AF/KLM FlyingBlue

Napsal Sylvinka 2014-09-01 12:15:32 ve fóru Frequent flyer programy

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, jestli pokud jsem členkou programů OK Plus a FlyingBlue, tak si mohu míle z jednoho letu nechat načíst na oba z nich? Anebo mě to vždycky nechá jenom na jeden?

Díky.

Pouze na jeden smiley pokud nelétáš často, doporučuji využívat jen domácí OK plus.

Celkem zajímavá možnost, jak získat do účtu FlyingBlue u AF/KLM slušných 12.000 mil navíc kromě standardní odměny při rezervaci jakéhokoli ubytování na minimálně 2 noci.

https://flyingblue.pointshound.com/refe ... milesoffer

ale "Corporate Flying Blue members"

Nevím, jak to kontrolují, ale číslo mého "nekorporátního" FB účtu to normálně bere smiley

To sice bere, ale když chceš reálně bookovat, tak už tam místo 12000 skočí správných 3000 - bonus pro soukromý účet

V kterém kroku? Mně to při rekapitulaci ukazuje normálně těch 12.000 mil bonus.

Skoda, to bych jednim ubytovanim za 60 dolaru ziskal 4x vice bodu nez za proletane desitky tisic korun do AMS.

Ale stejne to asi vyuziju - i 3000 bodu budou fajn. Je ta stranka pointshound solidni? Obvykle beru booking.com.

A jeste: kdyz pisi platba cash, mysli tim, ze neplatim milemi a platebni karta je ok, ze?

Mě se to automaticky opravilo hned u výběru pokoje

Tak se povedlo, tak uvidíme, i kdyby to připsalo i nakonec jen ty 3000 tak to bude fajn smiley

Peru: With this reservation you will earn 12600 Award Miles. Uvidime.

Díky za tip Lucx! smiley

Taky dekuji. Kde jsi na to vlastne narazil? Mimochodem, platil jsem 60 USD za noc a prisel mail od hotelu s cenou 40 dolaru za noc. Slusna provize smiley Ale jestli fakt dostanu 13 tisic mili, tak se to vyplati. A jak bych si mohl vyzkouset upgrade do business class smiley

Tak mám za sebou pobyt v Kišiněvě, kterej jsem bookoval na doporučení Lucx(e) přes Pointshound a dnes mi připsali 12600 mil, takže to opravdu funguje a kdo využil, může se těšit na pořádnej nášup mil.
Lucx ještě jednou veliký díky! smiley

Co se dá z těch 12600 milí dostat? smiley za kolik je třeba jeden vstup do salonku?

Good news! Diky za info. Budu se tez tesit na nasup smiley

Myslím, že najdeš lepší využití, třeba teď je v akci EU->AUH za 10k + cca 55 eur doplatek, což je naprosto bezkonkurenční smiley
Stejně tak se dá pořídit IKA, TSE, ALA, DMM, akorát budou jiné doplatky

Jen ale upozorňuji, že akce už skončila, nicméně aktuálně myslím běží další, ale už tam není bonus 12000 mil, ale jen 8000, ale pořád je to krásné.

Jen doplním, že na onu akci se musí přes smiley https://flyingblue.pointshound.com/milesoffer

Taky se mi už přidalo 12600 mil za 2 a 1 den v Cusco. Podle kalkulačky se to rovná skoro 275 euro. Díky moc, schovám si je na upgrade smiley

Mimochodem, v hotelu říkali, že se jedná o rezervaci Expedia.

Nabídka zvýšena na 10.000 mil přes Pointshound, minimum 2 noci.

Stále jen pro první rezervaci, že? Jinak bych si akci zopakoval smiley

Pls, jakou kartou jste kdo platil? Pokaždé mi to zablokuje částku na účtě, ale rezervace neproběhne z důvodu "autorization pending decline"... smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!