu 2.5k po slevě. V ceně příruční zavazadla. 

Kód pro letenky z Polska  Z1HRUQTUM2R0 


42b99781-4573-4065-8b80-35238231f909.jpeg

0

A tahle akce má podmínky jaký? Na Lufthansa.com brouzdam 15 minut a nikde nic 

0 Citovat

Tak jen na české verzi webu akce není. Akce platí pro odlety z Německa, Rakouska a Polska

0 Citovat

No nevim, jestli je to nejaka bezkonkurencni cena, Wizzair mival bezne Gruzii okolo 500 - 800 Kc, dokonce i z Prahy, pripadne Wroclawi a dalsich polskych mest. Ted tam lety prerusil, ale pristi rok ocekavam, ze lety do Kutaisi budou opet bez problemu za par stovek, sam jsem takhle letos v breznu letel. A Gruzii vrele doporucuju!

0 Citovat

S Wizzem v červenci-srpnu ani náhodou, to u nich letenky obvykle stojí několik tisíc, a to nemluvím o tom, že si musíš připlatit těžké love za klasické kabinové zavazadlo. V zimních měsících jsou letenky do Gruzie za hubičku, sám jsem letěl v prosinci za 76 zlotých z Katovic. 

0 Citovat

Letos byl cervenec za 540czk z Prahy za zpatecku. Pravda, asi tusili, ze to nepoleti..

0 Citovat

suomi.finland napsal(a):

No nevim, jestli je to nejaka bezkonkurencni cena, Wizzair mival bezne Gruzii okolo 500 - 800 Kc, dokonce i z Prahy, pripadne Wroclawi a dalsich polskych mest. Ted tam lety prerusil, ale pristi rok ocekavam, ze lety do Kutaisi budou opet bez problemu za par stovek, sam jsem takhle letos v breznu letel. A Gruzii vrele doporucuju!

Tak nám to pak v podobném červencovém termínu nezapomeň ukázat;-)

0 Citovat

KRK-TBS změněn odlet o 3 hodiny a návrat o 12 hodin, když tam zavolám nebo napíšu změní mi to na PRG? 

0 Citovat

Dají upgrade do C.

0 Citovat

cali napsal(a):

Dají upgrade do C.

A ještě přidají lahev sektu.

0 Citovat

Tak paráda :D

0 Citovat

Já to raději odpískal. Jestli letos někde pofrčím, tak po vakcinaci a letenky asi na poslední chvíli. 

Jestli někdo dával refund u LH, jak dlouho jim to trvá, nebo bude nutný chargeback jako u TP? 

0 Citovat

Já s nimi řešil refund loni 2x a vždy peníze bleskově na účtu. V prvním případě do 14 dnů (červenec), ve druhém (říjen) za 3 dny. Navíc super komunikace s českým zastoupením.

0 Citovat

Je to tam znovu za 574 PLN

0 Citovat

Nevíte kdy začnou létat Georgian Airways z Prahy?

0 Citovat

Můj skromný tip je, že letos ne

0
15 reakcí