Přes G2G z GF za 1.584 Kč. Jako základ nějakého RTW ideální .-) Brazílie: Belém, Fortaleza, Macéio, Recife, Salvador Kanada:  Montréal, Toronto Mexiko:  Cancún Mosambik:  Maputo USA: Boston, Chicago, Miami, New York, San Francisco, Washington D.C.  .

[TP] Lisabon - Brazílie, Kanada, Mexiko, Mosambik, USA od 1.584 Kč OW

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

22 reakcí

Přes G2G z GF za 1.584 Kč. Jako základ nějakého RTW ideální .-)

Brazílie: Belém, Fortaleza, Macéio, Recife, Salvador

Kanada:  Montréal, Toronto

Mexiko:  Cancún

Mosambik:  Maputo

USA: Boston, Chicago, Miami, New York, San Francisco, Washington D.C.


lis-sfo.png
lis-ssa.png
lis-cun.png

0

Tohle mě zaujalo, ale mám už na listopad Kapské Město. Pokud by měl někdo zájem na týden - 10 dní ( Brazílie, Cancún, případně Miami) 09-10/2021 tak bych se přidal na takové to plážování, popíjení a ochutnávání.... případně i nějakou větší akci.

U té Brazílie lze i open jaw.

https://www.fly4free.com/flight-...-free-2-2/

 

0 Citovat

strašná škoda, že to z PRG hází nesmyslný ceny :( a kupovat separátně se fakt nevyplatí..

0 Citovat

Dají se z toho udělat zpátečky za nějaký normální ceny?

 

0 Citovat

Ceny jsou to skvělé, ale možná bych místo za 1500 od Gotogate nebo Mytripu preferoval za 2000 přímo od TAPu. Na novou RTW s trochou odvahy jako stvořené. 

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Dají se z toho udělat zpátečky za nějaký normální ceny?


Co jsem koukal, tak vůbec, ať už jako zpátečka nebo 2x one way. Kdyby lítal Norwegian, tak by to šlo vzít zpátky s nima, ale už to mají asi spočítaný...

0 Citovat

Od pšonků je akorát tip na ORD-ARN za 2.675 Kč přes TAP, případně jsem našel IAD-HEL za 2.544 Kč nebo BOS-CPH za 3.461 Kč. Možnosti jsou! Kdo chce cestu pojmout jako cíl, tak z toho může vzniknout zajímavá levná skládačka, neboť třeba z CUN jsou jednosměrky do USA za babku. 

0 Citovat

[/citace]
 Kdyby lítal Norwegian, tak by to šlo vzít zpátky s nima, ale už to mají asi spočítaný...

[/citace]

No podobné ceny na mě působí dojmem, že to za chvilku bude mít spočítaný i TAP :-)

0 Citovat

:-) Proto bych se ani letenkami do CPT nikde nechlubil...

0 Citovat

niemandos napsal(a):


 Kdyby lítal Norwegian, tak by to šlo vzít zpátky s nima, ale už to mají asi spočítaný...

[/citace]

No podobné ceny na mě působí dojmem, že to za chvilku bude mít spočítaný i TAP :-)

[/citace]

My o vlku... https://www.aerotelegraph.com/re...Rr59VxuA44

0 Citovat

Ajajaj

0 Citovat

Tahle akce mi přijde od TAP docela chytrá. Letadla na dálkových linkách mají skoro prázdná, zlevní jen jeden směr část těch sedadel obsadí. Mají promo, publicitu a nestojí je to tak moc a na své si přijdou u zpátečních cest.

Nákup CPT mi přijde s minimálním rizikem. Problém by byl snad jedině, kdyby tam člověk po příletu uvíznul z důvodu ukončení letů.

0 Citovat

Snad to zvládnou, zase pro Portugalsko je TAP hodně důležitý, udělá se všechno pro to, aby přežili. Spojení na ostrovy by možná nahradil Ryan nebo easyJet, ale do Brazílie a bývalých kolonií těžko.

0 Citovat

I bez informace o možném likvidaci bych po zkušenostech do TAP nešel, i když ty destinace a ceny vypadají skvěle. Komunikace s TAP naprosto tragická, přístup maximálně protizákaznický.

0 Citovat

Já myslím, že v příštím roce dojde ke kompletní změně fungování leteckého byznysu a dají se očekávat fúze. Velký počet ztrátových národních aerolinek bude jako obchodní model překonaný a začnou vznikat globální aerolinky. Minimálně u evropských dálkových linek.

0 Citovat

LON-CUN 5.303 Kč

https://flights.app.goo.gl/rCB8L


lgw-cun.png

0 Citovat

TAP pokračuje - Cancún nabízí i jako RT z okolí (možná i PRG?).

https://www.fly4free.com/flight-...-portugal/

 

 

0 Citovat

Kupujete kluci a holky kupujete. TAP je třeba zachránit. 

0 Citovat

Off toppic: Po pravde kdyz vidim jak to TAP co 3 dny dava promo na zajimave destinace po celem svete, odlet prevazne brezen a pozdejsi mesice, nechava me to tezce chladnym. Vzpominam si na zdejsi bourlivou diskuzi ohledne TAP a nefukcni refund, prakticky je to nekontaktni spolecnost.  Ve spolecnosti nikdo nebere telefony, call centrum neni, bez reakce na emaily a chargeback banky se tahl mesice, tezko rici s jakym vysledkem tito lide dopadli. Muj osobni tip tip je, ze stejne jako Norwegian se potaci pred bankrotem a chybi jim cash na vse.

0 Citovat

To je sice pravda, ale která společnost s výjimkou evropských lowcostů je na tom dnes dobře? Každý přežívá jen z finančních injekcí a za rok tady už být nemusí Kupovat něco začátkem roku může být s ohledem na Covid také problém. Mám Kapské Město za rok, když to nevyjde tak počítám s chargebackem. Žádný velký risk to není.

0 Citovat

Jako že když vyhlásí bankrot, že to není žádný risk 😁

Nevím jak dopadlo to včerejší hlasování parlamentu v Portugalsku, třeba Cali najde. Je to kluk šikovný.

0 Citovat

Na bankrot se chargeback vztahuje. tohle je úplně v pohodě, kupováno napřímo, v CZK, odlet z Prahy, podléhá EU právu.

Na jaře jsem tahala peníze z čínských aerolinek, kupováno přes pochybné řecké servery s kurzovým rozdílem a odletem z Mnichova...

0 Citovat

TAP opět jede - aktuálně Brazílie - ani nestačím ty longhauly kupovat...

https://www.fly4free.com/flight-...lo-brazil/

 

 

0
22 reakcí